Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

کسی میدونه چطوری میشه آب و هوا رو وقتی میخوایم دو نفره بازی کنیم عوض کرد ؟ مثلا من میخوام روز برم ولی همش شبه

اگر پیست قابلیت تغییر روز و شب و آب و هوا رو داشته باشه قبل از شروع مسابقه یه گزینه برای تغییر تنظیمات Track اون پایین هست که از اونجا میشه عوض کرد :دی

اگر پیست قابلیت تغییر روز و شب و آب و هوا رو داشته باشه قبل از شروع مسابقه یه گزینه برای تغییر تنظیمات Track اون پایین هست که از اونجا میشه عوض کرد :دی
من که هر پیستی میرم نمیشه تغییرش داد مثلا پیست Nurburgring ساعتش یا هشت شبه یا شیش صبح

دوستان کسی میدونه توی این بازی چه جوری پول زیاد جمع کنیم
میخوام یه لکسوز 375 بگیرم والا ده تا مسابقه بازی کردم تازه 100 پول دارم این چه وضعیه؟

دوستان کسی میدونه توی این بازی چه جوری پول زیاد جمع کنیم
میخوام یه لکسوز 375 بگیرم والا ده تا مسابقه بازی کردم تازه 100 پول دارم این چه وضعیه؟

بازیو کامل اپدیت کن، قیمت ماشینا کمتر میشه ، مسابقات ردبول هم پول خوبی بهت میده،5 روز پشت سر هم ساین این بشی پول دو برابر بهت میده

رفیق آنلاین کلا بازی نمیکنم
از کجا این اپدیتی که گفتی رو پیدا کنم؟؟؟؟

کنسولت اوریج هست یا کپی ؟

اگه کنسولت اوریج باشه به اینترنت وصل بشی بازیو که پلی کنی اپدیتو واست میاره ، واسه اینکه پولت دوبرابر بشه نیازی نیست انلاین بازی کنی. فقط باید با یوزر انلاین بازی کنی همین

آخرین ویرایش:
کنسولت اوریج هست یا کپی ؟

اگه کنسولت اوریج باشه به اینترنت وصل بشی بازیو که پلی کنی اپدیتو واست میاره ، واسه اینکه پولت دوبرابر بشه نیازی نیست انلاین بازی کنی. فقط باید با یوزر انلاین بازی کنی همین
نه رفیق کپی هستش دستگاهم
چطوره اپدیت ۱٫۰۹ رو بریزم؟
البته بقیه آپدیت هارو هنوز ندارم

آخرین ویرایش:
رو آپدیت ۴.۵۵مشکلی نداشت ولی رو ۴.۶۰ این ارور رو‌ میده کسی میدونه مشکل کجاست درضمن ده گیگ فضا هم آزاده
jy3yve5e.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or