Grand Theft Auto IV | Xbox 360

يك جوان را از علافي نجات دهيد!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان

GTA IVواسه 360 تو پاساژ پايتخت گير مياد ؟ اينو مي پرسم چون وست گيم بازي رو نداره و نمياره. اگه نه لطف كنيد بگيد خودتون از كجا اين بازي رو تهيه كرديد؟

متشكرم.

:mad:من تو وست گیم عضویت دارم اما از وقتی زده بازی رو نمیاره انگار یکی به من و باقی گیمرای عزیز بی احترامی کرده تازه خودشون فکر میکنن زرنگن کور خوندن با این کارا جلوی ما رو بگیرن این نشد میریم از یکی دیگه مگیریم به ریش امسال این جور سایتا هم میخندیم با این کارای مسخره و از مد افتاده اگه درجه سنی رو بالا میبردن مشکلی نبود
اونایی که نسبت به این چنین موارد زشتی اعتراض دارن نظر بدن

من با دیسک Hp نسخه UC بازی کردم این چیزی که میگی من باهاش روبرو نشدم
سایه ها چی ؟ سایه ها مشکلی نداشتن و همینطور نور در بازی ؟ چون برای من خیلی تار هست و سایه ها کاملا مربع مربع هستند . این خیلی غیر عادیه ، چون من اصلا تو عکسا و فیلم گیم پلی همچین چیزایی ندیدم .

دوستان من یه جای بازی برای جای سوال داره!
توی مرحله search & delete باید چی کار کنم یه ماشین پلیس ور می داریم یارو بهمون زنگ می زنه دیگه هی کاری نمی تونیم بکنیم!!!
هیچی هم که توی نقشه نیستش!
تیرم که می زنیم پلیس دنبالمون می کنه!!!
کسی می تونه بگه باید اون جا چی کار کنم؟

ببخشید از کی تا حالا فریم ریت به سرعت ربط پیدا کرده؟
آقا ببخشید من میپرم وسط ولی به احنمال زیاد دوستانی که مشکل دیر لود شدن تکستچرها رو دارن ، موقع کپی خور شدن کنسولشون درایوشون رو سرعتهای پایین مثلا 5 یا 8 تنظیم شده احتمالا. چون تا جایی که من میدونم مثلا نکست جن اینا رو 5x ست میکنن و خیلی های دیگه بخاطر دلایلی که خودشون دارن رو 8x تنظیمش میکنن. در حالی که سرعت استاندارد درایو 360 روی 12x هست و من هم به همین 12 اعتقاد دارم.
جان من از چیزی که اطلاعات ندارید راجبش حرف نزنید!
هیچ ربطی به این نداره!
فریم ریت پایین بعضی اوقات به گرما ربط داره اما سرعت درایو دیگه ...

ببخشید از کی تا حالا فریم ریت به سرعت ربط پیدا کرده؟

جان من از چیزی که اطلاعات ندارید راجبش حرف نزنید!
هیچ ربطی به این نداره!
فریم ریت پایین بعضی اوقات به گرما ربط داره اما سرعت درایو دیگه ...

شما که اینقدر مودب تشریف دارید و از همه چیز اطلاع دارید، میشه بگید وقتی درایو نتونه اطلاعات بافتها را به موقع تحویل ویدئوپروسسور بده، دستگاه باید فریم بعدی رو از کجا بسازه که به موقع تحویل شما بده پسرم؟ از نحوه صحبتتون مشخصه که راجع به معماری سخت افزار و رفتار موتور گرافیکی خیلی میدونین :-"
این مورد هم میتونه به نوع و کیفیت دیسک مربوط باشه (که اون هم اثرش رو روی سرعت خونده شدن دیتا از روی دیسک نشون میده) و هم به سرعت درایو و هم احیانا" به نحوه رایت شدن دیسک که هر 3 نهایتا" به سرعت خوندن برمیگرده جناب!

سعی کنین قبل از اظهارات کارشناسی مطالعه خودتون رو افزایش بدین و بعدش دیگران رو زیر سوال ببرین /:)

این مورد رو هم اضافه کنم که بله! گرما هم میتونه یک دلیل براش باشه. منتها وقتی گرمای پردازنده به جایی برسه که افت فریم از خودش نشون بده یعنی از حد مجاز خیلی بالاتر رفته و در صورت 5-6 دقیقه دیگه ادامه این وضعیت، خداحافظی با پردازنده اتفاق میافته برادر من!

آخرین ویرایش:
یه سوال داشتم جون هر کی دوست دارین جواب بدین دیگه:blushing:
لطفا بگید مثل سن اندریاس میشه از ماشین امبولانس و اتشنشانی موجود در بازی استفاده کرد یعنی ماموریت گرفت ؟:confused:

شما که اینقدر مودب تشریف دارید و از همه چیز اطلاع دارید، میشه بگید وقتی درایو نتونه اطلاعات بافتها را به موقع تحویل ویدئوپروسسور بده، دستگاه باید فریم بعدی رو از کجا بسازه که به موقع تحویل شما بده پسرم؟ از نحوه صحبتتون مشخصه که راجع به معماری سخت افزار و رفتار موتور گرافیکی خیلی میدونین :-"
این مورد هم میتونه به نوع و کیفیت دیسک مربوط باشه (که اون هم اثرش رو روی سرعت خونده شدن دیتا از روی دیسک نشون میده) و هم به سرعت درایو و هم احیانا" به نحوه رایت شدن دیسک که هر 3 نهایتا" به سرعت خوندن برمیگرده جناب!

سعی کنین قبل از اظهارات کارشناسی مطالعه خودتون رو افزایش بدین و بعدش دیگران رو زیر سوال ببرین /:)

این مورد رو هم اضافه کنم که بله! گرما هم میتونه یک دلیل براش باشه. منتها وقتی گرمای پردازنده به جایی برسه که افت فریم از خودش نشون بده یعنی از حد مجاز خیلی بالاتر رفته و در صورت 5-6 دقیقه دیگه ادامه این وضعیت، خداحافظی با پردازنده اتفاق میافته برادر من!

ببخشید من منظور ندارم ولی این بحث سی دی برام سوال شده . شاید هم مشکل از سی دی باشه ولی سایت ign این بازی رو با سی دی اصلیش هم که بازی کرده گفته مشکل فریم داره . حالا راست یا دروغ پای سایته . با تشکر

لطفا بگید مثل سن اندریاس میشه از ماشین امبولانس و اتشنشانی موجود در بازی استفاده کرد یعنی ماموریت گرفت
آمبولانس و آتش نشانی رو امتحان نکردم ولی اگه ماشین پلیس یه گوشه پارک باشه میتونی ازش استفاده کنی ولی خیلی قشنگتر
مثلا عکس مجرما و لیست خلافکار رو دید ماموریت هم میشه باهاش رفت
پ.ن: من هر چی تو ماشین پلیس گشتم کارل جانسون:cheesygri تو لیست خلافکارا نبود فکر کنم آدم شده:laughing:

سلام

خوب منم بازی رو تهیه کردم و تعریف ها رو هم که بقیه دوستان کردن ........ فقط تنها اشکال در مورد گرافیک اجرا شدن بازی توی 30 فریم هست که اولاش یه مقدار ناراحت کنندست و بعد یه مدت عادی می شه ........... داستان بازی هم جالب و غنی کار شده ..........NPC ها هم خیلی مختلف تر شدن و تنوع بیشتری دارن ...........

پ.ن : دوستانی که بازیرو تهیه نکردن بهترین جا همون توپخونه هست .......

موفق باشید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or