NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
من اصلا نفهمیدم قضیه چیه ولی خوب آدمک رو رفتم ( تو اون کشتیه ) نتونستم دیمیتری رو پیدا کنم !!!
بعد هم از همه جا بی خبر رفتم $ رو رفتم بعدش هم رفتیم عروسی ولی رومن مرد !!!
نباید $ رو بری اگه می خوای رومن نمیره. باید دیمیتری رو تو کشتی بکشی تا بازی جور دیگه ای تموم شه و رومن زنده بمونه. اگه دیمیتری رو بکشی رومن تو عروسیش جون سالم به در می بره و نیکو یتیم نمی شه!!:biggrin1::biggrin1:(منظورم اینه تنها نمی شه!!).

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
حالا مشکلت چیه؟
مشکلی نیست ولی می خواستم بدونم چرا رومن مرد
نباید $ رو بری اگه می خوای رومن نمیره. باید دیمیتری رو تو کشتی بکشی تا بازی جور دیگه ای تموم شه و رومن زنده بمونه. اگه دیمیتری رو بکشی رومن تو عروسیش جون سالم به در می بره و نیکو یتیم نمی شه!!(منظورم اینه تنها نمی شه!!).
+ اینکه Kate هم رهایمان می کند !!!

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
دوستان تو کشتن فرانسیس و برادرش چه فرقی هست؟
یعنی چی نصیب ما میشه اخرش؟
این نیکو هم قیافش یخورده به سروش لشکری میخوره اگه براش کلاه بگیرین:biggrin1:

slim

کاربر سایت
Dec 3, 2007
33
من تازه دستگاه گرفتم وتو اوایل بازی گیر کردم قسمتی که با ترن میره قسمت دیگه شهر و یکی از رییسا رو میکشه ورفیقش از تو سطل زباله بیرون میاد میره تو یک قسمتی که هیچ علامتی یا بهتر بگم ماموریتی نمیدن فقط بیخود میچرخم تو شهر باید چه کارکنم چون خاموش مکنم دستگاهو دوباره سه مرحله میره عقب.ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.

marine-33

کاربر سایت
May 6, 2009
86
نام
دانیال
همه چیزش بی نقصه فقط نیکو خیلی زشته.
gta4_25
D:%5CNew%20Folder%5Cterrorists%5Cgta4_25

آخرین ویرایش:

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
ما نه سیستم خفن داریم نه کنسول ولی یه سوال ایا تو این جدیده میشه تو ماشین رفت یعنی موقع رانندگی فرمون و کیلومتر شمارم میشه دید مثل بازی midtown Madnis که بازی ماشین بودمیشد تو مشین رفت و خیلی واقعی ماشین رو کنترل می کردیم ایا این امکان برای Grand Theft Auto IV X360 هم هست ایا با ماشین و موتور میشه این کار رو کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر