joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
برای من هم این مشکل هست ولی نه تا این حد :eek:
مثلا ابجکت های کوچیک مثل تلفن عمومی,فلکه اب, تیر چراغ برق .... یه چند ثانیه قبل از اینکه بهشون برسم لود میشن و گرنه جاده و ساختمان های اطراف همشون زود لود میشن
من روی ورباتیم از داتکام گرفتم
-------------------------------------------------------------
آریا مسخره نکنی منو
این دو تا عکس چی بود . بالایی ps3 پایینی 360
فکر کنم هر دو مال 360 هست
یارو همونجا با ماشین وایساده تا تکسچر ها لود بشن

کسانی که این بازی رو گرفتن و مشکل دیر لود شدن بافتها رو ندارن ، لطف کنن بگن دیسک بازیشون چه مارکیه ؟ (شاید مشکل از نوع دیسکها باشه ) تا کمکی به بقیه دوستان بشود.
اینطور که سایت ها گفتن کلا نسخه 360 این مشکل رو داره
حالا من حدس میزنم چون بعضی از دستگاه ها لنز هاشون یکم ضعیف شده یا بعضی دیسک ها بی کیفیت هستن, این مشکل بیشتر خودشو نشون میده

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
آریا مسخره نکنی منو :biggrin1:
این دو تا عکس چی بود . بالایی ps3 پایینی 360 :confused:
این دو تا رو یه نفر توی یه فوروم ( فکر کنم GTA Forums یا یه همچین چیزی :biggrin1: ) گذاشته بود و دوتاش برای 360 هست که همون مشکلی که من گفتم رو داره. یعنی بعضی وقتا خیابون و درخت و ... یه کم دیرتر لود میشن.

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
دیسکش hp از west گرفتم خودش مگفت به هر کی داده خوشش اومده تازه دستگاهم رو تعمیر کردم حالا دو بار dvd عوض کرده هر دو بار cleandisk میده هر بازی رو که میزارم اجرا میشه الا همین یه بازی

playMORGH

کاربر سایت
Apr 10, 2008
41
نام
شایان
بابا به خدا من هیچ کدوم این مشکلات نداشتم فقط یه دفعه که پلیس 6 ستاره بود به خاطر انفجار زیاد و اینا به کم افت فریم داشت(تازه اونم یه کوچولو)

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
بابا ایول به خودم شروع نکرده تموم شد:laughing:... خیالت برتون نداره هرچی dvd رو بردم عوض کرد بازم میگفت cleandisk :confused:وقتی هم که این پیام نمیومد تو صفحه اول گیر میکرد:confused: اینم شانس من بعد سه سال انتظار :((

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی

ماله منم هیچ مشکلی نداره[/QUOTE]

منم یکدونه مشکل هم نداشتم و دیسک Aone هست که از م*ک*س گیم خریدم
واقعا عجبیه که شماها همچین مشکلاتی دارید!!! خوبه من نداشتم وگرنه همین الان انقلابی علیه این بازی راه مینداختم:biggrin1:

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
غروبه پاییزه ...

ایمان جان دیروز کامل جوابت رو دادم ولی بازم میگم شاید ندیدی؟
یه سوال اول ازت میکنم این dvd هایه بازی رو از یه جا گرفتی؟
اگر تو خونه DVD رایتر داری یه ایمیج از ازش بگیر و با پائینترین سرعت رایتش کن
بازم اگر مشکل داشت ایراد از لنز هست که اول میبری یه جا مثله نکست جن
میدی یه تنظیم کنن بازم اگر مشکل داشتی باید لنزت عوض بشه;)
ببین دیسکش hp بود از west گرفتم شعبشو نمیگم مشکل ساز نشه همه بازی های قبلیم اجرا میشه الا همین gta4 تو بوده:(( بعد از کلی مسیبت ناراحت نمیشدی تازه خودش میگه هرکی برده خوشش اومده

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
آقا اگر کسی از بازیی چیز عجیب یا جالبی یا... کشف کرد حتما بزاره البته به صورت اسپویلر وگرنه میکشیمش.......

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ببین دیسکش hp بود از west گرفتم شعبشو نمیگم مشکل ساز نشه همه بازی های قبلیم اجرا میشه الا همین gta4 تو بوده:(( بعد از کلی مسیبت ناراحت نمیشدی تازه خودش میگه هرکی برده خوشش اومده

این هر کی برده خوشش اومده رو خوب اومده
یه پیشنهاد بهت میکنم که یه کپی از بازی رو رویه دیسک ورباتیم امتحان کنی
اگر رایتر داری خودت یه ایمیج بگیر با سرعت پائین رو یه dvd خام خوب بزن اگر
هم نداری میتونی یه دونه رو ورباتیم از دات کام بگیری

جون هر کی دوست داری اینقدر گریه نکن

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
خوش بحال شما خیالتون راحت میشینین بازی میکنین من که امتحاناتم می خواد شروع بشه باید بشینم 24 ساعت درس بخونم تنها انگیزه یی که دارم برای درس خوندن با خیال راحت gta بازی کردنه.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آقا اگر کسی از بازیی چیز عجیب یا جالبی یا... کشف کرد حتما بزاره البته به صورت اسپویلر وگرنه میکشیمش.......
داخل اسپویلر آدرس یک سایت تو بازی هست که محل همه چیزای مخفی رو رو نقشه های مختلف علامت زده. از کبوتر مریزها گرفته تا stant jump ها همه رو داره.

WWW . what they do not want you to know . COM
البته اسپیس هارو خودتون پاک کنید اینجوری نوشتم که خوندنش راحت باشه.

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
داخل اسپویلر آدرس یک سایت تو بازی هست که محل همه چیزای مخفی رو رو نقشه های مختلف علامت زده. از کبوتر مریزها گرفته تا stant jump ها همه رو داره.

what they do not want you to know . com
البته اسپیس هارو خودتون پاک کنید اینجوری نوشتم که خوندنش راحت باشه.

آقا رضا گرفتی ما رو اسپویلر اولت که نمیدونم چیه ولی باز نمیشه یعنی کلا یه اشتباهی توش هست:arrowd:
دومی هم که آدرس شرکت نمیدونم کارهایه مربوط به نفت و گازه:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر