Grand Theft Auto IV | Xbox 360

من تا اخرایه بازی رفتم که حواسم نبود NEW GAME کردم این همه مرحله رو که به هزار زحمت رفتم همشون خراب شد:(
دیگه حوصله ندارم اینقدر مرحله که بعضی هاشون سختو اعصاب نمیزاره رو از اول برم ایا کد چیزی هست این بازی رو تمومش کنه؟؟:biggrin1:

من تا اخرایه بازی رفتم که حواسم نبود NEW GAME کردم این همه مرحله رو که به هزار زحمت رفتم همشون خراب شد:(
دیگه حوصله ندارم اینقدر مرحله که بعضی هاشون سختو اعصاب نمیزاره رو از اول برم ایا کد چیزی هست این بازی رو تمومش کنه؟؟:biggrin1:
یعنی شما زدی همه سیوا رو هم ترکوندی؟:biggrin1:
نه خیر هیچ راهی نیست اگه حتی یه سیو هم ازش نداری باید از اول شروع کنید:biggrin1:

شرمنده اشتباه لپی بود:biggrin1:

www.cheatcc.com/xbox360/grandtheftauto4cheatscodes.html

دستت درد نکنه اما کدوم چت برای تموم کردن بازیه؟؟
من با کنسول این بازی رو بازی کردم اگه PC بود که 1 روز 1 روز سیو هاشو برمیداشتم:biggrin1:
اگه چیت بزنم دیگه اچویمنت باز نمیکنه ؟؟ حیفه اخه ما تا اخر بازی رفتیم به خاطر لایو و منویه مسخره بازی ما حواسمون نبود New Game کردیم همون وقت کلن سیر شدم از GTA و الان 4 ماهی میگزره که دوباره اومدم سراغش:biggrin1:

دستت درد نکنه اما کدوم چت برای تموم کردن بازیه؟؟
من با کنسول این بازی رو بازی کردم اگه PC بود که 1 روز 1 روز سیو هاشو برمیداشتم:biggrin1:
اگه چیت بزنم دیگه اچویمنت باز نمیکنه ؟؟ حیفه اخه ما تا اخر بازی رفتیم به خاطر لایو و منویه مسخره بازی ما حواسمون نبود New Game کردیم همون وقت کلن سیر شدم از GTA و الان 4 ماهی میگزره که دوباره اومدم سراغش:biggrin1:
هیچ کدوم مال تمام کردن بازی نیستن:biggrin1: مال جان,اسلحه و....اگه هم بزنی اچیومنت دیگه بازنمی کنه

کلا من بااین GTA خیلی حال کردم 2دفعه تاحالا تمامش کردم ولی بازم اگه بازی نداشته باشم بازیش می کنم

سلام
من این assasin asisen (نمیدونم کدمش درسته) رفتم تموم کردم حالا فقط Garage مونده که نمیدونم چیکارش کنم میرم پیشش هیچ مرحله ای پیدا نمیکنم کسی میدونه باید چیکار کنم:confused:؟؟؟؟؟

سلام
من این assasin asisen (نمیدونم کدمش درسته) رفتم تموم کردم حالا فقط Garage مونده که نمیدونم چیکارش کنم میرم پیشش هیچ مرحله ای پیدا نمیکنم کسی میدونه باید چیکار کنم:confused:؟؟؟؟؟
اگه منظورتون مرحله هایی هست که میری با تلفن زنگ میزنی به یه نفر،باید بگم که انجام اونا اختیاریه . ربطی به داستان نداره.
یه کم بیشتر اگه توضیح بدی من متوجه میشم...

اگه منظورتون مرحله هایی هست که میری با تلفن زنگ میزنی به یه نفر،باید بگم که انجام اونا اختیاریه . ربطی به داستان نداره.
یه کم بیشتر اگه توضیح بدی من متوجه میشم...

حدود 54/97 درصد بازی رفتم هیچ مرحله ای تو نقشه نیست فقط garage هست که اونم نمیدونم چیکارش کنم یه جا francies (درست نوشتم؟؟؟) میگه برادرش رو بکشیم بعد میتونی یا francies یا برادرش رو بکشی میری بالا ساختمونه بعد از اون مرحله میری تو مراسم تدفینfrancies بعدش یه سری مراحل رو رد کردم دیگه هیچ مرحله ای نیومد

حدود 54/97 درصد بازی رفتم هیچ مرحله ای تو نقشه نیست فقط garage هست که اونم نمیدونم چیکارش کنم یه جا francies (درست نوشتم؟؟؟) میگه برادرش رو بکشیم بعد میتونی یا francies یا برادرش رو بکشی میری بالا ساختمونه بعد از اون مرحله میری تو مراسم تدفینfrancies بعدش یه سری مراحل رو رد کردم دیگه هیچ مرحله ای نیومد
البته تا زمان تموم کردن بازی هنوز مرحله زیاد هست.
منتظر بمون تا یه نفر بهت زنگ بزنه.
ولی من اصلا با این مشکل مواجه نبودم.:confused:

عزیز چند تا مرحله هست که باید سوار ماشین پلیس بشی اما برای دسترسی به کامپیوتر پلیس باید یک ماشین پلیس گیر بیاری بعد وقتی سوارش شدی موقعی که ایستادی LB رو بزن اگر در حین حرکت بزنی شیشه سمت راننده رو می شکنه پس حواست باشه

من اصلا نفهمیدم قضیه چیه ولی خوب آدمک رو رفتم ( تو اون کشتیه ) نتونستم دیمیتری رو پیدا کنم !!!
بعد هم از همه جا بی خبر رفتم $ رو رفتم بعدش هم رفتیم عروسی ولی رومن مرد !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or