Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
راستی دوستان خیلی شاکی گرافیکه live for speed رو یه چک کنن بعدا, با nfs اشتباه نگیرین, این شبیه ساز از نظر تنظیمات فقط بگم که تا میزان باده توی لاستیک و مقداره بنزینه توی باک هم قابل تغییره, تحت نظره فدراسیون موتور سواری و اتوموبیل رانی ایران هست مسابقات کشوریش, البته من بازم GT رو از نظر هندلینگ سر میدونم ولی خواستم بگم یه همچین شبیه سازی با لیگ کشوری و اینهمه طرفدار گرافیکشو یه چک کنید, بعدم شبیه سازه microsoft flight simulator رو یه دید بزنید

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
راستی دوستان خیلی شاکی گرافیکه live for speed رو یه چک کنن بعدا, با nfs اشتباه نگیرین, این شبیه ساز از نظر تنظیمات فقط بگم که تا میزان باده توی لاستیک و مقداره بنزینه توی باک هم قابل تغییره, تحت نظره فدراسیون موتور سواری و اتوموبیل رانی ایران هست مسابقات کشوریش, البته من بازم GT رو از نظر هندلینگ سر میدونم ولی خواستم بگم یه همچین شبیه سازی با لیگ کشوری و اینهمه طرفدار گرافیکشو یه چک کنید, بعدم شبیه سازه microsoft flight simulator رو یه دید بزنید
دوست عزیز جی تی رو با اینا یکی نکن فرق دارن.اتفاقا گرافیک بالا به اندازه گیم پلی تو بازی ریسینگ مهمه
اگه براتون مهم نیست خب همونgt4رو بازی کنین دیگه:D یه ریسینگ مثل فورتزا یا جی تی باید بالاترین گرافیک رو داشته باشن و سعی به هر چه واقعی کردن ماشین و محیط بکنن این که میگین تو این بازی گرافیک مهم نیست واقعا مسخرست

هر کی دنبال گرافیک هستش نباید بره سمت سیمولیشن.
این دوستان به نظرم بهتره برن سراغ NFS و Grid و فورتزا.

یا اصلا فورتزا بازی نکردی که گذاشتی پیش این دوتا یا فقط خواستی دور همی یه حرفی زده باشی:D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم
انالیز Digital foundry هم اومد ...بیشتر در مورد رزولیشن و تاثیرات اون روی فریم و بقیه موارد هست
Gran Turismo 6 demo vs. Gran Turismo 5 • Articles • Eurogamer.net
.
.
اقا خواهشا از این فورزا بکشید بیرون ...فورزا هوراترین ریسینگ دنیا برید بازی کنید حالشو ببرید ....

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
خب دوستان من هم تست کردم ، در کمال تعجب ، و بر خلاف انتظار خودم ، با دمو حال کردم !!! گیمپلی GT پیشرفت داشته گرافیک هم من آنچنان تغییری نسبت به GT5 ندیدم در نگاه اول !
اگه مشکلات GT5 حل کنن و GT6 یه ورژن بی مشکل از GT5 باشه من راضیم !
یه عکسم از Setup ـم مینزارم با فرمون G27 بسی حال میده ! :d

Attachments

• Setup.jpg
    Setup.jpg
    93.7 KB · مشاهده: 80

iran1981

کاربر سایت
Jun 4, 2013
8
قدیمیها و یا دست اندرکاران سایت لطف کنن یک تاپیک باز کنن تحتعنوانه ، از گرنتوریسمو چه میخواهید یا انتظاراتتان چیست یا میخواهید چگونه شود ، تا ببینیم خواسته هامون چیه و...

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,967
نام
malek
بازم مثل همیشه فوق العاده اعتیاد آوره.خودم رو کشتم ریتم تو practice 3 شد 9000 ولی یارو ژاپنیه 1 ثانیه ازم جلوتره.هر روز 0/001 ثانیه رکردم رو میارم پایین:dنامردا همشون با فرمون میرم منم داداشم رو کنترات استخدام کردم دنده ی دسته رو اون تعویض کنه منم گاز بدم و برم جلو

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Secondly, unlike Need for Speed: Hot Pursuit (which in fairness, is running at a locked 30FPS), lighting in the environments appears to be "baked in" - pre-rendered, in effect. This means that while the overall look is quite beautiful, light sources are in fixed positions and do not move. So, the passing time of day and the dynamic lighting effects we see in games like Gran Turismo 5 are not present in Forza Motorsport 4.
Forza 4 lacks the dynamic lighting and shifting time of day/night effects of Gran Turismo 5, suggesting that lighting is 'baked in' at the design level, but selected tracks do have different lighting conditions presented as alternative race variations.
Tech Analysis: Forza Motorsport 4 Article • Page 2 • Articles • Eurogamer.net

:neutral:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,967
نام
malek
داداش مالک اینجوری میخوای کل ژاپنی هارو بزنی,D: چرا خودت دنده رو عوض نمیکنی. چجوری اصلا راه میری اینجوری؟

همیشه که نه, گفتم یه بار با دنده manual برم دیدم مغزم هنگید واسه همون داداشم رو اجیر کردم سر پیچا دنده معکوس بکشه:dالبته با دسته ی خودم:dولی بازم الان اومدم رو اوتومات.بدون فرمان نمیشه دستی دنده داد مگر اینکه دو تا سر داشته باشی:d

kasra668450kk

کاربر سایت
Oct 5, 2011
83
نام
کسرا
يكي از عواملي كه من به خاطرش گرن 6 رو حتما مي خرم اينه كه سر بازي گرن5 متوجه شدم كه پولي فوني چقدر به بازيش اهميت مي ده.
هر چند وقت هي آپديت جديد داد و تا اون جا كه از طريق patch ممكن بود بازي ناقصش رو اصلاح كرد.
راستش فقط بليزارد رو من ديدم اينجوري بازيش رو پشتيباني كنه.
الان به نظرم گرن 6 واقعا پيشرفت خوبي داشته شايد برخي كاستي هاي نسخه 5 هنوزم وجود داشته باشن ولي باز پيشرفت كرده .
من كه گرن6 رو بخرم مطمئنم بازم پولي فوني حداقل تا 3 سال بازي رو مشتي پشتيباني مي كنه و همين باسه من كافيه....
من مطمئنم اگه ps4 هم بخرم به خاطر GT هم كه شده PS3 رو فراموش نمي كنم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
يكي از عواملي كه من به خاطرش گرن 6 رو حتما مي خرم اينه كه سر بازي گرن5 متوجه شدم كه پولي فوني چقدر به بازيش اهميت مي ده.
هر چند وقت هي آپديت جديد داد و تا اون جا كه از طريق patch ممكن بود بازي ناقصش رو اصلاح كرد.
یکی از دلایلی که من از GT5 زده شدم همین آپدیت هاش بود ، امروز 1/5 گیگ آپدیت داشت ، به زور با اینترنت ایران دانلود میکردی ! ، فردا میومدی بازی کنی 2گیگ آپدیت دیگه اومده بود ! :|
امیدوارم GT6 کامل عرضه بشه و نیاز به آپدیت آنچنانی نداشته باشه !

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
همیشه که نه, گفتم یه بار با دنده manual برم دیدم مغزم هنگید واسه همون داداشم رو اجیر کردم سر پیچا دنده معکوس بکشه:dالبته با دسته ی خودم:dولی بازم الان اومدم رو اوتومات.بدون فرمان نمیشه دستی دنده داد مگر اینکه دو تا سر داشته باشی:d
من که از همون روز اولی که gt5 رو گرفتم از کاکپیت و با دنده دستی میرفتم، روزای اول خیلی راحت نبودم ولی الان باور میکنی نمیتونم اتومات بازی کنم.البته تا قبل از اومدن GT5 فورزا3 رو دستی +کلاچ میرفتم! ولی دیگه کلاسه ریس رو نمیشد با کلاچ مگه اینگه هر دست شش تا انگشت داشتم:d
راستی جفتشونم با دسته هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر