Grand Theft Auto IV | Xbox 360

یه چیز بسیار جالب در بازی کشف کردم ...
با رومن رفته بودم بیرون که یه دفعه با هم حرفشون شد و رومن پیاده شد ! کمی که رفتم جلوتر با یه دختره تصادف کردم . دختره اولش کمی فحش داد و کم کم سر صحبت رو باز کرد و بعدا ازم یه سوالی رو پرسید که مجوجه نشدم چی گفت و به سوالش پاسخ مثبت داده یه عکسی روی نقشه ظاهر شد که هر وقت میرم اونجا میتونستم برم با این دختره بگردم . یه روز که با دختره رفتم بیرون بهم گفت برو به این آدرسی که میگم وقتی رفتم اونجا چند نفر با سلاح های سنگین اومدن دستگیرم کردن . یکیشون با اسلحه زد تو صورتم و بی هوش شدم . بعد از چند دقیقه به هوش اومدم تو یه فاضلاب بودم . دنبال یه راه فرار بودم که متوجه شدم یه چیزی اون طرف فاضلاب داره به طرف میاد کمی که دقت کردم دیدم گرگ نماست :cheesygri خلاصه یهو پرید گرفتم و کشتم و یه پیغام عجیبی داد بازی و دیگه هم نمیتونم وارد بازی بشم هرکاری میکنم وارد بازی نمیشه ;)
البته من یه چیزی گفتم شما باور نکنید ! با عرض شرمندگی شوخی بود :blushing:

واقعا شاهکاره مال خودش هر چقدر بیشتر میری جلو بهتر میشه.
سیستم تیراندازی و کاورش دقیقا شبیه بازی های مثل گیرز هست که در طول بازی خیلی حال میده ولی قیمت اسلحه هاش خیلی بالاس;)

نمیدونم احساس میکنم بازی نسبت GTA:SA فقط فرقش توی هواپیما نیست خیلی ناقص تره که میخوره تو ذوق ادم.
من هنوز زیاد نرفتم جلو ولی امیدوارم جلوتر که میرم اینارو ببینم:
1_موتور پلیس که تاحالا یه دونه هم ندیدم
2_جالبترین وسیله توی SA یعنی دوچرخه
3_گواهینامه رانندگی_مجوز پرواز_مجوز قایقرانی که توی SA برای هر کدومشون باید میرفتی کلاس.
فعلا هم تمام مغازه هایی که میرم به غیر اونایی که توی نقشه هستن میرم بستس

من چند تا سوال دارم:
نيكو ميتونه شنا كنه؟
وقتی بميره چي ميشه؟(يعني ميره دم در بيمارستان يا يك جور ديگست؟)
وقتي دستگير بشه چي ميشه؟(دقيق بگيد؟)
حالا فعلا همينها رو بگيد تا سوالات بعدي!! ;)
راستی اينقدر از بازی تعريف نكنيد نميگيد يكی پی سی باز بياد بخونه (بد بخت ميشه!!):laughing:

خیلی از بچه ها گفتن که وقتی با ماشین سرعت زیاد میرن بازی دچار افت فریم میشه !!! اما من با هر ماشینی که تند میرم اصلا افت فریم پیدا نمی کنه

نمیدونم احساس میکنم بازی نسبت GTA:SA فقط فرقش توی هواپیما نیست خیلی ناقص تره که میخوره تو ذوق ادم.
من هنوز زیاد نرفتم جلو ولی امیدوارم جلوتر که میرم اینارو ببینم:
1_موتور پلیس که تاحالا یه دونه هم ندیدم
2_جالبترین وسیله توی SA یعنی دوچرخه
3_گواهینامه رانندگی_مجوز پرواز_مجوز قایقرانی که توی SA برای هر کدومشون باید میرفتی کلاس.
فعلا هم تمام مغازه هایی که میرم به غیر اونایی که توی نقشه هستن میرم بستس

من نمیدونم رانندگی که آدم بلده دیگه مجوز برای چی میخواد . بعد جالبتر اینکه آخه کدام خلافکار مجوز میفهمه یعنی چی . دوچرخه هم خوب شد نیست .
دوست من شما میگی زیاد نرفتم . توقع داری همه جا باز باشه بگن بفرما .

من چند تا سوال دارم:
نيكو ميتونه شنا كنه؟
وقتی بميره چي ميشه؟(يعني ميره دم در بيمارستان يا يك جور ديگست؟)
وقتي دستگير بشه چي ميشه؟(دقيق بگيد؟)
حالا فعلا همينها رو بگيد تا سوالات بعدي!! ;)
راستی اينقدر از بازی تعريف نكنيد نميگيد يكی پی سی باز بياد بخونه (بد بخت ميشه!!):laughing:
وقتی دستگیر بشی ازدم دراداره پلیس ادامه بازی میاد ویه مقدار هم ازپولت رو باید رشوه بدی

اقا من یه سوال داشتم میخواستم ببینم این انتخابای ما بعدآ که دردسر سازنمیشه مثلآ من زدم این رئیس roman کشتم اصلآ میتونستم نکشمش ممنون

واقعا راک استار درست میگفت ادم هر سری که بازی میکنه یک چیز جدید رو متوجه میشه

برو بچ با دکمهback زاویه ی دید رو چه در حالت سوم شخص و چه رانندگی تغییر بدین خیلی حال میده

راستی اونایی هم که حالشون از رادیو ماشین به هم میخوره
6-7 ثانیه دکمه سمت راست D-padرو نگه دارن رادیو خاموش میشه

یک سوالم داشتم
اقا چجوری میشه اهنگهایی رو که تو هارد 360 داریم میتونیم از رادیو ماشین
گوش بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا رضای عزیز شما دستگاتون uc هست ؟ درایوتون چیه و دیسکتونو از کجا خریدید ؟ من فکر نمی کنم این مشکل طبیعی باشه چون اگه واقعا بازی اینطوری باشه بعیده سایتی مثل ign بهش 10 بده . احتمالا مشکل از iso باید باشه یا دیسک .
دستگاهم j هست با درایو samsung دیسک aone هست و از maxgame گرفتم.

اقا چجوری میشه اهنگهایی رو که تو هارد 360 داریم میتونیم از رادیو ماشین
گوش بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیتونی چنین کاری بکنی...
اگر میخوای اهنگای خودتو گوش بدی باید همونطوری که تو بقیه بازیا اینکارو میکنی عمل کنی. اون دکمه بزرگه وسط دسترو بزن از توی منویی که میاد آهنگ بزار.

آخرین ویرایش:
آقا ببخشید من میپرم وسط ولی به احنمال زیاد دوستانی که مشکل دیر لود شدن تکستچرها رو دارن ، موقع کپی خور شدن کنسولشون درایوشون رو سرعتهای پایین مثلا 5 یا 8 تنظیم شده احتمالا. چون تا جایی که من میدونم مثلا نکست جن اینا رو 5x ست میکنن و خیلی های دیگه بخاطر دلایلی که خودشون دارن رو 8x تنظیمش میکنن. در حالی که سرعت استاندارد درایو 360 روی 12x هست و من هم به همین 12 اعتقاد دارم.
وگرنه امکان نداره رو حالت استاندارد و بعد از این همه ماه تست و اینا، یک شرکت گیمش رو اینطوری بده بیرون!

من درایوم رو 12x ست کرده بودم . به احتمال خیلی زیاد مشکل از دیسک هست ، چون واقعا امکان نداره بازی اینطوری باشه . به قدری افتضاح هست که باورش براتون سخته . من هنوز وقت نکردم بازی کنم ولی تا شب از مشکلاتی که دارم عکس میزارم .

--------------------

کسانی که نسخه UC رو دارن لطفا بگن دیسکشون چیه و همینطور درایوشون ؟

----------------

من هم مشکل تکسچر رو دارم!
کنسول من uc و درایو benque هست.میتونم خودم سرعت رو به 12 برسونم؟
دیسک شما چیه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or