Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

بچه ها اسم اون مرحله ی بازی که صحرایی هست چیه ؟

کسی تونست عکس میزاره ؟

تا این بازی دستم برسه میمیرم ! اینقدر هیجانش رو دارم !

-----------------

آریا با یک موستانگ تو جاده صحرایی یک عکس بزار !

دوستان GT6 یه تروفی داره میگه تو یکی از جاده ها یه لاستیک ابی رنگ هست کنار پیست که ارم GT6 روش است باید بهش ضربه بزنی تا یه تروفی بده . گفتم شما هم که دارین بازیش میکنین وقتی مسابقات رو میرین اطراف جاده رو نگاه کنین اگه کسی دیدش اسم جاده رو بگه تا بقیه دوستان هم این تروفی رو بگیرن

من که هنو ندیدم:d
امروز یه تروفی مربوط به پرش گرفتم . با ماشین از رو یه تپه مانند پریدم دیدم تروفی fly داده :دی

من که هنو ندیدم:d
امروز یه تروفی مربوط به پرش گرفتم . با ماشین از رو یه تپه مانند پریدم دیدم تروفی fly داده :دی

من 95% گرفتم 3 تا تروفی تا پلات مونده . من تمام فنجان هارو تو تمام کلاسها طلا کردم تروفی نداد گفتم اینو بدونید واسه پلات نمی خواد فنجان هارو برید

اریا و بقیه دوستان تا حالا درباره مدل های استاندارد خیلی اطلاعات دادن . ولی قضیه این استاندارد ها انگار پیچیده تر از این حرفاس :d
این چندتا عکس هم مربوط به مقایسه چند مدل از ماشینای استاندارده .

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

افزایش کیفیت پیست ها کاملا به چشم میاد .
........................................

این دوتا عکس هم نشون میده که استاد یامائوچی به مقام " ارسن ولز " و " ارنست همینگوی " رسیده :d

04465235604482848720.jpg

33221839120628189305.jpg

من 95% گرفتم 3 تا تروفی تا پلات مونده . من تمام فنجان هارو تو تمام کلاسها طلا کردم تروفی نداد گفتم اینو بدونید واسه پلات نمی خواد فنجان هارو برید

ایول همین الان توی لیدربورد جهانی اولی :d زود پلاتش کن تا اولین پلات GT6 رو بگیری خیلی Epic میشه :d

Gran Turismo 6 Leaderboard - PSNProfiles.com

Gran Turismo 6 Leaderboard - PS3 - eXophase.com

PSN Trophy Leaders | Gran Turismo 6

دوستان بازم میگم . درحین بازی اطراف جاده هارو نگاه کنید . اگه کسی یه لاستیک ابی رنگ که ارم GT6 روش است رو دید اسمه جاده رو بگه تا ما هم این تروفی لعنتی رو بگیریم !!!

خب منم بازی کردم بازیرو بالاخره . فوقا لعادست بازی حالا حالاها سرگرممون میکنه .
مشکلات بازی رو همه بچه-ها بهش اشاره کردن . اصلیترین مشکلش هم هممون جایزه دادنهاش هست که خیلی کم شده ! که البته آریا گفت .
سایه-ها هم هنوزم مشکل دارن و لبه دار هستن و لرزش دارن . همین الان رو سطح ماه رانندگی کردم چقدر خاص بود حال داد :دی
آریا هم که تو تاپیک عکسها عکس خفن میزاره آدم روش نمیشه بیاد عکس بزاره :دی

اعتبار پولي؟!
Gran Of Duty6 آيا؟:|
توهين به شعور به كنار ، جفت پا رفت توي زحمات ملتي كه ساعت ها به خاطر يك ماشين يا به دست آوردن پول كم، با بيشترين مهارت مسابقه ميدند و وقت صرف اين كارشون مي كنند. ارادتم به استاد ٢ برابر شد + كم كاري هاي مسخره اي كه در نسخه قبل بوده، با پيچش هنرمندانه دوباره وجود دارند!:bighug:
I Love You Master!:|

اعتبار پولي؟!
Gran Of Duty6 آيا؟:|
توهين به شعور به كنار ، جفت پا رفت توي زحمات ملتي كه ساعت ها به خاطر يك ماشين يا به دست آوردن پول كم، با بيشترين مهارت مسابقه ميدند و وقت صرف اين كارشون مي كنند. ارادتم به استاد ٢ برابر شد + كم كاري هاي مسخره اي كه در نسخه قبل بوده، با پيچش هنرمندانه دوباره وجود دارند!:bighug:
I Love You Master!:|

قیمت 7 میلیون اعتبارش هم 50 دلار هست تو استور:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or