Gran Turismo 5 : Prologue

بابا mox1x2 این قدر گیر به دیروزُ امروز نده.مهم اینه که بازی،GT5 هست!
ها!!!!واقعاً امسال میاد!!!!!خب دست به کار شید بچه ها آروم آروم هم داره مدم ADSL برام میاد و هم این بازی!!(البته خدارو شکر)منتظر کباب شدن باشیییییید!!!!
آنلاین ترکونه اینجا!!
بچه ها آیدی هاتون و زمانی که میتونید بازی کنید رو بگید تا یه بازیه حرفه ای رو انجام بدیم.
خیلی با حالیییییییییییییییییییییییییییید:love:.
فعلاً:M.A

1000 ماشین برای Gran Turismo 5!!!!!

توی این سایت نوشته 1000 تا ماشین برای GT5 هست!!!!!یعنی حدود 100 ساعت طول میکشه تا همش رو ببینی!!!فقط 99 ساعت برای تعجب و درک این موضوع یعنی 1000 ماشین که تو هیچ چیزی سابقه نداشته!!!!و 1 ساعت هم برای نگاه کردن به لیست ماشینها!!!!!!
http://www.mcvuk.com/news/27913/1000-cars-lining-up-for-GT5
این دیگه هر چی ریس خور تو دنیا هست رو منهدم میکنه!!!!!
شاید ایران خودرو هم توش باشه!!!!(:laughing:)چه برسه به پژو!!!!؟
M.A

تصاویر جدید
gran-turismo-5-prologue-20071213032419902_thumb_ign.jpg

gran-turismo-5-prologue-20071213032417949_thumb_ign.jpg

gran-turismo-5-prologue-20071213032422433_thumb_ign.jpg

gran-turismo-5-prologue-20071213032403936_thumb_ign.jpg

gran-turismo-5-prologue-20071213032431619_thumb_ign.jpg

gran-turismo-5-prologue-20071213032443164_thumb_ign.jpg

برای دیدن تصاویر بزرگ برین http://media.ps3.ign.com/media/949/949777/imgs_1.html

توی این سایت نوشته 1000 تا ماشین برای GT5 هست!!!!!یعنی حدود 100 ساعت طول میکشه تا همش رو ببینی!!!فقط 99 ساعت برای تعجب و درک این موضوع یعنی 1000 ماشین که تو هیچ چیزی سابقه نداشته!!!!و 1 ساعت هم برای نگاه کردن به لیست ماشینها!!!!!!
http://www.mcvuk.com/news/27913/1000-cars-lining-up-for-GT5
این دیگه هر چی ریس خور تو دنیا هست رو منهدم میکنه!!!!!
شاید ایران خودرو هم توش باشه!!!!(:laughing:)چه برسه به پژو!!!!؟
M.A

کاشکی شما مطلب رو کامل می فهمیدی چون که در تیتر خبر اومده که Sony همه این ادعا هارو تکذیب کرده و خبر رسمی در دست نیست! پس نمیشه گفت که بازی چند تا ماشین داره و باید منتظر Release نهائی باشیم!;)

تو یه جا خوندم حدود 900 تا ماشین قطعیه قطعیه.تازه من خارجی مارجی بلد نیستم ترجمه کنم کلمات رو خوب درک میکنم ولی ترجمه نه.بعدش هم بابا کساییکه طرفدار Gt هستند دیگه لو ندن و بازی رو ظعیف نکنن.بابا برید تو خیابون شایعه کنید داد بزنید بگید هزار تا ماشین داره این Gt5 بعدشم تو یه مقاله شرکتهای آمده در Gt5 رو به طور خلاصه گفته بود اگه سایتش رو دوباره بگردم پیدا کنم براتون میزارم توش Audi و Bmw و Benz و Aston Martin و Dodge و..... حتمیه حتمیه حتمیه.
قررررررربانتوووووووون.
M.a

فوق العاده ترين بازي سبك ريسينگ بالاخره نسخه جديدش داره مياد تا يكي دو ماه ديگه بايد شاهد بهترين بهترين بهترين بازي سبك ريسينگ باشيم......;)

وای که دلم طاقت، دوووریتو هیچ نداره :((:((:(( بغض نبودن توووووو،اشکامو در میاره
واقعاً دیگه نمیتونم تحمل کنم.یکی از آرزوهای منه که یکی از این بازی رو تو خونه داشته باشم.
ایشالا گیر همتون بیاد.هرکی گیر اورد بگه از کجا و قیمتش چقدر هست.
سر افراز و سربلند باشید.
M.a

Gt5 : Prologue نسخه‌ي كامل گرن‌تورسمو5 نيست و 40 تا ماشين بيشتر نداره و در واقع پيش‌درآمدي هست براي Gt5 كه سال ديگه كامل كاملش مياد...البته اين نكته شايان ذكر هست كه قيمت Gt5 : Prologue كه تو ژاپن اومده نسبت به Gt5 كامل كه سال ديگه مياد يه 10-15 دلاري ارزون‌تره.(يكمي اين 10-15 دلار اينور,اون ور تره و دقيق يادم نيست...چون خبرش قديميه و البته مقياس هم براساس ين ژاپن بود!)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or