Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Gran Turismo 6 microtransactions are for busy players, wait for reviews says Yoshida

نمره ها فردا ساعت 11:30 صبح میاد

Gran Turismo 6 launches tomorrow, December 6 and reviews will go live at 8am. As usual, we’ll be poised to collect all the scores in our round-up.

اینکه یوشیدا تو اکانت توییترش گفته منتظر نمرات باشید معنی خاصی میده ؟؟ :|

معنی خاص اگه داشته باشه همون نقد های مثبته دیگه :d برای نقد های منفی که نمیگه منتظر باشین :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,858
نام
مرتضی
حضرت یوشیدا درباره این سیستم اعتبار پولی گفته که این سیستم برای بازیباز هایی هست که وقت زیاد ندارن و ... (اصلا بدجوری توجیه شدم)
کاملا هم مشخص شده که چرا تو خود بازی اینقدر کم پول بهت میده! GT F2P = GT6:|

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
معنی خاص اگه داشته باشه همون نقد های مثبته دیگه :d برای نقد های منفی که نمیگه منتظر باشین :d

منظورم همین بود . لابد نقدا مثبت بوده که یوشیدا گفته منتظر باشید :d

حضرت یوشیدا درباره این سیستم اعتبار پولی گفته که این سیستم برای بازیباز هایی هست که وقت زیاد ندارن و ... (اصلا بدجوری توجیه شدم)
کاملا هم مشخص شده که چرا تو خود بازی اینقدر کم پول بهت میده! GT F2P = GT6:|

یه بنده خدایی همچین کامنتی گذاشته که خیلی هم با پست شما بی ارتباط نیس :d
Yeah I’m busy, and because I’m busy I earn money, and because I earn money can affort to not only pay 60 bucks for the game but additional £120 or €150 for a single supercar???

ولی این قضیه خریدن اعتبار خیلی هم منفی نیست . هم منفیه هم مثبت

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
واقعاً یوشیدا با چه رویی از این حرفا میزنه ؟ :d کاملاً هدف از این قابلیت دزدیه و این For Busy Player بیشتر گندشو در میاره

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
واقعاً یوشیدا با چه رویی از این حرفا میزنه ؟ :d کاملاً هدف از این قابلیت دزدیه و این For Busy Player بیشتر گندشو در میاره

حالا چرا انقد ناراحت میشین ؟! :D تو یه بازی آنلاین محور مثل Battlefield این قضیه خیلی رو مخه ولی GT که شخصا اگه مولتی هم نداشته باشه مشکلی ندارم چه فرقی به حال من داره این قضیه ؟!!!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
Gran Turismo 6 Update 1.01 Now Available, Brings Vision GT, Online Features, & More :>

mercedes-vision-gt-638x358.jpg

ویژگی ها :

Vision GT has been added to the home screen. :-o
Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo is available as a gift car.
Online part has been modified on the home screen. 1.00 had 4 available online modes. Community, Open lobby, Quick Match and Seasonal events. In the 1.01 patch there is only Open lobby and Seasonal events in the online section on the home screen.
GT game server is now online in Europe
Car tuning menus has been updater to expand/collapse function.
Freshman Cup added to National B mode.
Status screen has an updated layout.
Tyre type fitted to car is now displayed in lower left corner of race display when driving.

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,790
نام
علی
خب ما که فعلا دستمون از این بازی کوتاهه و در بهترین زمان ممکن زمستون برم سراغش ولی بیشتر از این جی تی 6 منتظر gt7 هستم که اینطور که پیداست زودتر از تصورات ما عرضه میشه!
در مورد جی تی 6 هم فعلا کمی نگران متا هستم که البته کسایی که تجربه کردن می تونن هتر بگن که فردا تو نمرات ناامید میشیم یا سرافراز ولی خب حداقل امیدوارم متا بالای 80 باشه:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
حالا چرا انقد ناراحت میشین ؟! :D تو یه بازی آنلاین محور مثل Battlefield این قضیه خیلی رو مخه ولی GT که شخصا اگه مولتی هم نداشته باشه مشکلی ندارم چه فرقی به حال من داره این قضیه ؟!!!

وقتی nــساعت بازی کردی و تازه پول ماشین مورد علاقه ــت جور شد , بعد یه نفر فقط با یه کلیک و پرداخت پول اون ماشین رو گیر بیاره متوجه میشی داستان چیه :d
تازه اینطور که بچه ها میگن بازی خیلی خسیس شده و هدفشون هم اینه که افراد رو به سمت همین سیستم بکشونن (تعداد اون افراد حتی اگه کم باشه بازم خیلی پول سازه چون همش پوله مفته میره جیب سازنده )

از طرف دیگه الان کدوم بازی های معروف این سیستم رو دارن ؟ همه گیر که نشده , بعد یه استدیو سطح بالا مثل PD بیاد این قابلیت رو بزاره جای سوال داره
البته هرکسی نظری داره ممکنه برای خیلی ها این سیستم مشکلی نداشته باشه :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
قدرت تخریب بازی بهتر شده؟

شماره های قبلی که هیچی نداشت با 300 تا میزدی دیوار یه طرف سپرت میوفتاد زمین :|

Tune کردنا چطور شده؟

من حیف دارم بازی برا ویتا میخرم وگرنه اینو میخریدم :(

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
گرافیک بازی به طرز وحشتناکی بالاس ( با در نظر گرفتن این نسل و چرخه شبانه روز و اب و هوای متغیر :d )
نسل بعد میخواید چیکار ؟؟ :bighug:

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]
................
اینم مقایسه دوتا از ترک های بازی با واقعیت

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
Gran Turismo 6 Update 1.01 Now Available, Brings Vision GT, Online Features, & More :>

mercedes-vision-gt-638x358.jpg
این اپدیت که اخه 1.2 گیگه :-o خیلی زیاده فقطم 1 ماشین اضافه میشه با این حال من امشب میزارمش تو دانلود فردا میریزم رو کنسول ببینم داستانش چیه امیدوارم یه اپدیت برای این قضیه کردیت یا گیفت بیاد که بد جوری روی اعصابه )x
فقط امیدوارم تو اینده ماشین های بیشتری اضافه بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر