sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
سلام
من تو یه مرحله گیر کردم
میگه یه ماشین پلیس وردار بعد یه اسمو سرچ کن و بعد بکشش ولی نمیدونم چه اسمی

ماشین پلیس رو که پیدا کردی دکمه RB رو بزن قبل از اینکه وارد سرچ بشی اسمی رو بهت میگه.
فکر کنم Tom lyle باشه. دقیقا نمی دونم.اسم مرحله رو بگو تا بهت اسمشو بگم. حالا این سم رو امتحان کن.

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
سلام... من اینجا که نیکو از هلیکوپتر اویزون میشه با لکد پرتش می کنه توی اب و بعد سوار قایق میشه دنبال هلیکوپتر میکنه گیر کردم نمیدانم چکار کنم

سلام ... یک مرحله هست که nikoوlittle jacob سوار یک ماشین می شوند دنبال یک ماشین دیگه میروند تا میرسند زیر پل پشت ماشین سنگر می گیرند little jacob میره باید چند نفر را بکشی بعد میره توی یک ساختمون از پلها میره بالا یارو با هلیکوپتر فرار می کنه بعد با قایق دنبالش میکنم little jacob با یک هلیکوپتر دیگه میاد جلوت یک طناب میاندازه پایین من هر کاری می کنم به طناب نمی رسم

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
سلام ... یک مرحله هست که nikoوlittle jacob سوار یک ماشین می شوند دنبال یک ماشین دیگه میروند تا میرسند زیر پل پشت ماشین سنگر می گیرند little jacob میره باید چند نفر را بکشی بعد میره توی یک ساختمون از پلها میره بالا یارو با هلیکوپتر فرار می کنه بعد با قایق دنبالش میکنم little jacob با یک هلیکوپتر دیگه میاد جلوت یک طناب میاندازه پایین من هر کاری می کنم به طناب نمی رسم

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
مرسی دوست عزیز
اصلا اسم نمیگه
اولین مرحله از این نوع مرحله است فکر کنم تو نقشه b بود
اسم طرف lyle rivasـه
اسمشو هم بروسی بت میگه هم بالا سمت چپ می نویسه هم تو pause>brief می نویسه.
***فکر کنم brief رو اشتباه نوشته باشم (غلط املایی)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
دوست عزیز اونجا که کاری نداره فقط باید کمی سریع باشی و بتونی خودتو به اون فلش زرد رنگ برسونی همین و بعدش سوار هلیکوپتر بشی و ...;)

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
سلام
دوست عزیز اونجا که کاری نداره فقط باید کمی سریع باشی و بتونی خودتو به اون فلش زرد رنگ برسونی همین و بعدش سوار هلیکوپتر بشی و ...;)

دوست عزیز دیگه سریعتر نمی ره هر چه RT را فشار می دم بهش نمیرسم

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
دوست عزیز دیگه سریعتر نمی ره هر چه RT را فشار می دم بهش نمیرسم

جلو را نگه دارید راه میرود
RB را نگه دارید میدود
RB رو پشت سر هم بزنید خیلی تند میدود

شاید تو این رو نمیدونستی، حالا اگه نمیدونستی امتحان کن وگرنه که...

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دوستان یه سوال :
تو مرحله ی Uncle Vlad می خوام بدونم چه حرفایی زده شده ! صدای تلویزیون قطع بود... نیکو میره پیشه رومن می بینه حالش خرابه... هم می خوام بدونم که رومن به نیکو چی گفت که نیکو قاطی کرد رفت پیشه Vlad ؟ دو اینکه بعد از *** (:cheesygri) ... وقتی رومن میاد جنازه رو می بینه، دوباره باهم دعواشون میشه، اونجا چی می گن بهم ؟
مرسی;)

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوستان یه سوال :
تو مرحله ی Uncle Vlad می خوام بدونم چه حرفایی زده شده ! صدای تلویزیون قطع بود... نیکو میره پیشه رومن می بینه حالش خرابه... هم می خوام بدونم که رومن به نیکو چی گفت که نیکو قاطی کرد رفت پیشه Vlad ؟ دو اینکه بعد از *** (:cheesygri) ... وقتی رومن میاد جنازه رو می بینه، دوباره باهم دعواشون میشه، اونجا چی می گن بهم ؟
مرسی;)
فکر نکنم دیگه احتیاج باشه به اسپویلر. در هر صورت:
توی اون مرحله، ولدیمیر قصد داره ملوری رو از رومن بگیره تا ملوری عوض رومن با ولد ازدواج کنه، از اون رو، عامل مهمتری هست و اونهم اینه که رومن همونطور که میدونی کلا به ولد و لائون شارکها سر شرطبندی آنلاین بدهکاره و لائون شارکها به این خاطر اذیتش میکنند. بعد این بهانه ای میشه تا دنبال ولد میرن و ولد نیکو رو تهدید میکنه که شخصی به اسم فاستین در صورتی که نیکو ولد رو بکشه، میکشش. اما نیکو گوش نمیده و ولد رو میکشه. بعد رومن با دیدن جنازه نیکو رو سرزنش میکنه و نیکو هم در ادامه توضیح میده که توی صربستان توی نیروی دریایی که بوده، یک روز گروه 18 نفریشون میره به یک روستایی، و به خاطر خیانت یکی از همقطارها 15 نفر از گروهان میمیرن و دو نفر میمونن: نیکو و خیانت کار. بعد ازون نیکو که آسیب روحی دیده به شدت خشن میشه. همین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر