Grand Theft Auto Online - Iranian Gangs Squads | XBL

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
اگه جت رمینگ سوسولیه پس کلاهک هسته ای لابد هاردکورینگه :D ؟ !
حالا کُری ـاتونو بخونید تا 9 مهر :D
میگم الان که هفته دفاع مقدسه تمام crew های ایرانی یگاناشونو جمع کنن حمله کنیم به این خارجیا بی لگ!!!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
میگم الان که هفته دفاع مقدسه تمام crew های ایرانی یگاناشونو جمع کنن حمله کنیم به این خارجیا بی لگ!!!
شما بدون من حمله کنید.من موقع اذان صبح حمله میکنم.تنهایی:d
(خداوکیلی جو تاپیک خیلی باحاله.بوی جنگ میاد)

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
اصن crew نمیبینم غیر خودموووووووووووووون
از داش
دیگه نیس دغدغه قتی ریختن رفیقا تو 20 منطقه...
شما ها اگه خواستین عضو هاتون رو بیارین تو strip club های اینو شهر
میزارم برقصن برا بچه ها :d
اجازه ی تاچ کردن هم دارن :p

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شجاعت به این میگن که رهبر گروه دشمنتون تنهایی اومده داره باهاتون مذاکره میکنه :D !
حُواسُتونو جَم کنید :D ! فقط یه چیزی توروخدا چیت نزنین منم قانون گروهمو الان میذارم که چیت نزنن خودتون اگه میخواین تفنگ و اسلحه جور کنید ( واقعی تر میشه )

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
شجاعت به این میگن که رهبر گروه دشمنتون تنهایی اومده داره باهاتون مذاکره میکنه :D !
حُواسُتونو جَم کنید :D ! فقط یه چیزی توروخدا چیت نزنین منم قانون گروهمو الان میذارم که چیت نزنن خودتون اگه میخواین تفنگ و اسلحه جور کنید ( واقعی تر میشه )
فکر نکنم تو بخش چند نفره بشه رمز زد

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
شوما زنگه اخر واسا با بچه ها میریزیم سرت :d

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
سلام به عزیزای دل ♥
آقا من هم بعد 6 سال ایکس باکس خریدن (به علت چندین چراغ قرمز 3 ایکس باکس خریدن :D ) بالاخره یه هفته ای میشه که تومدم لایو و قراره حال کنیم :D
وارد کرو هم شدم و هد ست و کینکت هم دارم و پاش بیوفته بچه مودبی هم هستم. :D ایشالا با همتون آشنا میشیم :*
گیمر تگ بنده : MRH2LS
دوستان من شاید چند روز اول به خاطر دنگ و فنگ دانشگاه و دردسر های ترم اول یه کم , کمتر وارد شم ولی آگاه باشید که ماه پشت ابر نمیمونه :D

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام به عزیزای دل ♥
آقا من هم بعد 6 سال ایکس باکس خریدن (به علت چندین چراغ قرمز 3 ایکس باکس خریدن :D ) بالاخره یه هفته ای میشه که تومدم لایو و قراره حال کنیم :D
وارد کرو هم شدم و هد ست و کینکت هم دارم و پاش بیوفته بچه مودبی هم هستم. :D ایشالا با همتون آشنا میشیم :*
گیمر تگ بنده : MRH2LS
دوستان من شاید چند روز اول به خاطر دنگ و فنگ دانشگاه و دردسر های ترم اول یه کم , کمتر وارد شم ولی آگاه باشید که ماه پشت ابر نمیمونه :D
Welcome to gang

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
از اون روزی که وارد کرو شما شدم هروقت صبح از خواب پا میشم با حیرت به اکانتم نگاه میکنم جوری که انگار دارم خواب میبنمو تو رویا سپری میکنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر