Grand Theft Auto IV

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اينكه‌ آخر بازي تصميم بگيرم بريم به معامله يا مبارزه تاثيري روي 100 درصد شدن بازي داره؟
آخه تو X360A.org نوشته بود اگه بري به معامله هم رومن رو به كشتن دادي هم LJ ديگه بهت زنگ نميزنه.
من اول اومدم برم به مبارزه اين رومن احمق SMS زد كه چيكار داري ميكني برو سر معامله! تمام كاراي ما رو بهم ريخت.
كارهايي كه بايد با Roman و Dwayne انجام بديم تاثيري رو 100 درصد شدن بازي داره؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اينكه‌ آخر بازي تصميم بگيرم بريم به معامله يا مبارزه تاثيري روي 100 درصد شدن بازي داره؟
آخه تو X360A.org نوشته بود اگه بري به معامله هم رومن رو به كشتن دادي هم LJ ديگه بهت زنگ نميزنه.
من اول اومدم برم به مبارزه اين رومن احمق SMS زد كه چيكار داري ميكني برو سر معامله! تمام كاراي ما رو بهم ريخت.
كارهايي كه بايد با Roman و Dwayne انجام بديم تاثيري رو 100 درصد شدن بازي داره؟
نه ربطی نداره طرف بیخود گفته.

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.
من برای اون آچیومنت Manhunt رفتم سه تا از اونا رو کشتم بعد دفعه ی بعد که اومدم سوار ماشین پلیس شدم هیچ کدومشون نمرده بودن.دقیقا همون افراد قبلی هم بودن.
یه بار دیگه یه کبوتر رو کشتم باقیمونده هاشون شد 199 دفعه ی بعد یکی دیگه پیدا کردم باز هم باقیمونده هاشون 199 بود.
کی میتونیم به roman برای تاکسی زنگ بزنیم؟چون من الان جای اون ماموریت های packie هستم ولی هنوز نمیشه.
بعد برای این که بتونیم از هلیکوپتر استفاده کنیم باید چیکار کنیم چون من از یکی از دوستام خیلی جلوتر هستم ولی هنوز هلیکوپتر ندارم.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
من برای اون آچیومنت Manhunt رفتم سه تا از اونا رو کشتم بعد دفعه ی بعد که اومدم سوار ماشین پلیس شدم هیچ کدومشون نمرده بودن.دقیقا همون افراد قبلی هم بودن.
یه بار دیگه یه کبوتر رو کشتم باقیمونده هاشون شد 199 دفعه ی بعد یکی دیگه پیدا کردم باز هم باقیمونده هاشون 199 بود.
کی میتونیم به roman برای تاکسی زنگ بزنیم؟چون من الان جای اون ماموریت های packie هستم ولی هنوز نمیشه.
بعد برای این که بتونیم از هلیکوپتر استفاده کنیم باید چیکار کنیم چون من از یکی از دوستام خیلی جلوتر هستم ولی هنوز هلیکوپتر ندارم.

سلام.
فکر کنم کلا توی سیستم Most Wanted یک مشکلی باشه... 10 تاشون رو کامل کشتم، ما هنوز اچیومنت نداده در حالی که پیشرویش کامله.

در مورد کبوترها شرمنده نمیتونم کمکی بکنم، اما در مورد تاکسی رومن همون اوایل بازی، وقتی اولین قرار رو باهاش گذاشتید این اچیومنت آزاد میشه. از داشبورد اطلاع حاصل کنید که گرفتیدش یا نه چون اتومات آنلاک میشه.
برای استفاده از هلیکوپتر، باید با بروسی قرار بگذارید. فکر کنم بالای 80% دوستی بهتون تلفن میزنه و بهتون میگه هر وقت که خواستید میتونید از هلیکوپتر استفاده کنید. البته نمیتونید رانندش باشید و فقط باید به بروسی بگید که کجا بره اونهم میبرتون.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
فکر کنم کلا توی سیستم Most Wanted یک مشکلی باشه... 10 تاشون رو کامل کشتم، ما هنوز اچیومنت نداده در حالی که پیشرویش کامله.
قرار نيست با كشتن 10 نفر اين اچيومنت باز بشه. در هر جزيره 10 نفر هست كه بايد كشته بشه در حالي كه شما فقط 10 نفر رو كشتي!
برای استفاده از هلیکوپتر، باید با بروسی قرار بگذارید. فکر کنم بالای 80% دوستی بهتون تلفن میزنه و بهتون میگه هر وقت که خواستید میتونید از هلیکوپتر استفاده کنید. البته نمیتونید رانندش باشید و فقط باید به بروسی بگید که کجا بره اونهم میبرتون
75 درصد نه 80 درصد!
اما در مورد تاکسی رومن همون اوایل بازی، وقتی اولین قرار رو باهاش گذاشتید این اچیومنت آزاد میشه. از داشبورد اطلاع حاصل کنید که گرفتیدش یا نه چون اتومات آنلاک میشه.
بايد درصد دوستيتون به بالاي 60 برسه!
یه بار دیگه یه کبوتر رو کشتم باقیمونده هاشون شد 199 دفعه ی بعد یکی دیگه پیدا کردم باز هم باقیمونده هاشون 199 بود
الان كه داشتم راهنماي مكان اين كبوتر ها رو در سايت GameFaqs ميخوندم ، ايراد كار شما رو فهميدم.
به احتمال زياد شما بعد از اينكه اون يه دونه رو گرفتي بازي رو سيو نكردي و سيو نكرده از بازي خارج شدي به همين خاطر دفعه بعد كه رفته دوباره با عدد 199 روبرو شدي.
در پايان متن راهنما نوشته:
You got them all now. You should go and save so you don't have to seeanother pigeon ever
again
خوب حالا شما تمام اين كبوترها رو گرفتيم و حالا شما بايد بريد و بازي رو سيو كنيد تا ديگه با اين كبوترها در طول بازي روبرو نشين!
منبع: http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/file/933037/52621

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
قرار نيست با كشتن 10 نفر اين اچيومنت باز بشه. در هر جزيره 10 نفر هست كه بايد كشته بشه در حالي كه شما فقط 10 نفر رو كشتي!

75 درصد نه 80 درصد!

بايد درصد دوستيتون به بالاي 60 برسه!
ممنون در مورد اولی.
اچیومنتِ مخصوص دوستی رومن با همون دیتینگ اول، که باید هم برید و امکان رد کردنش نیست باز میشه. در کل 2 بار رفتن رومن به بار و یک بار به Show، دوستی رو 100% میکنه و با همون یکی دو قرار اول در بار رومن تلفن میزنه و امکان تاکسی سرویس از رومن باز میشه.

در ضمن بالای 75% نه خود 75% هست در مورد بروسی.

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
یعنی درهر جزیره 10 نفر کاملا شبیه به هم هستن؟من مطمئن هستم که تو دو تا جزیره کسایی که باید میکشتی عین هم بودن.;)
الان من بخوام سوار هلیکوپتر یشم باید به کجا مراجعه کنم.چون میخوام اون آچیومنت One Man Army رو با هلیکوپتر بگیرم.
راستی من الان ماموریت three leaf clover هستم چه قدر تا آخر بازی مونده؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
یعنی درهر جزیره 10 نفر کاملا شبیه به هم هستن؟من مطمئن هستم که تو دو تا جزیره کسایی که باید میکشتی عین هم بودن.;)
الان من بخوام سوار هلیکوپتر یشم باید به کجا مراجعه کنم.چون میخوام اون آچیومنت One Man Army رو با هلیکوپتر بگیرم.
سلام.
اول اینکه اصلا پیشنهاد نمیکنم این اچیومنت رو با هلیکوپتر بگیرید. همون تاکسی سرویس رومن که بلک کتز عزیز توضیح دادند بهترین راهه.
در ضمن اگر میخواید وضعیتتون رو کامل بدونید، لطفا بگید از مراحل U.L Paper و Ray Ray Boccino چندتا رد کردید.
کلا بعد ازین مرحله 6 بار از جری توی دوتا بعد زمانی، 2 بار از پاتریک، 4-3 بار از دریک و از پگورینو و اون پیرمرد که اسمش یادم رفته، روی هم 7 مرحله دارید و 4 مرحله هم جدا.(البته بگم اصلا به این لیست اعتماد نکنید)

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.
من الان همه ی جزیره ها رو باز کردم خب حالا تو آچیومنت One Man Army گیر کردم هر کار میکنم به 6 ستاره نمیرسه.:((
راستی اون آچیومنت Walk Free خیلی آسون بود.من اوایل بازی گرفتم.رفتم تو باند فرودگاه 4 ستاره شد.طول باند فرودگاه رو طی کردم از دست پلیسا فرار کرد.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
شما برو وسط جزیره اول ، به سمت چپ میرسی به پل آلگوکوئین که هم ماشین میره از روش ، هم قطار .
برو توی ریل قطار و به راهت ادامه بده .. 6 ستاره میشی ولی همونجا نمون .
چون پلیس ها از راه ماشین میتونن بیان بزننت . به راهت ادامه بده تا به تونل برسی ، همونجا بمون 5 دقیقه .

--------------------------------
اچیومنت 5 Roll رو گرفتم !
اما یه موتور که بشه باهاش Wheelie زد از کجا بیارم ! :D

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اما یه موتور که بشه باهاش Wheelie زد از کجا بیارم !
بهترين انتخاب ميتونه PCJ 600 باشه. بايد تو سطح شهر بچرخي.
ولي من با يدونه از همون موتور سنگينا(اسمشنو نميدونم) همون اوايل بازي گرفتمش.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
از Cheat براي وسايل نقليه هم مي تونيد استفاده كنيد . اميد جان چندتاشونو دارم اگه خواستي بگو برات بزارم . اين Cheat هاي وسايل نقليه خيلي كارآمد هستن . :) روي Achievement ها هم تاثيري ندارن .

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
از Cheat براي وسايل نقليه هم مي تونيد استفاده كنيد . اميد جان چندتاشونو دارم اگه خواستي بگو برات بزارم . اين Cheat هاي وسايل نقليه خيلي كارآمد هستن . :) روي Achievement ها هم تاثيري ندارن .
میلاد جان روم به دیوار ( :D ) هی میخوام چیت نزنم ! :D
حالا چیت همین موتوری که احمدرضا میگه PCJ 600 رو بده ! :)

ولي من با يدونه از همون موتور سنگينا(اسمشنو نميدونم) همون اوايل بازي گرفتمش.

اونا که اصلا بلند نمیشه !! :eek:

ویرایش

انجام شد !
اون PCJ 600 رو توی ماموریت No Love Lost گرفتم ..

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
هرچند اين سوال ربطي به اين تاپيك نداشت اما خوب براي آگاهي از وضعيت خودتون به بخش Stats بريد و ببينيد چند ماموريت رو انجام داديد(Mission Passed) ، براي اتمام بازي بازي بايد 94 ماموريت رو تموم كرده باشين.
اونا که اصلا بلند نمیشه !! :eek:
خودم هم از همين تعجب كردم!
روي Achievement ها هم تاثيري ندارن .
من شنيده بودم تا زماني كه ‍Cheat ها فعال هستن اچيومنتي باز نميشه ، درسته؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
من شنيده بودم تا زماني كه ‍Cheat ها فعال هستن اچيومنتي باز نميشه ، درسته؟

نه اصلا مشكلي نيست من از Cheat وسايل نقليه كه استفاده كردم اصلا مشكلي نداره . ولي در مورد بقيه Cheat ها نميدونم چون اصلا اونهارو هنوز استفاده نكردم ولي براي Cheat هاي وسايل نقليه كاملا مطمئنم كه در حالت فعال بودن هم آچيومنتها آزاد ميشن . (من آچيومنت موتور رو اينطوري گرفتم با Cheat يه PCJ 600 انداختم زيرپام يه خيابون صاف رو همينطوري يه چرخ رفتم آزاد كرد )

میلاد جان روم به دیوار هی میخوام چیت نزنم !
حالا چیت همین موتوری که احمدرضا میگه PCJ 600 رو بده !

اميد حالا روم به ديوار بيا اين سايترو امتحان كن پشيمون نميشي :biggrin1:

www.whattheydonotwantyoutoknow.com/index.html

از اسم سايت مشخصه ديگه :biggrin1:What they do not want you to know

از شيرمرغ تا جون آدميزاد اين تو هست (نقشه Stunt Jump ها pigeon ها و غيره بعلاوه Cheat ها ) بعدها كه تو بيابون گير كني و هيچ ماشيني رد نشه يه هليكوپتر چارشه تو حافظه گوشيت داشته باشش بد نيست . :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر