Gran Turismo 5 : Prologue

Sign In هم کردم ولی هنوز همون 2 تا ماشین قفل داره یکی هم روش پوشیده هست اون چطور باز میشه

والا برای من که همشون باز هستن ... فکر میکنم مشکل شما از این باشه که تاریخ کنسولتون عقب هست ...
شما به Setting دستگاه برید و تاریخ رو چک کنید ، الان که من این پست رو میزنم 10 December هست ، شما اگه تاریختون اشتباهه درستش کنید و بازی رو اجرا کنید ، شاید درست بشه ...

چون برای باز کردن این ماشین ها هیچ کاری انجام ندادم ...

آخرین ویرایش:
آههههههاااااااااااااااا،هییییییی(الآن دارم گریه میکن:((:(()
شما ها خیلی .... .بدون من بازی میکنید!!؟اگه بدونید چقدر دوسداشتم این بازی رو با سرعت نور اینترنت اینجا دانلودش کنم ولی حیف که سرعت نور باعث ایست زمان میشه!!!!!؟؟
تاریخ دقیق ریلیزش کیه؟؟خب بگید دیگه!!؟اگه جوابم رو ندید خیلی بی معرفتین خیلی.
M.a

اقا نیما تاریخ درسته از این نیست ممکنه دموی من قدیمی هست یا پچ جدیدی براش اومده چون وقتی sign in میکنم وارد gt tv یا news نمیشه و یه خطا میده که زاپنی نوشته نمیفهمم چی میگه باید چکار کنم برای خودت از همون اول باز بود چطور کاری نکردی؟ متشکرم

دوستان اگر این بازیش بیاد روی تلویزیون های معمولی قابل بازی هست یا نه !؟ (روی مانیتور چه طور؟) چون من فقط میخوام پی اس 3 بخرم برای اینکه این بازی رو انجام بدم..(حالا اگر وقت شد بقیه بازی هارو هم انجام میدیم !!:cheesygri)

فقط ی سوال (ببخشید که اینجا میپرسم) از کجا باید بفهمیم که این بازی روی مانیتور و تلویزیون ها معمولی اجرا نمیشه ؟ (روی خود جعبه ی بازی میزنه که Only On HDTV ؟؟ اگر نمیزنه از کجا باید فهمید؟)

جواب به دوست عزیزمون بله اجرا میشه بازیهای PS3 بر روی هر رزولوشن از 480i گرفته تا 1080p ساپورت میشن ولی همشون 1080p نیستن و یه سری هم 720p هستن شما با مانیتور هم میتونی هر بازی رو اجرا کنی و محدودیت وجود نداره پشت پک بازی حداکثر رزولوشنی که بازی ساپورت میکنه زده

موفق باشید

اینم تصاویری که امروز اومده که داخل شهر و نشون میده

gran-turismo-prologue-shots-20071211001822281_thumb_ign.jpg

gran-turismo-prologue-shots-20071211001842703_thumb_ign.jpg

gran-turismo-prologue-shots-20071211001841265_thumb_ign.jpg

gran-turismo-prologue-shots-20071211001845718_thumb_ign.jpg

gran-turismo-prologue-shots-20071211001839718_thumb_ign.jpg

برای دیدن تصاویر بیشتر برین http://media.ps3.ign.com/media/949/949777/imgs_1.html

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or