Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,069
نام
آریا
مشکل که داره ولی خیلی زیاد نیست و آدم رو اذیت نمیکنه. فقط بعضی وقتا کف خیابون یا درختا و ... بافتشون میپره و کچل میشن ! ولی در مقایسه با بازیهای UE3 خیلی بهتره.

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
من فكر مي كنم مشكل از بازي نباشه چون براي من اصلا اينطوري كه شما مي گيد نيست . فقط براي اولين بار كه بازي Load ميشه و ميري داخل بازي يه 3 ثانيه اينطوريه بعد ديگه تا آخر بازي من مشكلي ندارم به هيچ وجه . ;)
این اتفاق دقیقا یه جورایی برای من هم اولش افتاد و دیگه مشکلی پیش نیومد ........ البته لود تکسچر ها توی نسخه 360 ضعیف تر از نسخه پی اس 3 هست ولی مشکل عمده ای نداره ......;)

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
من نمیدونم چرا سه بار dvd بازی رو عوض کردم ولی بازی توی بازی نمیره یعنی اون صفحه ای که توش در مورد بازی نوشته شده مال کدوم شرکته وبرای کدوم سیستم باز میشه ولی جلوتر نمیره تازه اون دو تای دیگه clean disk میدادن که گاهی اینم میده یکی بگه این پیام چیه تازه یه سوال این از بدشانسیه یا چیز دیگه

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
برای منم هیچ مشکلی نداشته
احتمالا مشکل از یه سری iso ها بوده
من 3 تا gta ps3 اوردم کسی نمی خواد

يعني شما ميگيد از ديسكه چون من به شدت با اين كه همه چيز نا پديد مي شه مشكل دارم
اوايل خوب بود ولي حالا 10 15 ثانيه طول مي كشه تا مثل ديوار بياد

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
من فکر میکنم مشکل همتون بخاطره دیسکتونه.من که دیسک مالزی رو گرفتم و تا الان هم کوچیکترین مشکلی نداشتم.

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
بله دوست عزیز فکر کنم همه این مشکل رو دارن و بدجوری هم توی ذوق می زنه اینجا بنده با سه رجیون pal-ntsc u/j من تست کردم و همه ایم مشکل رو دارن و واقعا برای یه همچین بازیه بزرگی خیلی ضایع هست

1]مشکل دیر لود شدن بافتها رو ، کسه دیگه ای هم داره؟
[/QUOTE]

ماله منم هیچ مشکلی نداره

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
به نظر من این بازی اگه تو دنیا بخش بشه مثل بومب اتم صدا می کنه!!!!
به نظر من این بازی باید جایزه بگیره آفرین به rock star!!!!
پس بازی کنید و ازش لذت ببرین:biggrin1:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
مال من هم هیچ مشکلی نداره همیشه تکسچر ها سره جاشه هیچ وقت هم دیر لود نمیشه افت فریم اصلا نداریم حتی موقع ماشین سواری با سرعت زیاد، ساختمون ها هم درستن و مشکلی ندارن.حالا تبلیغات نشه ولی از پاساژ لباف توپ خونه گرفتم.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا شما دیسکتون مشکل داره اگر منظورتون به دیر شدن این هست که مثلا یک ساختمان را از 10 کیلومتری ببنید معلومه که نمیشه یا مثلا صورت مردم توی خیابون شما تا نزدیک بهشون نشید با جزییات نمیشه خوب این عین واقعیت هست شما مثلا از 10 متری صورت طرف را میبینید توی واقعیت اگر چیزهایی که نزدیک هستند دیر لود میشن مشکل دسکتون هست دوستمون هم که گفته بود با دیسک مالزی مشکل نداره باید خدمتش بگم که عزیز به زودی با دسگات مشکل خواهید داشت چون دیسک مالزی بعد یک مدت لنز میسوزونه (از تنظیم درمیاره و درست نمیشه ) در کل فکر نکن چون بدون صداست خوبه توی 360 دیسک راتی بهترینه اخر از همه مالزی

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
مال من هم هیچ مشکلی نداره همیشه تکسچر ها سره جاشه هیچ وقت هم دیر لود نمیشه افت فریم اصلا نداریم

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من نمیدونم چرا سه بار dvd بازی رو عوض کردم ولی بازی توی بازی نمیره یعنی اون صفحه ای که توش در مورد بازی نوشته شده مال کدوم شرکته وبرای کدوم سیستم باز میشه ولی جلوتر نمیره تازه اون دو تای دیگه clean disk میدادن که گاهی اینم میده یکی بگه این پیام چیه تازه یه سوال این از بدشانسیه یا چیز دیگه

ایمان جان دیروز کامل جوابت رو دادم ولی بازم میگم شاید ندیدی؟
یه سوال اول ازت میکنم این dvd هایه بازی رو از یه جا گرفتی؟
اگر تو خونه DVD رایتر داری یه ایمیج از ازش بگیر و با پائینترین سرعت رایتش کن
بازم اگر مشکل داشت ایراد از لنز هست که اول میبری یه جا مثله نکست جن
میدی یه تنظیم کنن بازم اگر مشکل داشتی باید لنزت عوض بشه;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,069
نام
آریا
جالبه خیلی جاها به این نکته دیر لود شدن Texture اشاره کردن ولی اینجا هیچ کس این مشکل رو نداره ! ( جل الخالق !!! )
IGN که در این مورد گفته بود. Kotaku هم گفته بود.
توی فورومها هم یه سرچی بکنین یه چیزهایی پیدا میشه :

2ylskrn.jpg

e6t6ww.jpg

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
کسانی که این بازی رو گرفتن و مشکل دیر لود شدن بافتها رو ندارن ، لطف کنن بگن دیسک بازیشون چه مارکیه ؟ (شاید مشکل از نوع دیسکها باشه ) تا کمکی به بقیه دوستان بشود.:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر