GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا منم تموم کردم
آخرش این کیت مرد من حتی یک بار هم باهاش بیرون نرفتم بس که گیر ماموریت بودم خیلی دلم سوخت گریم گرفت راستی من بین پول ودیمتری کشتن اون را انتخاب کردم اگر پول را انتخاب میکردم بازی طولانی تر میشد ؟ نگید چی میشه فقط همین که آره یا نه

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقا منم تموم کردم
آخرش این کیت مرد من حتی یک بار هم باهاش بیرون نرفتم بس که گیر ماموریت بودم خیلی دلم سوخت گریم گرفت راستی من بین پول ودیمتری کشتن اون را انتخاب کردم اگر پول را انتخاب میکردم بازی طولانی تر میشد ؟ نگید چی میشه فقط همین که آره یا نه
ای بابا پست من درین مورد درست قبل از پست شماست:biggrin1:
یک کلام نه. اصلا بین مراحل آخر هم فرق خاصی نمیکنه. فقط نیکو عصبی تره و عوض قایق، دیمیتری سوار هلیکوپتر هست همین.

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
خوب حالا که اکثرا بازی رو تموم کردن بیاید بهترین مرحله رو انتخاب کنیم .

من خودم در درجه ی اول از مرحله ی کشتی ( انتقام از Dimitri ) لذت بردم و بعد از آن هم مرحله ای که 4 تایی بانک رو زدیم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
آقا منم تموم کردم
پیشنهاد میکنم هر 2 پایان رو ببینید چون واقعا ارزشش رو داره:love:
به نظر من هم اون مرحله که باید بانک رو میزدید خیلی جالب بود.بدجوری یاد فیلم Heat با بازی به یاد موندنی پاچینو و رابرت دنیرو افتادم:love:

آخرین ویرایش:

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
به نظر من هم اون مرحله که باید بانک رو میزدید خیلی جالب بود.بدجوری یاد فیلم Heat با بازی به یاد موندنی پاچینو و رابرت دنیرو افتادم:love:
تا حالا خیلی بازی ها سعی کزدن شبیه Hٍeat مراحل دزدی و Heist بسازن. از جمله Kane & Lynch که کلا قرار بود مثل Heat و Collaterall بشه. و یا مرحله ی بانک زنی GTA VC . اما تا حالا بهترینشون همین ماموریت GTA IV بوده و فکر می کنم همین یه ماموریت از کل مراحل Kane & Lynch بیشتر حس Heat رو می داد.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به نظر من مرحله آخر که
با موتور میپریم چرخ بال را :laughing: را میگیریم
خیلی با حال بود همچنین یکم مونده به آخرش :
که به نیکو میگن دیمیتری اونجاست و بیا
و دیگه آخر خفن صحنه ی :
بعد از کشتن پگورینی و اینکه به مجسمه آزادی نگاه میکنه آخ داشت گریم در میومد راستی کیت هم که مرد یکم احساس همدردی باهاش میکردم
تا الان روی 360 این بهترین بازی عمرم بوده قبلش روی 360 از cod4 خوشم اومد حالا این ولی در کل در تمام زندگیم بازی به حد indiego proohy بهم حال نداد GTA IV در رتبه دو قرار داره

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
منم مافیا را قبول دارم به غیر از اون قسمتی که باید توی پیست میرفتیم مسابقه ولی بازم میگم هرکی یک نظر داره مافیا برای من در رتبه سوم قرار میگیره بعدشم cod4

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
مافیا رو که نمیشه با این مقایسه کرد!!! شما چجوری دارید با Gta مقایسه میکنید!!! mafia تو سبک خودش خوبه!!! gta تو سبک بازی هایی مثل santrow و justcuas هست!!!

DEVILXXX

کاربر سایت
Oct 10, 2007
50
نام
ارش
دوستان به داد برسید

دوستان من حتی مراحل assasin رو تا اخر رفتم دیگه هیچی تو نقشه نیست هیچکسی
هم زنگ نمیزنه 59.48 % رفتم اما از 94 مرحله85 تاشو رفتم پس باقیه مراحل چی میشه
هیچ مرحله ای نیست برم این مشکل برای کسی پیش نیومده فکر کنم باگه
یعنی باید دوباره از اول برم من تا اینجاشو با360 رفتم انگار باید با ps3 برم

آخرین ویرایش:

DEVILXXX

کاربر سایت
Oct 10, 2007
50
نام
ارش
دوستان اسم این مرحله ای که گیر کردم THAT SPECIAL SOMEONE هست
کسی یادش هست خواهشن کمک کنید نکته که PAKIE هی زنگ میزنه
و NIKO میگه بعدا حرف میزنیم من از دوستان معضرت میخوام که این
دو سه تا صفحه همش سوالات من بود لطف کنید یه کمکی بدید

آخرین ویرایش:

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
من تو اولین ماموریتی که ray میده گیر کردم
بهم اول یه عکس میفرسته بعد میرم با اینی که تو عکسه حرف میزنم بعد میرم توی ساختمون همرو میکشم بعد میگه برو دنبال teddy تو ساختمون بگرد.
همه جا رو گشتم ولی پیداش نمیکنم باید چیکار کنم؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوستان اسم این مرحله ای که گیر کردم THAT SPECIAL SOMEONE هست
کسی یادش هست خواهشن کمک کنید نکته که PAKIE هی زنگ میزنه
و NIKO میگه بعدا حرف میزنیم من از دوستان معضرت میخوام که این
دو سه تا صفحه همش سوالات من بود لطف کنید یه کمکی بدید
صبر کنید تا U.L. Paper بهتون زنگ بزنه یا خودتون پیشدستی کنید و زنگ بزنید، بعد میگه که دارکو بلویچ رو آوردن فرودگاه. بعد با رومن میرید پیش دارکو. پیشنهاد میکنم دارکو رو نکشید هر چند تاثیری نداره روی بازی.

من تو اولین ماموریتی که ray میده گیر کردم
بهم اول یه عکس میفرسته بعد میرم با اینی که تو عکسه حرف میزنم بعد میرم توی ساختمون همرو میکشم بعد میگه برو دنبال teddy تو ساختمون بگرد.
همه جا رو گشتم ولی پیداش نمیکنم باید چیکار کنم؟

ببین تدی تا بهش برسی در میره میره روی پشت بوم. تا اونجا باید دنبالش کنی.
اگر هم پیداش نکردی، توی یکی از واحدهای طبقه ی بیستم قایم شده تا جایی که یادمه.

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
تا حالا خیلی بازی ها سعی کزدن شبیه Hٍeat مراحل دزدی و Heist بسازن. از جمله Kane & Lynch که کلا قرار بود مثل Heat و Collaterall بشه. و یا مرحله ی بانک زنی GTA VC . اما تا حالا بهترینشون همین ماموریت GTA IV بوده و فکر می کنم همین یه ماموریت از کل مراحل Kane & Lynch بیشتر حس Heat رو می داد.

یادش بخیر اون اولین باری که فیلم رو دیدم وقتی آخر فیلم رابرت دونیرو مرد به قدری اعصابم خورد شده بود که تا چند روز اعصابم خورد بود از اون پایان غم انگیز . GTA هم که اون مرحلش کپی بود از این فیلم

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
سلام... من اینجا که نیکو از هلیکوپتر اویزون میشه با لکد پرتش می کنه توی اب و بعد سوار قایق میشه دنبال هلیکوپتر میکنه گیر کردم نمیدانم چکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر