Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان کسی واسه تروفی GT-R Official Record نظری نداره؟
اگه فیلمی هم دارین، قرار بدین ممنون میشم.
من هرکاری میکنم 2 ثانیه بیشتر میشه!

نظر که والا چی بگم. فقط و فقط تمرین. خیلی راحت اونو میشه گرفت. سخت ترین تروفیش اون تروفیه لعنتیه که میگه your B-spec driver pick up his career. اصلا این قسمت B-spec انصافا خیلی مزخرف هستش. :| تو GT4 هم بود کاری باهاش نداشتیم. ولی این جا برا تروفی مجبوریم دیگه. :d

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
نظر که والا چی بگم. فقط و فقط تمرین. خیلی راحت اونو میشه گرفت. سخت ترین تروفیش اون تروفیه لعنتیه که میگه your B-spec driver pick up his career. اصلا این قسمت B-spec انصافا خیلی مزخرف هستش. :| تو GT4 هم بود کاری باهاش نداشتیم. ولی این جا برا تروفی مجبوریم دیگه. :d
بد بختی اینجاس که تروفی your B-spec driver pick up his career رو گرفتم. ولی این تروفی رو ندارم! :|
میگم 7.30 تا رو میرم ولی از این بیشتر نمیشه.
کسی ویدیو نداره از تروفی؟

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بد بختی اینجاس که تروفی your B-spec driver pick up his career رو گرفتم. ولی این تروفی رو ندارم! :|
میگم 7.30 تا رو میرم ولی از این بیشتر نمیشه.
کسی ویدیو نداره از تروفی؟
والا من بازیم ریجن 1 هست. اگه بازیت ریجن1 هست بگو یه بار دیگه میرم برات replayش رو save میکنم میفرستم.:bighug:

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
دوستان امکان داره یه لیست از امکانات و ماشین ها و پیست های اضافه شده به نسخه Academy Edition رو بزارید ؟؟

بعد الان من میتونم این نسخه از بازی رو بدون اپدیت بازی کنم ؟؟ یعنی اپدیت دیگه ای بعد این نسخه برای GT5 اومده ؟؟

الان این دیگه کامل ترین نسخه بازی هست دیگه ؟

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
سلام دوستان.
من بعد از سالیان سال :d بازیم رو آپدیت کردم، امروز که میخواستم تروفی های شیر کردن عکس و پیست رو بگیرم دیدم این اررور رو میده و اصلا به سرور وصل نمیشه :| به نظرتون مشکل کجاست؟
Because the online features of this game rely heavily on communication between players. accounts with the chat function disabled cannot be used to access them.

arian.

کاربر سایت
Sep 13, 2012
116
سلام
فرق xl و اکادمی فقط در تعداد ماشین ها و زمین های مسابقه هست؟
چند تا بیشتر مثلا؟
اخه هر کار کردم اکادمی رو گیر نیاوردم.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام
فرق xl و اکادمی فقط در تعداد ماشین ها و زمین های مسابقه هست؟
چند تا بیشتر مثلا؟
اخه هر کار کردم اکادمی رو گیر نیاوردم.

XL ریجن 1 هست و آکادمی ریجن 2. DLC های آکادمی یه نمور بیشتره. البته DLC هایی هم هست که نه تو اینه و نه تو اون.:d فرق تعداد ماشین اضافه تو آکادمی هم نهایت 4 5 تا هست.

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
درود بر اساتید محترم.........

اساتید یه زحمتی براتون داشتم.........

بنده یا یک Noob دچار سوتفاهمی شدم سره یکی از تستهای gt5

همونطور ک خودش توضیح داده ازشما هم میخوام اینگونه عمل کنید تا ببینیم حق ب ایشونه یا اوشون:D

یک ماشین بردار + انتخاب یک پیست شیب دار،
حالا ماشین رو از عرض تو سربالایی پارک کن، و اهسته گاز بده، دقت کن ببین بدون اینکه فرمون منحرف بشه ماشین شروع میکنه از عرض لیز خوردن!!! (یعنی از بقل چرخها!!!

ماشین رو به شکل زیر تو سربالایی پارک کن و اهسته بدون تیک اف حرکت کن: (جاده اسفالت با لاستیک مناسب)

nggpdgpwfwxfg8kxohet.jpg

elod2u19z1h8r0scg9az.jpg

یعنی این لیز خوردن به قدری غیر واقعیه که کل بازی رو برام زیر سوال برده!!! حیف این بازی که چنین ضعف بزرگی داره،

ته نوشت: چندتا فرمول ترکشن کنترول و......بهش دادم میگه بی فایده بوده

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
درود بر اساتید محترم.........

اساتید یه زحمتی براتون داشتم.........

بنده یا یک Noob دچار سوتفاهمی شدم سره یکی از تستهای gt5

همونطور ک خودش توضیح داده ازشما هم میخوام اینگونه عمل کنید تا ببینیم حق ب ایشونه یا اوشون:D

nggpdgpwfwxfg8kxohet.jpg

elod2u19z1h8r0scg9az.jpg

ته نوشت: چندتا فرمول ترکشن کنترول و......بهش دادم میگه بی فایده بوده

بله. متاسفانه تا حدودی این مشکل وجود داره و فقط هم برای نسخه 5 نیست و تو نسخه های قبل هم من دیده بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر