Grand Theft Auto IV

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
شما برو وسط جزیره اول ، به سمت چپ میرسی به پل آلگوکوئین که هم ماشین میره از روش ، هم قطار .
برو توی ریل قطار و به راهت ادامه بده .. 6 ستاره میشی ولی همونجا نمون .
چون پلیس ها از راه ماشین میتونن بیان بزننت . به راهت ادامه بده تا به تونل برسی ، همونجا بمون 5 دقیقه .
خب من همه ی جزیره ها رو باز کردم:((تا 5 ستاره هم تونستم ببرم ولی 6 تا امکان نداره....باید بازی رو از اول شروع کنم;)

راستی واسه ی آچیومنت Half Million من الان 46 درصد بازی رو تموم کردم 470 هزلر تا پول دارم اون شانس بزرگ رو رد کردم یا نه؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
راستی واسه ی آچیومنت Half Million من الان 46 درصد بازی رو تموم کردم 470 هزلر تا پول دارم اون شانس بزرگ رو رد کردم یا نه؟
اون اچيومنت اگه خرج بيخود نكني بعد از يه مدتي خودش باز ميشه.
توضيح:
شانس بزرگي كه دوستمون بهش اشاره كرد در ازاي به باد دادن جون رومن حاصل ميشه.
من خودم اين اشتباه رو كردم و باعث شد كه رومن بميره ، چون رفتم سر معامله با Dimitri . به شما هم توصيه ميكنم اين كار رو نكنيد.
مشكلات:
- من با اين اچيومنت Liberty City 5 مشكل پيدا كردم. الان از بين دوستاي من Bruice ، Packie ، LJ و Dwayne زنده موندم كه در مورد سه تاي اول درصد دوستي من 100 درصد باهاشون. Dwayne هم تلفونشو اصلا بر نميداره ، يعني تو ليست Friend هام نيست. جالا چرا اچيومنت باز نميشه؟
- در مورد Activities هايي كه بايد با دوستامون انجام بديم بايد تمام آيتم هايي كه تو ليستشون هست رو يكبار باهاشون امتحان كنيم؟
- در مورد Side Qeust هاي LJ وقتي من مي رسم به نقطه ي مورد نظر GPS بازي منو با اختلاف سطح نشون ميده ، چيكار كنم؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من الان 11 تا از race های بروسی رو رفتم بعد یه sms از بروسی میاد میگه شما همه ی race ها رو رفتین اچیومنتش هم نگرفتم چیکار کنم؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اون اچيومنت اگه خرج بيخود نكني بعد از يه مدتي خودش باز ميشه.
توضيح:
شانس بزرگي كه دوستمون بهش اشاره كرد در ازاي به باد دادن جون رومن حاصل ميشه.
من خودم اين اشتباه رو كردم و باعث شد كه رومن بميره ، چون رفتم سر معامله با Dimitri . به شما هم توصيه ميكنم اين كار رو نكنيد.
مشكلات:
- من با اين اچيومنت Liberty City 5 مشكل پيدا كردم. الان از بين دوستاي من Bruice ، Packie ، LJ و Dwayne زنده موندم كه در مورد سه تاي اول درصد دوستي من 100 درصد باهاشون. Dwayne هم تلفونشو اصلا بر نميداره ، يعني تو ليست Friend هام نيست. جالا چرا اچيومنت باز نميشه؟
- در مورد Activities هايي كه بايد با دوستامون انجام بديم بايد تمام آيتم هايي كه تو ليستشون هست رو يكبار باهاشون امتحان كنيم؟
- در مورد Side Qeust هاي LJ وقتي من مي رسم به نقطه ي مورد نظر GPS بازي منو با اختلاف سطح نشون ميده ، چيكار كنم؟

:biggrin1::biggrin1:

من الان 11 تا از race های بروسی رو رفتم بعد یه sms از بروسی میاد میگه شما همه ی race ها رو رفتین اچیومنتش هم نگرفتم چیکار کنم؟

نه به اين موضوع كار نداشته باش بايد حتما 20 تا Race انجام بدي تا باز بشه . ماشاالله همشون هم يه مشت راننده خوشحالن ، پياده هم باهاشون مسابقه بدي 100 درصد برنده ميشي . (بيشتر باهم كشتي مي گيرن تا مسابقه بدن) :)

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
اون آچیومنت نیم ملیئن دلار رو گرفتم:biggrin1:
بابا اصلا نگران این آچیومنت نباشین من 550000 تا پول دارم.:biggrin1:(بازی رو تموم نکردم.)
راستی من واسه ی این آچیومنت Chain Reaction یه روش دارم به جای این که بیخودی ماشین بدزدین جلوی ماین وایسین یه لگد بهش بزنین اکثرا شاخ میشن میان بیرون در این صورت یه تفنگ در بیارین یعد عین چی فرار میکنه.تازه با راکت لانچر هم شانستون میاد پایین وقتی اون ده تا ماشین رو جمع کردین هر طرف یه نارنجک بندازین و شاهد انجاری زیبا با افت فریمی زیبا تر باشید!:biggrin1:

نقل قول:Assassin's Greed: آزاد کردن این اچیومنت بعد از اتمام بازی ممکن است.
اشتباهه!ماموریت های یه شخصی رو تموم کنی اینا برات میاد نه بعد از اتمام بازی!
راستی یه سئوال برای آچیومنت Rolled Over روی هوا اگه غلت بخوره ماشینمون هم حسابه؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اشتباهه!ماموریت های یه شخصی رو تموم کنی اینا برات میاد نه بعد از اتمام بازی!

منظورش اینه که همین ماموریت های شخصی رو بعد از تموم شدن بازی هم میتونی انجام بدی ! :D

راستی یه سئوال برای آچیومنت Rolled Over روی هوا اگه غلت بخوره ماشینمون هم حسابه؟

یعنی چی ؟ خوب باید غلت بخوره دیگه .

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
ماشين شما بايد روي هوا 5 دور ، دور خودش بچرخه تا اين اچيومنت آزاد بشه.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من اچیومنت race رو گرفتم .
هر کاری می کنم این اچیومنت غلت زدن تو هوا رو بگیرم نمیشه چیکار کنم؟کسی راهی چیزی بلد نیست.اصلا تو فرودگاه هم نمیشه.:(

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
این اچیومنت یجورایی باگ هم داره انگار .
من یه بار 6 دور چرخیدم اچیومنتو نداد . اما وقتی که 3 بار چرخیدم باز کرد .
توی X360A هم گفته بودن ممکنه منظور این باشه که به فاصله زمانی کوتاهی 5 دور بچرخین . شاید امکان داشته باشه یه بار 3 دور بچرخی ، یه بار 2 دور و بعد باز بشه

نکته مهم هم اینه که ماشین سبک و سریعی برداری

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
اشتباه نکنید. باید موقع چرخیدن اتومبیل در هوا - کاملآ رو به جلو باشید .( فکر کنم به احتمال زیاد به صورت مقطعی هم بشه. یعنی 2 دور + 3 دور.;))

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اشتباه نکنید. باید موقع چرخیدن اتومبیل در هوا - کاملآ رو به جلو باشید .( فکر کنم به احتمال زیاد به صورت مقطعی هم بشه. یعنی 2 دور + 3 دور.;))

بايد ماشين از پهلو بچرخه نه از روبرو كه . آيكن آچيومنتش هم كاملا مشخص ميكنه اين قضيه رو . بهترين مكان هم همون فرودگاه هستش اون سطحهاي شيبدار زرد رنگ كنار باند . با سرعت بريد طرفش بعد سعي كنيد با دو چرخ بريد روش يه انحرافي هم به ماشين بديد بد نيست چند بار كه اينكارو بكنيد قاعدتا باز ميشه بلاخره يكدومش رو قبول مي كنه .

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
يكي به من كمك كنه لطفا!
الان درصد دوستي تمام دوستام بالاي 90 درصد هستش اما اين اچيومنت Liberty City 5 باز نميشه.
فقط Dwayne تو ليستم درصد دوستيش زير 90 هست كه اونم هرچي بهش زنگ ميزنم گوشي بر نميداره ، يعني به عنوان دوست تو ليست نيست فقط شمارش هست.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
يكي به من كمك كنه لطفا!
الان درصد دوستي تمام دوستام بالاي 90 درصد هستش اما اين اچيومنت Liberty City 5 باز نميشه.
فقط Dwayne تو ليستم درصد دوستيش زير 90 هست كه اونم هرچي بهش زنگ ميزنم گوشي بر نميداره ، يعني به عنوان دوست تو ليست نيست فقط شمارش هست.

سلام.
حتما به ایمیلش جواب ندادید.
یک ایمیل از دیوین هست. جوابش بدید بعد بهش تلفن کنید حتما درست میشه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا! منم اين مشكل رو دارم!!!!

يك چيزي درباره اين اچيومنت 6 ستاره شدن! پليس ميگم! به كسي نگيد.
وقتي كه به نيم دوم بازي رسيديد! و شهر دوم بازي باز شد به جنوبي ترين قسمت شهر بريد يك جايي هست كه طور هوايي با هليكوپتر داره يك دونه هليكوپتر ناز بدزديد بعد باهاش بريد به شهر سه كه هنوز باز نشده بعد فورا 6 تا! ستاره ميشه حالا بريد بالاي يكي از برج ها خيلي راحت! از هواپيما پياده بشيد و از مناظر لذت ببريد تا اچيومنت رو با بهترين شكل ممكنه و بدون حتي يك گلوله! دريافت كنيد! چون حتي اون! هليكوپتر! پليس هم به بالاي برج نمياد.
بعدش هم كه اچيومنت رو گرفتيد سوار هليكوپتر بشيد شروع كنيد از منطقه دور شدن تا ستاره ها بپرند! و اون اچيومنت كه بايد از بيشتر از 4 ستاره! از دستان پليس فرار كنيد رو بدست بياريد چندان هم سخت! نيست.
فقط بايد قسمت سوم شهر رو باز نكرده باشيد من خودم اينجوري اين دوتا اچيومنت رو گرفتم!

آقا يكي اين فلسفه اين يارو كفتر ها همراه با! اون كانگرو! چيه رو به من ميگه! يك جا با هواپيما رفتم بالغ بر 8 كفتر حضور داشت! :biggrin1:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
در مورد Side Qeust هاي LJ وقتي من مي رسم به نقطه ي مورد نظر GPS بازي منو با اختلاف سطح نشون ميده ، چيكار كنم؟

اقا! منم اين مشكل رو دارم!!!!

اون قسمت يه زيرگذر وجود داره يكم جلوتر كه برين مي بينين بايد برين اون زير بسته رو تحويل بدين . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر