Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
خیلی زشته خدایی ! کجاش زیباست ؟
جلوش انگار له شده ... این کروک بودنشم تو ذوغ میزنه ...
کلا VW مثه فیات میمونه کلا به درد نمیخوره (البته به غیر از MK5 ) تنها دلیل بقاش هم زیر مجموعه های گنده ای ه که داره !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
یکم در مورد قضیه ی Vision GT توضیح میدید؟ :d حرف حسابشون چیه؟ این ماشینا چی بیدن و ...؟ :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,049
نام
آریا
آپدیت با حجم 1.4 گیگ!!!
gaah.gif
همین یکی دو هفته پیش هم یه آپدیت حدود 1 گیگی اومده بود. فکر کنم این آپدیت های GT6 در نهایت اندازه یه Blu-Ray 50GB بشه! :|
البته این موضوع دیگه ربطی به مشکلات و کم کاری های PD و این حرفا نداره، چون خیلی از آپدیت ها محتوای اضافه و مجانی وارد بازی میکنن و راهی جزو آپدیت دادن نیست! :D مثلاً همین آپدیت آخر Mitsubishi Concept XR-PHEV Evolution Vision GT رو به بازی اضافه میکنه در کنار بخش های مربوط به Ayrton Senna که خودش شامل 3 تا ماشین و یه مشت لباس دهه 80 و مدل های دهه 80 پیست های Brands Hatch و Monza هست.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
آقا ما این آپدیت 1.07 رو زدم شب تا صبح پاشدم دیدم لعنتی قطع شده وسطش ، معلوم نیست از شانس من رو 99% قطع شده و 1 گیگ ترافیک رو حروم کرد. اگه میشه لینک آپدیت 1.08 و 1.07 نسخه ی ریجن 1 رو بزارین ممنون میشم.

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
دوستان سلام .
یه راهنمایی منو بکنید ممنون میشم .
من جی تیم اسپشیال ریجن 2 بود متاسفانه فاتحه لنز دستگاهم خونده شد... الان میخوام دیجیتالیشو بخرم چه ریجنی باید بگیرم که سیو ها و اپدیت هام اجرا بشه روش ؟ اکانت اصلیم هم ریجنش 1 هست .

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
دوستان سلام .
یه راهنمایی منو بکنید ممنون میشم .
من جی تیم اسپشیال ریجن 2 بود متاسفانه فاتحه لنز دستگاهم خونده شد... الان میخوام دیجیتالیشو بخرم چه ریجنی باید بگیرم که سیو ها و اپدیت هام اجرا بشه روش ؟ اکانت اصلیم هم ریجنش 1 هست .

یه اکانت ریجن 2 بساز تو اون بخرش که Shere کنی چون اکانت خودت نمیشه . باید ریجن 2 شو بگیری .

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
یه اکانت ریجن 2 بساز تو اون بخرش که Shere کنی چون اکانت خودت نمیشه . باید ریجن 2 شو بگیری .
فیروز جان خیلی ممنون .
دارم اکانت ریجن 2 . ولی چون دیجیتالی چیزی نخریدم نمیدونم روالشو ... هم اپدیتام هم سیو هام ردیف میشه ؟

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
فیروز جان خیلی ممنون .
دارم اکانت ریجن 2 . ولی چون دیجیتالی چیزی نخریدم نمیدونم روالشو ... هم اپدیتام هم سیو هام ردیف میشه ؟

بله میشه

- - -ویرایش - - -

آقا ما این آپدیت 1.07 رو زدم شب تا صبح پاشدم دیدم لعنتی قطع شده وسطش ، معلوم نیست از شانس من رو 99% قطع شده و 1 گیگ ترافیک رو حروم کرد. اگه میشه لینک آپدیت 1.08 و 1.07 نسخه ی ریجن 1 رو بزارین ممنون میشم.

داداش یه پلاس یک ماهه بگیر خودتو راحت کن، من خودم سر همین اپدیت gt6 رفتم یه پلاس یک ماهه گرفتم

- - -ویرایش - - -

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
فیروز جان خیلی ممنون .

در کل اپدیت ربطی به ریجن بازیت نداره . شما فقط سیوت مهمه که باید همون ریجنی که بازی کردی رو دوباره بخری که سیوت اجرا شه . اگه قبلا همه اپدیتا رو گرفتع باشی مشکلی نی .

- - -ویرایش - - -

[

داداش یه پلاس یک ماهه بگیر خودتو راحت کن، من خودم سر همین اپدیت gt6 رفتم یه پلاس یک ماهه گرفتم

- - -ویرایش - - -[/QUOTE]

اینجوری که شما میگی ماهی یبار باید پلاس کنی . بصرفه نیست . منتظر اپدیتهای سنگین بعدی باشید GT6 قراره رکورد اپدیتهای 5 رو بزنه:d این تازه اولشه !!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,049
نام
آریا
این Ayrton Senna Tribute واقعاً چیز جالبی بود! وارد این بخش که میشین، چند قسمت مختلف وجود داره. توی هر بخش کلی عکس با کیفیت از زمان کودکی Senna تا دوره های بعدی و نوجوونی و جوونی و ... رو به صورت اسلاید نشون میده با موسیقی های گوش نواز و توضیحات جالبی در مورد هر عکس. از رانندگی با DAP Racing Kart هم شروع میشه و بعدش West Surrey Racing British F3 car و در نهایت هم Lotus 97T که این آخری واقعاً ماشین فوق العاده ای هست. با اینکه زیاد اهل این جور ماشین ها نیستم، ولی رانندگی با 97T به شدت لذت بخشه!
بعد از تموم شدن این بخش ها هم یه ویدئوی 20،30 دقیقه ای باز میشه که خودم هنوز کامل ندیدمش. :D یه حالت مستندمانندی داره.
یه سری عکس از Ayrton Senna Tribute گرفتم:

کلاً اگه مشابه این بخش رو برای راننده های معروف دیگه یا مثلاً اتفاقات مهم تاریخ ریسینگ انجام بدن، واقعاً عالیه!
==========
گذشته از این بخش، ماشین Mitsubishi Vision GT هم چیز محشریه! طراحی خیلی جالبی داره و هندلینگش رو هم دوست داشتم. ولی عجیب ترین موضوع به Showroom این ماشین برمیگرده. همه ماشین ها توی Showroom کیفیت بالاتری دارن، ولی این یکی کلاً زیادی عجیب غریبه! :D در حدی که حتی بعید میدونم داخل گیم پلی GT7 هم بشه همچین کیفیتی رو دید! :D متأسفانه از اون بخش نمیشه عکس گرفت، ولی یه نفر 2 تا دونه عکس نه چندان با کیفیت با دوربین گرفته بود که باز بهتر از هیچیه:

مدل ماشین داخل بازی هم کیفیت خیلی بالایی داره و یکی از بهترین مدل های GT6 هست:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر