Grand Theft Auto Online - Iranian Gangs Squads | XBL

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام میشه منم وارد crew تون کنید .من هدست ندارم ولی خب با کینکتم میشه همین کار هدستو کرد بازیمم خوبه.:d
طبق اون آموزشی که گزاشتم join کن لازم به اینوایت نیست

نمیدونم چرا هرکی پست میزاره میخواد بیاد تو کرو از کرو LSCC سر در میاره(PAYdAR,Naruto2012):-/:-/میگم اگه کسی دیگه ایم میخواهی بگو تقدیم کنم /:)چون اونایی که تو کرو باید باشن هستند.

Last edited by a moderator:

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
مسعود جان ، اینا یه مشت بچه هستن ولشون کن فکر کنم و گمان کنم که تو کرو LSCC ساندیس میدن!!D:

داداش هر کاری میکنی حسادت نکن چون که کرو LSCC از کرو شما بیشتر عضو داره باید اینجوری بگی بعدشم از اون گیمر های تازه وارد که هیچی نمیدونن خوشم نمیاد.برو یکم رو خودت کار کن حرفه ای شی رات بدن تو کرو :))

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
داداش هر کاری میکنی حسادت نکن چون که کرو LSCC از کرو شما بیشتر عضو داره باید اینجوری بگی بعدشم از اون گیمر های تازه وارد که هیچی نمیدونن خوشم نمیاد.برو یکم رو خودت کار کن حرفه ای شی رات بدن تو کرو :))
اصلا همه ی کروها از ما بهتر بحث بهتر و بدتر بودن نیست بحث اینکه هنوز تکلیفت با خودت معلوم نیست اول میآی میگی میخوام بیام تو کرو بعد هم...شما اول هرکاری میخوای بکنی قبلش خوب فکر کن گیمر باتجربه

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
کریو ما عضو نداره!!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
نیازی نیست مثل پیرمرد لایو کریو 100 نفری داشته باشیم یا عین خعلی های دیگه یه مشت بچه مچه دورمون جمع بشن و بعد 1 هفته همشون برن...
تو دنیای واقعی اینقدر برا خودمون اعتبار داریم که نیازی نیست تو دنیای مجازی اعتبار گدایی کنیم...
داش مسعود و علی جواب ندین/ بزارین تو بنگ خودش باشه
;)

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
با اجازه داش مسعود باید بگم که اینجا نه جای دعواس نه جای خودنمایی یارو اگه 12 سالش باشه تو نت میتونه خودشو 120 ساله نشون بده !
ما نه با کسی دعوا داریم نه از کسی بدمون میاد ولی کسی که با ما بد میشه ما هم مجبوریم بد بشیم دیگه ، ولی اگه کسی عضو کرو ما شد یا مثل مرد بمونه یا مثل یه پسر خوب بگه من مشکلی دارم یا اصلا دوست دارم دارم برم تو یه کرو دیگه مطمئن باشید ما هم مثل بچه آدم میگیم را بازه و جاده دراز ، طلبی از ما نداری داداش ;) هر کسی هم اومد یا موند قدمش رو چشم.

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
آخرین ویرایش:

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
اسم من که هنوز اضافه نشده به پست اول l-)
امیر جان شرمنده اضافه شدی
دوستان رسیدیم به 23 نفر به امید 50 عضوی کرو,چون اعضا زیاد شدن و از اونجایی که بیشتر از 16 نفر همزمان نمیشه بازی کرد پس قرار بازی ها رو داخل تاپیک تنظیم کنید که به مشکل بر نخوریم,دوستانی که رنکشون بالاتر باشه تو بازی مقامشون تو کرو زیاد میشه GTA ONLINE سه روز دیگه باز میشه قرار اولین بازی رو داخل تاپیک میزارم
یه چندتایی از دوستان گیمرتگ لایوشونو هنوز لینک نکردند لطفا تا سه روز دیگه لینک کنید

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
امیر جان شرمنده اضافه شدی
دوستان رسیدیم به 23 نفر به امید 50 عضوی کرو,چون اعضا زیاد شدن و از اونجایی که بیشتر از 16 نفر همزمان نمیشه بازی کرد پس قرار بازی ها رو داخل تاپیک تنظیم کنید که به مشکل بر نخوریم,دوستانی که رنکشون بالاتر باشه تو بازی مقامشون تو کرو زیاد میشه GTA ONLINE سه روز دیگه باز میشه قرار اولین بازی رو داخل تاپیک میزارم
یه چندتایی از دوستان گیمرتگ لایوشونو هنوز لینک نکردند لطفا تا سه روز دیگه لینک کنید

خواهش ولی فک کنم از16 نفره شد 32 بخش انلاین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر