Gran Turismo 5 : Prologue

زبون English داره ؟! از کجا ؟

کنسولت درست نشد ؟

بازی رو Maxgame اورده نیما . قیمتش هم فکر کنم حدودای 90 تومن بود . من خودم تا هفته اینده یکی میخرم . راستی تا اونجایی که من میدونم زبون بازی باید ژاپنی باشه .
فریدون کنسولت هنوز درست نشده :confused: ؟
عجب شانسی داری :biggrin1: .

زبون English داره ؟! از کجا ؟

کنسولت درست نشد ؟

=-=-=-=-======-=-=-=-=-=-=
بازی رو Maxgame اورده نیما . قیمتش هم فکر کنم حدودای 90 تومن بود . من خودم تا هفته اینده یکی میخرم . راستی تا اونجایی که من میدونم زبون بازی باید ژاپنی باشه .
فریدون کنسولت هنوز درست نشده
:confused:؟
عجب شانسی داری :biggrin1:

هنوز تست نکردم :biggrin1:.
حتمالا تا اخر هفته دیگه یه 80 گیگی بر میدارم :biggrin1:.
ای بابا، مهدی جون اگر شانس داشتم که ..... :biggrin1:.

بابا OSOS مسخره نکن!واقعاً گرفتی!؟نه بابا!؟اگه گرفتی مقداری از هیجان وارده به خودت رو بگو تا آماده بشیم یا از خود بازی بگو تو DEMO هست یا تو ریلیز اصلی!؟ها!؟در مورد تعداد ماشینها هم بگوووو..... .زود دیگه بگو دروغ نگفته باشیا!دارم میمیرم کمکم کنید واااای!!!!!
تو عجب آدمی هستی اول بازی میخری بعد کنسول!!!:eek:.من که دیگه نمیدونم چی هستی!؟
نکنه کنسولت خراب شده یه توضیح مختصری در مورد وضعیتت بده.
مُتُشَکِر.
دوستان عیدتون مبارک باشه ایشالا هر مشکلی دارین بر طرف بشه.
هر کی که PS3 و این بازی رو یکجا داره بگه ببینیم این بازی چه طوره.
M.A

چند روزه این بازی رو انجام دادم ولی یادم میرفت در موردش بهتون بگم. گرافیک ش که چشم رو نوازش میده و خیلی خوبه. صدا گذاری همین طور. ولی چیزی به اسم فیزیک و تاثیر پذیری و دمیج وجود نداره. مثلا با سرعت نور هم برید تو دیوار هیچ اتفاقی نمیافته.
تو هفته اینده کنسولم میرسه و احتمالا سریع از این بازی سیر میشم ( به علت سبکش ) و بعد هر کی خواست میفروشمش.
Gt5: P که دارم کلا همه چیش جاپونی هست. گفتم که کسی برای خریدنش عجله نکنه ( در هر حال ). این رو هم فقط به عاشقان سینه چاک شبیه سازی پیشنهاد میکنم چون برای افراد دیگه کوچکترین جذابیتی نداره.

چند روزه این بازی رو انجام دادم ولی یادم میرفت در موردش بهتون بگم. گرافیک ش که چشم رو نوازش میده و خیلی خوبه. صدا گذاری همین طور. ولی چیزی به اسم فیزیک و تاثیر پذیری و دمیج وجود نداره. مثلا با سرعت نور هم برید تو دیوار هیچ اتفاقی نمیافته.
تو هفته اینده کنسولم میرسه و احتمالا سریع از این بازی سیر میشم ( به علت سبکش ) و بعد هر کی خواست میفروشمش.
Gt5: P که دارم کلا همه چیش جاپونی هست. گفتم که کسی برای خریدنش عجله نکنه ( در هر حال ). این رو هم فقط به عاشقان سینه چاک شبیه سازی پیشنهاد میکنم چون برای افراد دیگه کوچکترین جذابیتی نداره.
توی نسخه کاملش می تونید تنظیم کنید و فیزیک رو هم ببنید

خوب توی خبرهای بازی هم اگه خونده باشید نوشته بود توی نسخه Prologue دمیج وجود نداره و توی نسخه پایانی می باشد.
فکر کنم شما طوری گفتید که به قصد خورد کردن بازی.
به هر حال ممنون فریدون جان از نکاتی که توی پست 82 گفتید.

یه چیز با حالی بود که میخواستم بگم(نمیدونم میدونید یا نه):بازیه GRAN TURISMO HD دموی GRAN TURISMO 5 هست ولی نمیدونم که GRAN TURISMO 5:PROLOGUE چیه که به احتمال زیاد همین نسخه ی اصلیه بازی هست که توی این:
http://asia.playstation.com/eng_hk/index.php?q=node/1209
میتونید ببینید.
عیدتون مبارک.
M.A

یه چیز با حالی بود که میخواستم بگم(نمیدونم میدونید یا نه):بازیه GRAN TURISMO HD دموی GRAN TURISMO 5 هست ولی نمیدونم که GRAN TURISMO 5:PROLOGUE چیه که به احتمال زیاد همین نسخه ی اصلیه بازی هست
البته Gran Turismo HD ربطی به GT5 نداره. در اصل همون نسخه PS2 یعنی GT4 بوده که در حالت HD و با کیفیت بیشتر عرضه شد. بعد از اون ساختن GT5 شروع شد که این Prologue هم همون طور که سپهر جان گفتن و از اسمش مشخصه "پیش درآمد" GT5 هست.

چرا انقدر این بازی ارزونه ؟ (نسبت به بازی های دیگر Ps3 ) آخه بازی های پی اس 3 جدیدش 80تومن به بالاست !؟ داستان چیه؟
حالا از اينكه قيمتش پايينتره ناراحتي؟؟؟

اما در كل شايد دليلش اين باشه كه قيمت اين بازي تو ژاپن هم نسبت به ديگر بازيهاي PS3 كمتره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or