Grand Theft Auto IV vs Red Dead Redemption

كدام يک را برتر از ديگری مي دانيد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    345

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
فقط Grand Theft Auto IV... آخرشه.. حرف نداره.

RDR هم خوب بود تا اونجایی که جان مارستون زنده بود. وقتی مرد RDR هم مرد.

خسته نباشی!! بازی که تموم شد مارستون هم مرد دیگه :D یک ماموریت واسه Credits بازی بود که با پسرش میرفتیم.

به نظره من 2.5 سال از یک بازی گذشته و مطمئنن سازندگان بازی ایده هایه بیشتری نسبت به بازیه بعدی دارند ( هرچند که اتمسفر ها جدا بود اما روند تقریبا یکی بود ) پس مطمئنن RDR رو هرکی الان بازی کنه میگه بهتره. اما من به این دلیل به RDR رای نمیدم با اینکه این 2 تا بازی از بهترین بازی هایه زندگیم بودند و واقعا واقعا سخته بینشون یکی رو انتخاب کنم اما اون لحظاتی که قبل و بعد GTA IV داشتم رو یادم نمیره...
یادمه قبله اینکه GTA IV بیاد از هوش مصنوعیه شاهکار بازی صحبت میشد... من اون زمان کنسول نداشتم پس کنسول باز ها یکی یکی میومدن میگفتن شب که میشه آشغالی میاد آشغال ها رو میبره بارون که میاد مردم چتر دارن و ... اینا تویه زمانه خودش اصلا غیره قابل تصور بود. اما وقتی که بازی اومد من هنوزم نتونستم بازی رو درک کنم چون واقعا یک شاهکار به تمام معنا از همه لحاظ بود. داستان ، صداگزاری ، شخصیت پردازی ، جو ، رومنس ، گیم پلی ، جذابیت ، زندگی ... همه و همه تویه GTA IV بود و چون تا اون زمان یک بازی ای نیومده بود که بشه اینا رو توش تجربه کرد پس به GTA IV رای میدم ( یادش بخیر راه میرفتی رفیقت زنگ میزد بریم کلوب :D تا اون زمان اصلا فکره موبایل رو نمیتونستم بکنم ، یا اینکه بری تو بزرگراه پوله بزرگراه بدی و ... )
اما در مورده RDR هم از این چیز ها کم نبود... اتفاقاتی که هر لحظه ی بازی میفتاد ، جوه شاهکار و فوق العاده + شخصیت پردازیه عالی بازی فوق العاده بود و هیچ بازی ای رو دستش نمیاد ، اون صحنه هایه غروب آفتاب در بیابان هایه غرب وحشی در حالی پرنده ها در آسمان و حیوان هایه مختلف و گله ی میش ها از کنارتون میگذشت هیچ وقت از یادم نمیره...
اما خوب چه میشه کرد که تعداد این صحنه ها در GTA IV کمی کمی بیشتر از RDR بود...
هرچند که RDR رو من تو 28 ساعت رفتم اما GTA IV رو تو 60 ساعت...
در آخر هم بگم GTA IV عاملی بود که به RDR رای ندم!!!! در واقع اگر GTA IV نبود احتمالا چون کسی تجربه ی اینجور چی ها رو نداشت چند نفر کشته میداد! :D مثله GTA IV .

اینقدر شعور ندارن که خب یه عده هنوز rdr رو تموم نکردن
داستان بازی رو رسما به گند کشیدین شما دو تا:-s

واقعا برای خوشمزگی بعضیها متاسفم که کلا چیزی به نام اسپویل را نه میشناسن نه میدونن چیه !!!

خوب من دیدم کسی به اون گیر نداده گفتم نزارم وگرنه همیشه میزارم...
در ضمن یک ماهه دیگه یک سال از عرضه ی این بازی گذشته... بالاخره باید همه بازی کرده باشن که میان اینجا دیگه :D

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اینقدر شعور ندارن که خب یه عده هنوز rdr رو تموم نکردن
داستان بازی رو رسما به گند کشیدین شما دو تا:-s

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
وای اینجا رو.چطور اکثریت به red dead رای دادن؟!من به gta رای دادم.این کلمات شما رو به یاد هیچی نمیندازه؟........ لایبرتی سیتی.جزعیات بی نهایت.تنوع ماشینها.رانندگی بهتر از nfs.ساختمون های بلند.تنوع شرایط جوی دیوانه کننده.تنوع اسلحه.هلیکپتر و پرواز بالای کل محیط بازی.رادیو.عابر بانک.کافی نت.دیسکو و کازینو.فیزیک.دریا.طوفان.انفجار با لانچر.تلکابین.دوربین عکاسی موبایل و ........
red dead هم فوق العادست ولی نه به اندازه بهترین بازی دنیا.#:-s

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
شايد باورتون نشه همين امروز بعد از كرايسيس 2 اومدم يه دست GTA IV pc زدم دقيقا پيش خودم گفتم اين بازي مال 3 سال پيش هست واقعا عجب بازيه چه فيزيكي داره ... خيلي بازي خداييه .. البته RDR رو هم تو xBOX تموم كردم .. اونم شاهكاريه واسه خودش كه دومي نداره كلا اين RockStar رو بايد طلا گرفت .. در نهايت به IV راي دادم 1: چون خداييش پيدا بود رو IV خيلي كار كردن 2: چون ورشن PC هم داشت كه ما هم يه فيضي ببريم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر