PlayStation Granblue Fantasy: Relink

home_logo.png
Granblue Fantasy: Relink یک بازی Action RPG هست که توسط PlatinumGames و Cygames در حال ساخته و در تاریخ نامشخص برای کنسول PS4 عرضه میشه.
بازی بر مبنای Granblue Fantasy که یک عنوان محبوب موبایل در ژاپن هست شکل گرفته.

===========
Screenshots
===========

Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_001.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_002.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_003.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_004.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_005.jpg

==========
Videos
==========

Gameplay Demo #1

Gameplay Demo #2​

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,213
نام
هادی
دوستان از کجا باید بفهمیم dmg cap چقدره ؟ من الان 54% دارم ولی هنوز دمیجم بالاتر نرفته چطوری میتونم بفهمم چقدر نیاز دارم؟
---------------
دوستانی که انلاین رو تست کردن سرورای بازی چطوره راحت وصل میشه، پینگ اذیت نمیکنه؟ شنیدم کویک سرچ بازی خیلی خوب کار نمیکنه برای اینکه بتونی راحت وصل شی باید سشن بسازی و ... درکل ممنون میشم تجربه ی انلاین بازی کردنتون رو بگین میخوام ببینم ارزش داره از خیره سیوم بگذرم و بازیو برای انلاینش رو استیم بگیرم و از اول برم
داداش تو خیلی جلویی.من هنوز داستان رو تموم نکردم بتونم راجع به بیلد و اینا نظر بدم.آنلاین رو هم تست نکردم.شاید نوید بتونه کمک کنه.ولی خوشحالم تعداد کسایی که از بازی حمایت کردن و بازی رو خریدن داره زیاد میشه.👍

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,213
نام
هادی
دیشب رفتم به بچه خواهرم و دوستاش ریاضی کنکور کار کنم که دوستش ps5 داشت
دیگ به عنوان استراحت رفتم فیفا بزنم باشون که دیدم granblue fantasy versus rising رو هم داره
جاتون خالی نشستم دو ساعت بازی کردم 😁
قشنگ تو چشماشون بلند شو درسمون بده خاصی بود ( با خودشون گفتن معلم خصوصی رایگان آوردیم نشسته داره بازی می‌کنه)
ولی انصافاً منی که خیلی فایتینگ باز نیستم جذبش شدم
حتما میگیرمش و پیشنهاد می‌کنم حتما بازیش کنید
طرف شانس آورده relink رو نداشته رو ps5 اش وگرنه دستگاه رو برمیداشتی با خودت میبردی 🤣

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خب توی ردیت خوندم گویا میشه سیو کرکی رو به سیو قانونی بازی تبدیل کرد دیگه 100% بازیو میگیرم فقط کلیدای که توی استیم فروختم پندینگ مونده الان گیفت کارت خریدم ولی vpn اوکراین ندارم ریدیم کنم :)) حالا این حل میشه فقط امیدوارم واقعا بشه سیو رو اوکی کرد
steam id:Kaldorei لطفا ادد کنین باهم بریم

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان پروژه ی تبدیل سیو کرکی به اورجینال با شکست مواجه شد چون باید قبل از ران کردن نسخه اورجینال از سیوه کرکی بک اپ میگرفتم که نگرفتم :))
اشکالی نداره اوندقری این بازی خوب هست که دوباره اون 40 ساعتو برم و اینبار اوپتیماز تر بازی میکنم مطمئنم هر بازی دیگه ی بود همون لحظه ریفاند میزدم
ریجن لاک بودن بازی هم میشه با تغییر کشور دانلود دور زد هرکی روی pc هست ادد کنه لطفا

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خب امروز دیفیکالتی اخر رو باز کردم کوئستی که انلاکش میکرد واقعا سخت بود و تقریبا 90% ابیلیتی های باس وان شات میکردن مهم نبود چقدر hp دارین در عوض خیلی چیز از این فایت یاد گرفتم و بنظرم اصله اندگیم تازه از proud شروع میشه
اینم تیمم
هرجا خوندم میگفتن اینا بهترین کارکترای هستن که میتونین بدین دسته ai واقعا هم همینطوره با یوگن و سیگفرید عالی بازی میکنن سیگ همه اتکاش پرفکت اتکه کگلیوسترو هم بهترین ساپورته فقط به اندگیم که میرسین باف و دیبافش دیگه بدرد نمیخوره چون میرسین به دمیج کپ باید بهش اسکیل و سیجیل افنسیو بدین و از اونجایی که کگ مهم ترین اسکیلش که چارجد کولپس هست رو استفاده نمیکنه(باگه ai) ی جورای بدردنخوره باید بعدا با ferry عوضش کنم
قبل از اینکه بگین میدونم المنت سه تاشون یکیه برای کگ که مهم نیست کلا دمیجی نمیده ولی سیگفرید و یوگن رو بعدا بهشون ی وار المنتال میدم چون توی این دیفیکالتی واقعا ویکنس المنت مهمه کلا پارتی اصلا مین/مکس نشده صرفا هرچی بهم داده رو استفاده کردم تا فقط برسم به اینجا
درمورد زتا هم که لوپ اتکش کابوسه واقعا سرویسم کرده

انلاین هم بازی کردم همه چی عالی بود از کانکشن تا رفتاره پلیراه و ...

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,213
نام
هادی
م
خب امروز دیفیکالتی اخر رو باز کردم کوئستی که انلاکش میکرد واقعا سخت بود و تقریبا 90% ابیلیتی های باس وان شات میکردن مهم نبود چقدر hp دارین در عوض خیلی چیز از این فایت یاد گرفتم و بنظرم اصله اندگیم تازه از proud شروع میشه
اینم تیمم
هرجا خوندم میگفتن اینا بهترین کارکترای هستن که میتونین بدین دسته ai واقعا هم همینطوره با یوگن و سیگفرید عالی بازی میکنن سیگ همه اتکاش پرفکت اتکه کگلیوسترو هم بهترین ساپورته فقط به اندگیم که میرسین باف و دیبافش دیگه بدرد نمیخوره چون میرسین به دمیج کپ باید بهش اسکیل و سیجیل افنسیو بدین و از اونجایی که کگ مهم ترین اسکیلش که چارجد کولپس هست رو استفاده نمیکنه(باگه ai) ی جورای بدردنخوره باید بعدا با ferry عوضش کنم
قبل از اینکه بگین میدونم المنت سه تاشون یکیه برای کگ که مهم نیست کلا دمیجی نمیده ولی سیگفرید و یوگن رو بعدا بهشون ی وار المنتال میدم چون توی این دیفیکالتی واقعا ویکنس المنت مهمه کلا پارتی اصلا مین/مکس نشده صرفا هرچی بهم داده رو استفاده کردم تا فقط برسم به اینجا
درمورد زتا هم که لوپ اتکش کابوسه واقعا سرویسم کرده

انلاین هم بازی کردم همه چی عالی بود از کانکشن تا رفتاره پلیراه و ...
من kaldorei سرچ کردم 100 تا آورد.این کد منه خواستی اد کن 136820798

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
م

من kaldorei سرچ کردم 100 تا آورد.این کد منه خواستی اد کن 136820798
استیم ریکوءست فرستادم
ولی چقدر آنلاین بازی خوب و روونه اصلا حس نمیکنی آنلاینه برخلاف خیلی بازیای دیگه.آنلاین خیلی بیشتر از سولو حال میده.
فکر کنم کانکشن بازی کلاینت سایده یعنی همچی از طرفه خوده سروره برای همینه که لگ نیست و مشکل نداره

ادیت:منظورم سرور ساید بود همیشه این دوتارو قاطی میکنم :|

آخرین ویرایش:

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,213
نام
هادی
استیم ریکوءست فرستادم

فکر کنم کانکشن بازی کلاینت سایده یعنی همچی از طرفه خوده سروره برای همینه که لگ نیست و مشکل نداره

ادیت:منظورم سرور ساید بود همیشه این دوتارو قاطی میکنم :|
خودت میگی همه چی سمت سروره بعد میگی کلاینت ساید؟🤣

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خودت میگی همه چی سمت سروره بعد میگی کلاینت ساید؟🤣
باید کمترش کنم مخ و ملاج برام باقی نذاشته:))
این تیکت هایی که برای کوئیک کوئست میده و حتما باید آنلاین بازی کنی چطور میشه به دست آورد؟اگه بدون تیکت آنلاین بری چی میشه؟جایزه نمیده؟
بیبین دوتاس یکی سیلور اونکی گلد سیلورو انلاین یا افلاین میده برای گلد باید حتما انلاین بری اولش ازت میپرسه میخوای گلد تیکت بذاری تا مدال گلد بگیری یا نه سه تا هم بیشتر نمیتونی بذاری ار طریق کوئست ها و .. هم میتونی بگیری یا اگه عجله داشتی میتونی همون سیلور کوئست اسپم بدی هر سه راند سیلور ی گلد تیکت بهت میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر