GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
این دوستمون که گفتند به بازی 5 از 10 میدن اگر میشه لطف کنند{کاملا دارم جدی میگم } بازی که از نظرش میتونه 8 از 10 بگیره نام ببرند یا بالاتر بعد بحث را ادامه میدیم چون شما حرفی زدی که اگر همین طور از روی هوا نباشه واقعا باید جالب باشه دلیلش که چرا 5 از 10 خوشحال میشم دلایل را بیان کنید و اسم بازی را بگید

soroushn

کاربر سایت
Apr 2, 2007
27
مشکلات

دوستان لطفا یه جواب درست و حسابی بدن این مشکل دیر لود شدن بافتهای بازی که بعضی ها مثل من دارن از چیه؟ یکی میگه دیسک مشکل داره یکی میگه سرعت رایتش بالا بوده یکی میگه ایمیجش خراب بوده آخرین نظر هم اینه که روی مادربوردهای فالکون مشکل داره اگر کسی میتونه جواب درست و حسابی و با دلیل منطقی بده لطفا هر چه زودتر بنده رو از این سردرگمی نجات بدید

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
دوستان لطفا یه جواب درست و حسابی بدن این مشکل دیر لود شدن بافتهای بازی که بعضی ها مثل من دارن از چیه؟ یکی میگه دیسک مشکل داره یکی میگه سرعت رایتش بالا بوده یکی میگه ایمیجش خراب بوده آخرین نظر هم اینه که روی مادربوردهای فالکون مشکل داره اگر کسی میتونه جواب درست و حسابی و با دلیل منطقی بده لطفا هر چه زودتر بنده رو از این سردرگمی نجات بدید

ربطی به مادربرد فالکون نداره MR.Soroush

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ببین در یک کلام میتونم جواب شما را بدم هیچ ربطی به مادر برد و اینا نداره فقط ربط به DVD درایوش یا خود سیدی شما داره و بازی هم هیچ عیبی نداره شما سوالت را باید کامل بپرسی بگی دسگات چی هست جنس دیسکت چی هست وحتی چند خریدی بازی را بعد میتونیم نظر بدیم

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
از کسی که به army of two میگه بهترین بازی :sick: توقع بیشتری نباید داشت:):laughing::)

نگاه کن اون تو سبک خودش بازی قشنگی بود در ضمن من از بازی هایه دونفره خوشم می اید و به خاطره همین می گم بهترین بازی فقط army of two این نظره من هست

از gta هم خوشم می امد اما این خیلی کند هست من هم از کند بودن بازی بدم می اید دوست داشتم سریع باشد در ضمن گرافیکش را دیدی بعضی جاها افت فریم دارد و درخت هاش هم ضایع هست راستی توی gta نمی شود دو نفره بازی کرد چون تو نسخه قبلی می شد بازی کرد دو نفره
اگر دو نفره می شود می شود لطف کنید بگویید باید چه کار کنم دونفره بازی کنم

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
حالا یه چیزی گفت دیگع ازش دلیل و مدرک نخوایید
imslow.gif
ولی حیف شد دوچرخه نداره.لابد می خواند برا نسخه بعدش بگذارند
167.gif
من دارم فکر می کنم راک استار کار خودشو سخت کرد.چون نسخه بعدی باید خیلی بالاتر از این باشه
girl_in_love.gif

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا

دوست عزیز این مشکل را به غیر از شما خیلی های دیگه دارند(از جمله خودم)و راک استار این مشکل را بر طرف می کنه!
اما جای تعجب داره بچه های ما این مشکل را ندارند!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
نه آخه دوست من توی ایران فکر میکنن همه چیز گرافیک هست اصلا چیزی جز گرافیک هم بلد نیستند (اکثرا) به خاطر همین هست که شما فقط از کلمه گرافیک استفاده میکنی والا هوش مصنوعی بالای بازی و خیلی چیزای دیگه را میدیدی

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
مهمترین چیز گیم پلی هست و من نواوری گیم پلی ای فعلا که اول بازیم توش ندیدم
همون گراقیک بازیم با بازیهای مثل RE5 همون 9 بسشه

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
از دوستان کسی تا الان با این بازی 3 چراغ گرفته ؟
یکی از دوستام امشب میگفت برایه بار سوم که خواسته بازی رو ادامه بده ( نه اینکه 3 بار تا آخر رفته باشه ها)
دستگاش 3 چراغ داده البته بعد از خاموش و روشن کردن برطرف شده

آره منم سه چراغ شدم اما بعد از 11 ساعت بازی کردن که احتمالا به خاطر همون سه چراغ داد. فکر کنم داغ کرد دیگه ، البته خاموش کردم و بعد از یه ساعت روشن کردم درست شد و منم خدارو هزار مرتبه شکر کردم چون واقعا حالگیری میشد.....

دوست عزیز این مشکل را به غیر از شما خیلی های دیگه دارند(از جمله خودم)و راک استار این مشکل را بر طرف می کنه!
اما جای تعجب داره بچه های ما این مشکل را ندارند!
جالبه که من حتی یک بار هم از این مشکلات نداشتم!!! فکر کنم باید دیسکم رو 50 تومان به فروش بزارم! چون ارزششو داره!....

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
با سلام كساني كه مشكل دير لود شدن دارند يا افت فريم يا هر مشكل ديگر ديسك من مالزي پلي باكس است وهيچ مشكلي نداره هركس خواست ميفروشم 13000 شماره تماس:09151832076

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
آره منم سه چراغ شدم اما بعد از 11 ساعت بازی کردن که احتمالا به خاطر همون سه چراغ داد. فکر کنم داغ کرد دیگه ، البته خاموش کردم و بعد از یه ساعت روشن کردم درست شد و منم خدارو هزار مرتبه شکر کردم چون واقعا حالگیری میشد.....

جالبه که من حتی یک بار هم از این مشکلات نداشتم!!! فکر کنم باید دیسکم رو 50 تومان به فروش بزارم! چون ارزششو داره!....
اگر خیلی دیر منظور همست که من ندارم ولی وقتی سرعت میگیری(به خصوص با موتور)خود خیابون درسته ولی پیاده رو یکم از نظر جزییات عقب تره من حتی یادمه توی GTA:SA هم بود ولی نه اینکه مثل دوستمون که میگه خیابون غیب شد و زیرش ابی بود.بازی رو هم از K A M B I Z گرفتم که رو AONE هست با سرعت 2X رایت کرده(کامبیز جان دمت گرم)
ببخشید اف تاپیکه ولی حالا هی بگید ربط به ساعت بازی نداره 3 چراغ اخه 11 ساعت!!!!:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر