Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام. 2 تا سوال دارم :
من میخوام GT5 رو بصورت اریحینال تهیه کنم. الان موندم دست دوم بگیرم یا آکبند ؟ این بازی روش کد آنلاین داره ؟ من اگه دست دوم بگیرم دیگه نمیتونم آپدیتها و DLC ها رو بگیرم ؟ ممنون میشم لطف کنین و جوابمو بدین.
سپاس

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوستان سلام. 2 تا سوال دارم :
من میخوام GT5 رو بصورت اریحینال تهیه کنم. الان موندم دست دوم بگیرم یا آکبند ؟ این بازی روش کد آنلاین داره ؟ من اگه دست دوم بگیرم دیگه نمیتونم آپدیتها و DLC ها رو بگیرم ؟ ممنون میشم لطف کنین و جوابمو بدین.
سپاس

نه رفیق دست دو بگیر نه کدی داره نه هیچی راحت هم میتونی آنلاین بزنی هم DLC بگیری :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,277
نام
محمد
پدرم در اومد تا GT5 تا آخر آپدیت شد ... وقتی رفت تو گفت بریزیم رو هارد گفتم بریز ...یه نیم ساعت طول داد بعد رفتم تو منوها میبینم هی بازم داره مینویسه Installing ...هی این کارو جاهای دیگه تکرار میکنه ...رفتم تو آپشن دیدم یه گزینه داره Preinstall اینو زدم باز 20 دقیقه طول داد ریخت رو هارد ... الان کلا نزدیک 8 گیگ کلا حجم اشغال کرده ولی بازم هی تیکه تیکه Install میکنه و اصلا هم سرعت منو ها و Browse کردن ترک ها و ماشین ها جالب نیست ( حداقل واسه من) الان من که هر چی آپشن اینستال داشته رو زدم ولی چرا بازم تیکه تیکه اینستال میکنه؟
در ضمن من تلویزیونم 720 P هست و منو ps3 هم زدم Auto ...یعنی تو خود منو پلی استیشن تصویر میره رو 1080 i ولی تو گیم ها همیشه میره رو 720 P ... این یکی چون 1080 پی رو ساپورت میکنه نمیره رو 720 به جاش میره رو 1080 i ...تو منوی آپشن این رو فهمیدم و تنظیمی هم تو بازی نداره .... الان این 1080 I خیلی بده نه ؟ چیکارش کنم ؟ در ضمن صفحه هم که میخواد Fit کنه مثل آدم فیت نمیشه یا از بالا یه کم اضافه میاد یا از بغل کم میاد :D

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
در ضمن من تلویزیونم 720 P هست و منو ps3 هم زدم Auto ...یعنی تو خود منو پلی استیشن تصویر میره رو 1080 i ولی تو گیم ها همیشه میره رو 720 P ... این یکی چون 1080 پی رو ساپورت میکنه نمیره رو 720 به جاش میره رو 1080 i ...تو منوی آپشن این رو فهمیدم و تنظیمی هم تو بازی نداره .... الان این 1080 I خیلی بده نه ؟ چیکارش کنم ؟ در ضمن صفحه هم که میخواد Fit کنه مثل آدم فیت نمیشه یا از بالا یه کم اضافه میاد یا از بغل کم میاد :D
خوب از auto در بیار و تا 720 p رو تیک بزن.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقا یه سوال فوری ... 390 هزار تا پول دارم می خوام یه ماشین خوب بخرم که بشه باهاش خوب پول جمع کرد ( تو بیشتر سری مسابقه ها باشه ) یه راهنمایی چند تا گزینه بدید ... لول هم 13 است ( بیام PSN کسی ماشین هدیه میده به ما :D :) ) ممنون !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم
با سلام.
کیفیت تصویری GT5 چجوریه که ناراضی زیاد داره ؟
من به خاطر این گیم دارم فرمون G27 لاجیتک میخرم.
ممنون
ببین فقط کیفیت بعضی TRACK هاش یه مقدار کمه وگرنه برو نو نوربرگ چرخه روز و شب بزار کیفیت رو میفهمی یعنی چی...................اکثر TRACK هاش کیفیت مطلوبی دارن

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
آقا یه سوال فوری ... 390 هزار تا پول دارم می خوام یه ماشین خوب بخرم که بشه باهاش خوب پول جمع کرد ( تو بیشتر سری مسابقه ها باشه ) یه راهنمایی چند تا گزینه بدید ... لول هم 13 است ( بیام PSN کسی ماشین هدیه میده به ما :D :) ) ممنون !

ماشین خوب زیاده اما نمیتونی از یه ماشین توی چند تا مسابقه استفاده کنی.یه مسابقه ماشین FR میخواد. اون یکی ژاپنی میخواد.یکی LUPO میخواد.اون یکی YARIS !!

در کل تا برسی به لول20-21 کارت سخته و باید به ساز یاماوچی برقصی!! مسابقات SEASONAL EVENT هم خوب پول میده(با اینکه حقوق رو کم کردن)

کیفیت تصویری GT5 چجوریه که ناراضی زیاد داره ؟

ناراضی ها,یا دشمنی دارن با این بازی,یا توقعشون بیش از حده...حداقل توی این نسل بازی راضی کننده ای محسوب میشه و رقیبی نداره...استاندارد 100% هم که افسانه میباشد!!(فعلا)

برو نو نوربرگ چرخه روز و شب بزار کیفیت رو میفهمی یعنی چی...................اکثر TRACK هاش کیفیت مطلوبی دارن

همین طوره :x

• Like
Reactions: dr.ice

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من قبلا اپديتهاي بازي رو همه رو با PS3 گرفتم بعد زدم و اين آپديت 1200مگي رو با IDM و طي چند شب گرفتم اما فايل corped شد و زد تمام آپديتهاي قبلي رو خراب كرد:((
الان دوباره بايد آپ كنم كسي از دوستان همه آپديتهارو با داره؟منظورم با idm هست اگه 100%كارميكنن لطفا به من پ خ بزنه ازش ميخرم

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام ...
من كه بعد از خريد رفتم داخل بازي و فعالش كردم هيچ حجمي نداشت! يعني اصلا چيزي دانلود نكرد! فقط چند ثانيه نصب ميكنه!

منظورت اینه که با اپدیت اخر(1200 m) دی ال سی هم دان شده؟؟ و فقط باید اکتیو بشه؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
همه این آپدیتارو من خودم با IDM گرفتم هیچ مشکلی هم نداشتم الان ورژنش 2.00 هست البته کنسولم هک بود اول همه رو نصب کردم بعد کنسولو آپدیت کردم !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر