Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
واسه منم پال ، پشتش نوشته For sale in the middle east only ، من نميدونستم فقط پال داره ، شانس اوردم نگرفتما :cheesygri

واسه منم پال ، پشتش نوشته For sale in the middle east only ، من نميدونستم فقط پال داره ، شانس اوردم نگرفتما :cheesygri
ببخشید منظورتونو نمی فهمم مال منم مثل مال شماست ؟
چه تفاوتی باید داشته باشند ؟

اول خدمت دوستان عارضم که من در حال حاضر نسخه 360 رو دارم(اقا چرا میزنی؟:cheesygri) به این دلیل که دسترسی به PS3 فعلاً ندارم...و به محض دسترسی به این کنسول میخرم...ولی یه چیز دیه...من طالب نقشه‌ی همراه بازی شدم همین الان و خیلی عجله‌ای...کسی داره؟حاضرین بفروشین؟سر قیمت راه میام باهاتون...رفقا کمک...
نگین صبر کنم تا وقتی خودم خریدمش که نمیتونم...

آخرین ویرایش:
آقایون شما ها مطمئنین همه نسخه ها س*ا*ن*س*و*ر هست من یه pal پیدا کردم 100 تومن امروز می خوام بخرم اگه نسخه بدون س*ا*ن*س*و*ر هست بگین یا یه جایی ارزونتر مرسی

آقایون شما ها مطمئنین همه نسخه ها س*ا*ن*س*و*ر هست من یه pal پیدا کردم 100 تومن امروز می خوام بخرم اگه نسخه بدون س*ا*ن*س*و*ر هست بگین یا یه جایی ارزونتر مرسی
همه نسخه هایی که ایران هست س ا ن س و ر نشده هست و همه +18 هست !
کجا 100 تومان میدن الان !!!!
پاساژ پایتخت فروشگاه مدیا 75000 تومان هست !

من تو شیرازم اینجا همه چیز پیدا میشه ولی گرون شما خودتون قسمتی که میره خونه دوست دخترش تست زدین ببینین س ا ن س و ر شده یا نه.تو اینترنت خیلی گشتم مثل اینکه us فقط بدون س ا ن س و ر ه بقیه نسخه ها هم س ا ن س و ر شده هم بدون س ا ن س و ر هست.

اقا من بازی رو تموم کردم ولی نمیدونم چه جوری ماشین اسپرت میکنن جاش تو نقشه هست ولی درو باز نمیکنه کسی بلده

من تو شیرازم اینجا همه چیز پیدا میشه ولی گرون شما خودتون قسمتی که میره خونه دوست دخترش تست زدین ببینین س ا ن س و ر شده یا نه.تو اینترنت خیلی گشتم مثل اینکه us فقط بدون س ا ن س و ر ه بقیه نسخه ها هم س ا ن س و ر شده هم بدون س ا ن س و ر هست.
من که شک ندارم بازی همینطوری هست ! و هیچ سانسوری نداره ! ;)

من خودم نسخه پال رو دارم و روي جلدشم نوشته +18 ولي وقتي ميرم خونه دوست دخترم باز هم سانسور داره!!!!!

من خودم نسخه پال رو دارم و روي جلدشم نوشته +18 ولي وقتي ميرم خونه دوست دخترم باز هم سانسور داره!!!!!

دوستان نکنه توقع دارید چون نوشته 18 سال به بالا بیان مثل فیلمهایه ... که 18 سال به بالا هست به صورت کامل .... به نمایش بگذارند؟

دوستان اون 18 سال به بالا فقط مربوط به مسائل سکسی نمیشه و اگر پشت باکس شات زو
به خوبی نگاه کنید میبینید که دلایلش به وضوح نوشته شده
مثلا مکالمات زشت یا خشونت زیاد یا داشتن آیتم خون و خون ریزی
تو رو خدا اینقدر به این چیزایه مسخره گیر ندید و از بازی لذت ببرید;)

اقا من بازی رو تموم کردم ولی نمیدونم چه جوری ماشین اسپرت میکنن جاش تو نقشه هست ولی درو باز نمیکنه کسی بلده

منم همین سوالو پرسیدم اما کسی جواب نداد..!:(دوستان اگه اطلاع دارید من و دوستمون gta6 رو راهنمایی کنید...ممنون..!:-"

دوستان نکنه توقع دارید چون نوشته 18 سال به بالا بیان مثل فیلمهایه ... که 18 سال به بالا هست به صورت کامل .... به نمایش بگذارند؟

دوستان اون 18 سال به بالا فقط مربوط به مسائل سکسی نمیشه و اگر پشت باکس شات زو
به خوبی نگاه کنید میبینید که دلایلش به وضوح نوشته شده
مثلا مکالمات زشت یا خشونت زیاد یا داشتن آیتم خون و خون ریزی
تو رو خدا اینقدر به این چیزایه مسخره گیر ندید و از بازی لذت ببرید;)

کاملا با شما موافقم
شماهایی هم که فقط تو بازی دنبال اینجور جیزا هستین برین فیلم های صحنه داره بدون سانسور نگاه کنین تا آروم بگیرین:biggrin1::-"

یه متن به انگلیسی تو اینترنت دیدم حالا سایتش یادم نیست ولی در مورد قسمتای چیز دار gta iv بود اینجور که فهمیدم نوشته بود واسه آزادی این قسمت ها باید نسخه 28+ بدن بیرون البته فکر کنم کنایه بود.ما منظورمون این نبود نشون بده تو تخت چه خبره در همون حد که بشه تو خونه دوست دختره راه رفت رو صندلی نشست یه برخورد فیزیکی کوچولو :-" هم داشت کافیه مرسی

یه متن به انگلیسی تو اینترنت دیدم حالا سایتش یادم نیست ولی در مورد قسمتای چیز دار gta iv بود اینجور که فهمیدم نوشته بود واسه آزادی این قسمت ها باید نسخه 28+ بدن بیرون البته فکر کنم کنایه بود.ما منظورمون این نبود نشون بده تو تخت چه خبره در همون حد که بشه تو خونه دوست دختره راه رفت رو صندلی نشست یه برخورد فیزیکی کوچولو :-" هم داشت کافیه مرسی

نه مثله اینکه هنوز زن یا مرد بودنه لیلی رو متوجه نشدید
شما میتونید یه مکاتبه با راک استار انجام بدید تا براتون
یه نسخه سفارشی GTA بسازن که فقط برید خونه GF هر
کاری که تو دلتون مونده رو انجام بدید;)
همینو ارشاد ممنوع کرده اگر این چیزای که شما میگید رو داشت چی میشد؟:confused:

Back