Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم
عزیز بازی من ریجن 2 هست و اکانت من ریجن 1 ....دوستان میگن اگر به فرض با یه اکانت ریجن 2 Sign in بشم و DLC رو دانلود کنم کار نمیکنه ...یعنی وقتی با اکانت ریجن 1 خودم انلاین بشم DLC کار نمیکنه .... عجب اصلا خودمم هم قاطی کردم نمیدونم دارم مزخرف میگم :D نمیدونم والا یکی بیاد مارو روشن کنه :D
خوب منم منظورم همین بود که رو اون اکانتی که dlc رو فعال کردی فقط کار میکنه یعنی بازی ریجن 2 و اکانت هم ریجن 2 ...............ولی از لحاظ انلاین خیالت راحت باشه .........حداقل اینکه من خودم دارم راحت بازی میکنم با پینگ 170 اینا ............

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
عزیز بازی من ریجن 2 هست و اکانت من ریجن 1 ....دوستان میگن اگر به فرض با یه اکانت ریجن 2 Sign in بشم و DLC رو دانلود کنم کار نمیکنه ...یعنی وقتی با اکانت ریجن 1 خودم انلاین بشم DLC کار نمیکنه .... عجب اصلا خودمم هم قاطی کردم نمیدونم دارم مزخرف میگم :D نمیدونم والا یکی بیاد مارو روشن کنه :D
استثناعاً فقط این بازی DLC هاش اینجوریه که فقط روی اون اکانتی که خریداری شده کار میکنه . اگه برات اهمیتی نداره سیوها و تروفیهای این بازی توی اکانت اصلیت نیاد میتونی یه اکانت منطقه UK با یه پروفایل جدید تو کنسولت بسازی از اونجا بازی رو ادامه بدی . (اینم بگم که سیوهای پروفایلهای دیگه روی پروفایل اصلیت کار نمیکنه حتی اگر ازشون کپی بگیری!)

• Like
Reactions: Scαrface

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,277
نام
محمد
مرسی امید جان بابت راهنمایی ... امروز بازی رو گرفتم از رفیقم و اولش خورد تو ذوقم راستیتش . هم گرافیک هم منو هاش حالم رو گرفت ولی یه چیزی توی بازی هست که منو یاد همون گیم ps1 میندازه و میدونم کلی حال میده بازی کردنش . در رابطه با DLC هم تصمیم خودم رو گرفتم : I say no to this dlc :D .... اصلا حوصله دنگ و فنگ ندارم همینطوری بازی میکنیم ببینیم چی میشه . خدا بزرگه :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
مرسی امید جان بابت راهنمایی ... امروز بازی رو گرفتم از رفیقم و اولش خورد تو ذوقم راستیتش . هم گرافیک هم منو هاش حالم رو گرفت ولی یه چیزی توی بازی هست که منو یاد همون گیم ps1 میندازه و میدونم کلی حال میده بازی کردنش . در رابطه با DLC هم تصمیم خودم رو گرفتم : I say no to this dlc :D .... اصلا حوصله دنگ و فنگ ندارم همینطوری بازی میکنیم ببینیم چی میشه . خدا بزرگه :D
خواهش میکنم . این GT5 یه ضعفی که نسبت به عنوانهای قبلش داره اینه که طراحی منوهاش خیلی ساده و سر راسته که معمولا GT بازها به این نوع سادگی عادت ندارن ولی خب به مرور معتادت میکنه و بهشون عادت میکنی . :D

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
جدیدا بازی رو خریدیم چه کیفی میده اوایل بازی هستیم

آقا راستی برای آنلاین شدن باید کد زد ؟ از همین کد ها اگه نداشته باشی باید 10 دلار بدی تا آنلاین بازی کنی .. !

BOZKURT

عضو جدید
Jun 30, 2009
88
نام
ساری قلی خان
جدیدا بازی رو خریدیم چه کیفی میده اوایل بازی هستیم

آقا راستی برای آنلاین شدن باید کد زد ؟ از همین کد ها اگه نداشته باشی باید 10 دلار بدی تا آنلاین بازی کنی .. !
نه بابا کد نمیخواد. فقط باید بازی رو آپدیت کنی تا بتونی آنلاین بزنی.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان جواب مارو هم بدید این DLC حدیدا رو جایی نمیفروشن؟ منکه آن نیستم بخوام دانلود کنم ؟راستی من 2.01 رو با PC دانلود کردم چه جوری رو کنسولی که هک نیس نصب کنم !!!!!!!!!!!!!!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این هم ماشین من ... خیلی فرضه ( اولایی بازی هستیم )

Honda_BEAT_306_medium.JPG

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,154
نام
متوئیدی
دوستان سوای داشتم چرا بعد آپدیت هیچ اثری از A SPEC 2.0 نیست مگه قرار نبود با آپدیت اضافه بشه بطور رایگان ؟؟؟؟؟؟

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
دوستاني كه مسابقات را تمام كردن دوباره از اول شروع كنن مثل من :d خيلي خوش ميگذره! براي چندتا DLC چه كردم!

ارشيو بازيم خيلي خوب شده سعي ميكنم در چند روز اينده از ارشيو GT يك عكس براتون بزارم. فعلا اين عكسو از limited GT BY CITROEN انداختم خيلي خوشگله! كاملا فلزي هست طراحي و رنگ اميزي فوق العاده اي داره حتي ميتونيد با فرمان چرخها را تكان بديد.

ltluxb41m1629yd793m.jpg

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام ...
دوستاني كه مسابقات را تمام كردن دوباره از اول شروع كنن مثل من :d خيلي خوش ميگذره! براي چندتا DLC چه كردم!

ارشيو بازيم خيلي خوب شده سعي ميكنم در چند روز اينده از ارشيو GT يك عكس براتون بزارم. فعلا اين عكسو از limited GT BY CITROEN انداختم خيلي خوشگله! كاملا فلزي هست طراحي و رنگ اميزي فوق العاده اي داره حتي ميتونيد با فرمان چرخها را تكان بديد.

ltluxb41m1629yd793m.jpg

وای حامد این چیه!!!
1:18 هستش؟

نه خونه ام نه حال دارم وقتی برگشتم از اول برم. شاید فقط DLC رو تمومش کنم.
پ.ن: کدوم پک این ماکت رو داره؟! شاید خریدم!!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
وای حامد این چیه!!!
1:18 هستش؟

نه خونه ام نه حال دارم وقتی برگشتم از اول برم. شاید فقط DLC رو تمومش کنم.
پ.ن: کدوم پک این ماکت رو داره؟! شاید خریدم!!

بله 1:18 هست و مدل حرفه اي روي هيچ پكي از بازي هم نيست به تعداد محدود توليد شده و من به سختي تهيه اش كردم! داخل ايران نميشه پيداش كرد.

nj5tdm6li0v4bonz3hp0.jpg

u79h0wmfx5g6rbgr3ow.jpg

خيلي خوشگله از نگاه كردن بهش سير نميشيد! :x

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم
ای وای من این CITROEN اتوماتیک است خیلی خوشگله .........ولی اون MANUEL بهتره به نظر من ............ اینم واقعا خوب دراوردن..............من نهایتا بتونم برای پیکان جوانان یدونه بخرم

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
سلام ...

ltluxb41m1629yd793m.jpg

WoW ... :d
تبریک میگم :d
قیمتشم تقریبا گرونه . حدود 100 دلاری باید باشه فکر کنم
دیگه تقریبا همه ماکت هایی که جدیدا تولید میشن با فرمونشون میشه چرخ ها رو تکون داد اما این یه چیز دیگس :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر