Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
ايا ميشه كاري كرد كه حالت تير اندازي از حالت قفلي خارج بشه چون اينجوري حال نميده يعني وقتي l1 رو ميگيري رو دشمن قفل نكنه وما خودمون حالت نشانه رو رو دشمن بگيريم
سلام
بله ميشه ,كافيه start رو بزنين و به بخش controls برين و از اونجا گزينه ي auto aiming (گزينه 3 ) رو از on به off تغيير بدين و به بازي برگزدين , حالا ديگه رو دشمن قفل نميشه:cheesygri;)

همه رقمه مشکل "مُن کراتی" داره این بازی. پیام تبلیغاتی یکی از ایستگاه های رادیو، در مورد DNA بود و میگفت: با این آزمایش میشه فهمید شما پدر واقعی فرزندتون هستید یا نه ... :lol:.
نکنه توقعی جز این داشتی؟
25r30wi.gif

سلام
بله ميشه ,كافيه start رو بزنين و به بخش controls برين و از اونجا گزينه ي auto aiming (گزينه 3 ) رو از on به off تغيير بدين و به بازي برگزدين , حالا ديگه رو دشمن قفل نميشه:cheesygri;)
اگه اينجوري باشه خيلي عاليه ايا خودت امتحان كردي و مطمئني چون من ميخوام مطمئن بشم وهمين فردا اين بازي رو بگيرم

سلام دوستان ...!من عضو جدید بازی سنتر هستم...یک سوال ، اینکه اون علامتی که در شهر دوم (کوچیکه ) هست که شکل ماشین هست و گاراج هم اسمشه چرا وقتی میریم پیشش هیچ اتفاقی نمیفته؟! در گاراج باز نمیشه...؟اصلا واقعا گاراجه؟!ممنون!

سلام
من وقتي دوست دختر مو ميرسونم خونه و قبول ميكنه برم تو خونش مثل gta :san andreas س*ا*ن*س*و*ر داره نميدونم مشكل بازيه من هست يا همه ي بازيها همينجوره؟

سلام
من وقتي دوست دختر مو ميرسونم خونه و قبول ميكنه برم تو خونش مثل gta :san andreas س*ا*ن*س*و*ر داره نميدونم مشكل بازيه من هست يا همه ي بازيها همينجوره؟

ماله همه س*ا*ن*س*و*ر شده دوست عزیز منم اول فکر شمارو میکردم بعد دیدم ماله 2 تا از دوستامم همینطوره و نشون نمیده چیزی...

بچه ها سلام یه سوال چه طوری میشه ماشین خرید و چطوری میشه اونو نگهداری کرد من تا حالا گاراژی مثل گاراژهای GTA:san تو این ندیدم که بتونم توش ماشین بذارم بعد آیا ماشینی که ما خودمون خریدیم رو میشه خاموش و قفل کرد ؟

بچه ها سلام یه سوال چه طوری میشه ماشین خرید و چطوری میشه اونو نگهداری کرد من تا حالا گاراژی مثل گاراژهای GTA:san تو این ندیدم که بتونم توش ماشین بذارم بعد آیا ماشینی که ما خودمون خریدیم رو میشه خاموش و قفل کرد ؟
جلوي خونتون يه كادر زرد رنگ هست كه ميتونيد ماشين رو اونجا پارك كنيد و هميشه اونجا ميمونه ! ماشين رو هم فكر كنم از تو اينترنت ميتونيد بخريد!

جلوي خونتون يه كادر زرد رنگ هست كه ميتونيد ماشين رو اونجا پارك كنيد و هميشه اونجا ميمونه ! ماشين رو هم فكر كنم از تو اينترنت ميتونيد بخريد!

هر ماشینی بذاریم میمونه یا فقط ماشینیی که میخریم

اگه س*ا*ن*س*و*ر بشه که عصاب خوردیه ببینین سن توی ای دی تون چند سال دادین ببینین ریجن gta iv هر کدومتون چیه شاید یه دلیل خاص داشته باشه مرسی

Back