Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
دوستان بجنبید برید بگیرید !

من یه نگاه اجمالی انداختم به توضیحات این هدیه و دلیلش ، یه لحظه موقع خروج چشمم خورد به پایین توضیحات انگار مدت زمان داشت خلاصه برنگشتم دقیق بخونمش ... به هر جهت اگه این پست رو میخونید زود آنلاین شید یه X2010 بگیرید !

ولی عجب ماشین خفنیه :دی فوق العاده میره یعنی ، من یه لول مونده بود تا برسم به 30 و برم تو آخرین مسابقات اسپشیال بگیرمش که حامد جان زود جنبید و ما نیز استفاده بردیم :دی با وجود این دیگه رمقی واسه جمع کردن 10 میلیون و خریدن فراری فرمولا ندارم :دی

پ.ن : آرمان 5 تا چجوری از گلوت پایین میره ؟ :دی

دوستان بجنبید برید بگیرید !

من یه نگاه اجمالی انداختم به توضیحات این هدیه و دلیلش ، یه لحظه موقع خروج چشمم خورد به پایین توضیحات انگار مدت زمان داشت خلاصه برنگشتم دقیق بخونمش ... به هر جهت اگه این پست رو میخونید زود آنلاین شید یه X2010 بگیرید !

ولی عجب ماشین خفنیه :دی فوق العاده میره یعنی ، من یه لول مونده بود تا برسم به 30 و برم تو آخرین مسابقات اسپشیال بگیرمش که حامد جان زود جنبید و ما نیز استفاده بردیم :دی با وجود این دیگه رمقی واسه جمع کردن 10 میلیون و خریدن فراری فرمولا ندارم :دی

پ.ن : آرمان 5 تا چجوری از گلوت پایین میره ؟ :دی

عین هلو :d ما که یه مدت بعد از پلات شاد شدیم و گفتیم همه پولمون رو بدیم و برای بچه های سایت X1 بخریم و بهشون بدیم که حال کنن ولی بازیم آپدیت نبود حالا که دیگه همه میتونن از این یارانه استفاده کنن :d

وای ! با این یکی صاحب 5 تا X1 میشم :d
البته بچه ها یه سرچی بکنید توی اینترنت یه سری ترفند ها رو راههای هست که مثلا یه اکانت دیگه بسازین توی دستگاهتون و تاریخ تولدش رو بزنید فلان و بهتون فلان ماشین رو میده بعدش این ماشین رو بدین به اکانت خودتون !

سلام ...
ماشين هاي تا قيمت 1.000.000 را ميشه هديه داد بالاتر نميشه.

سلام ...
ماشين هاي تا قيمت 1.000.000 را ميشه هديه داد بالاتر نميشه.

بله آقا جامد ولی اون اولا میشد اگه اشتباه نکنم ولی دیگه :d
ولی خداییش عجب ماشین تخیلی ای هستش این X1 لامصب انگار یه فیلم رو بذاری روی دور تند :d

دقیقاً زدی وسط خال آرمان ! من الان یه دستم به PC یه دستم به PS3 :دی دارم B-Spec رو با رد بول میرم سر دو دقیقه هی باید Next Race رو بزنم :دی

Guys چند تا سوال :

یکی اینکه من این مسابقات نسکار لول یکی مونده به آخر تو A-Spec رو با چه ماشینی برم ؟ از کجا بخرمش هر جا رفتم ماشین واسه نسکار نبود :دی

دوم اینکه این GT Formula رو کسی حوصلش کشیده تو A بره ؟ من فقط همین مونده و نسکار ... باز نسکار رو میشه یه کاریش کرد ولی این خیلی طولانیه همه 20 دور این حدودا ، سیو هم که نمیشه کرد :|

پ.ن : داشتم با یکی از ماشینای استاندار Audi میرفتم ، یه لحظه رو یه دست انداز سرعت رو گرفتم بالا جلوی ماشین یه یکی از تبلیغات بقل گیر کرد ماشین رفت رو هوا :دی اینی که میگم کلاً با اون چیزایی که دیدین خیلی خیلی فرق داره ، فکر کنین ماشین در حدود 15 تا ملق از جلو و بقل زد حتی یکمی هم پیچ و تا به خودش داد یعنی رو هم دور خودش میچرخید ، خیلی چیز ِ خفنی شده بود من گفتم ماشین قُر شد رفت که دیدم سالم اومد رو زمین :دی همچین چیزی تا حالا ندیده بودم شانسی بود کلاً ولی اگه دمیج مکانیکی بازی پیشرفته بود قشنگ ماشین باید منفجر میشد :دی

هنوز که هنوزه تو کفشم ، اگه این PD واسه Replay های قابلیت جلو و عقب بردن فیلم مسابقه رو میذاشت اینجا واستون آپ میکردم هوش از سرتون بپره :دی

دقیقاً زدی وسط خال آرمان ! من الان یه دستم به PC یه دستم به PS3 :دی دارم B-Spec رو با رد بول میرم سر دو دقیقه هی باید Next Race رو بزنم :دی

Guys چند تا سوال :

یکی اینکه من این مسابقات نسکار لول یکی مونده به آخر تو A-Spec رو با چه ماشینی برم ؟ از کجا بخرمش هر جا رفتم ماشین واسه نسکار نبود :دی

دوم اینکه این GT Formula رو کسی حوصلش کشیده تو A بره ؟ من فقط همین مونده و نسکار ... باز نسکار رو میشه یه کاریش کرد ولی این خیلی طولانیه همه 20 دور این حدودا ، سیو هم که نمیشه کرد :|

پ.ن : داشتم با یکی از ماشینای استاندار Audi میرفتم ، یه لحظه رو یه دست انداز سرعت رو گرفتم بالا جلوی ماشین یه یکی از تبلیغات بقل گیر کرد ماشین رفت رو هوا :دی اینی که میگم کلاً با اون چیزایی که دیدین خیلی خیلی فرق داره ، فکر کنین ماشین در حدود 15 تا ملق از جلو و بقل زد حتی یکمی هم پیچ و تا به خودش داد یعنی رو هم دور خودش میچرخید ، خیلی چیز ِ خفنی شده بود من گفتم ماشین قُر شد رفت که دیدم سالم اومد رو زمین :دی همچین چیزی تا حالا ندیده بودم شانسی بود کلاً ولی اگه دمیج مکانیکی بازی پیشرفته بود قشنگ ماشین باید منفجر میشد :دی

هنوز که هنوزه تو کفشم ، اگه این PD واسه Replay های قابلیت جلو و عقب بردن فیلم مسابقه رو میذاشت اینجا واستون آپ میکردم هوش از سرتون بپره :دی

این کلا خصلت GT5 هست , یه چیزی می بینی دهنت می چسبه به زمین در پی اون توقع داری فلان اتفاق هم بیفته ولی نمیفته :d

دست انداز ؟ دست انداز دیگه کجا مپ داره ؟ :d

دوستان GT باز , اینجا کی اهل دریفت های سنگینه ! :d کل می خوابونیم :d تو نوربرینگ اون 2 تا پیچ طولانی نیم دایره ! :d

آخرین پستی که اینجا دادم اونور سال بود فکر کنم!:dدیدم بچه ها فعالن هنوز خوشحال شدم....اما یه سری نکته

یکی راجب فروش GT5 که باید بگم بسی بیشتر از 6 میلیونیه که میگین چون اون آمار خیلی قدیمیه!الان پیش بینی میکنم رو 8 اینا باشه....
دوم راجب اینکه چرا GT6 نمیده آپدیت میده!باید بگم این آمار فروشی که میبینین بیشتر از آمار فروش فیفاس حتی!:d این همه آدمم بازی رو نخریدن یه دست بازی کنن بندازنش گوشه اتاق هر روز داره بازی میشه خود من بیشتر از فیفا GT بازی میکنم آنلاین میشی ماشاالله ترافیک آدمه وقتی یه همچین آپدیتایی میاد هر کی خریده خوشحال میشه پس همین میتونه کافی باشه برای جواب این سوال که چرا پلی فونی آپدیت میده....
سوم این که پلی فونی غلط میکنه GT6 بده اصلا:dاین همه پول دادم رفتم کالکتور نخریدم که دو روز بعد 6 خورش کنن با همین 5 داریم حال میکنیم.....

این کلا خصلت GT5 هست , یه چیزی می بینی دهنت می چسبه به زمین در پی اون توقع داری فلان اتفاق هم بیفته ولی نمیفته :d

دست انداز ؟ دست انداز دیگه کجا مپ داره ؟ :d

دوستان GT باز , اینجا کی اهل دریفت های سنگینه ! :d کل می خوابونیم :d تو نوربرینگ اون 2 تا پیچ طولانی نیم دایره ! :d
یه بار که با هم بازی کردیم زیاد تو قید وبند دریفت نبودم ولی یه چند بار بازی کردم کلی بهم چسبید .............خودم میام بریم همون پیچی که میگی فقط زیاد نپیچیها:d

Spec II اومد ! حجمش هم کمتر از چیزی هست که فکر میکردم ! :دی مثل اینکه 1192 مگ هست که البته من همین رو هم به سختی میتونم توی یه دفعه دانلود کنم یا شاید اصلآ نتونم چون یه 10،11 ساعتی طول میکشه ولی توی Neogaf و GTPlanet ملت هی میان میگن 10 دقیقه مونده تموم بشه و 50% توی 7 دقیقه گذشته و من رو حرص میدن ! :| :دی
ماشالله تاپیکش هم یه دفعه انقدر سریع رفت جلو که نمیشه تک تک پست ها رو خوند ولی یه نگاه سریع انداختم ، از افزایش سرعت بازی موقع لود شدن میگن و کاکپیت های ماشین های روباز رو هم میگن نسبت به چیزی که انتظار داشتن خیلی خوب بوده ! دیگه همه میدونیم این ماشینا استاندارد هستن و کاکپیتشون داغونه ولی انگار خیلی هم داغون نیست و به عنوان یه ماشین استاندارد خوبه ! :دی میگن GT-R جدید هم غولی هست برای خودش ! مثل اینکه هوش مصنوعی رو میشه بین 0 تا 10 قرار داد و درجه بندی داره. انیمیشن راننده رو یه نفر نوشته بود از قبل هم طبیعی تر شده !! (دیگه نمیدونم چطوری شده چون قبلش هم فوق العاده بود) یه سری چیزای دیگه هم هست که زیاد مهم نیست و از قبل میدونیم.

چند تا کاکپیت استاندارد برای ماشین های روباز :

dsc02209x.jpg

dsc02210pe.jpg

dsc02208d.jpg

dsc02213v.jpg

اینم GT-R جدید :

خبرهایی در مورد DLC ها :

18 اکتبر میان و چند بخش هستن :
Course Pack که شامل 2 تا پیست هست. یکیشون که بدون اغراق توی فروم های خارجی بیشتر خواهان رو داشت توی یک سال اخیر ، Spa هست ! (تابلوئه PD هم بیشتر از قبل داره به فروم ها سر میزنه :دی) ملت خیلی خوشحالن از معرفی این پیست. آب و هوا هم داره. اون یکی هم یه پیست کارت هست که فوق العاده زیبا و جالب و متفاوته !
کلآ انتظار پیست های خیلی بیشتری رو داشتم ولی همین دو تا هم غنیمته ! :دی

Spa

Kart Space

DLC بعدی Racing Car Pack هست که توش 15 تا ماشین از جمله X2011 رو داره ! عکس ماشینها رو اینجا میتونین ببینین.

Paint Pack هم هست که رنگ های خیلی جالبی داره ! از جمله تعدادی رنگ کروم و فلورسنس و پولاریزه و ... ! :دی

آخریش هم Racing Gear Pack هست که توش 90 تا آیتم پوشیدنی (!) از جمله لباس و کلاه راننده های معروف WRC , Nascar و همین طور Stig رو داره.

قیمت اینا به ترتیب این طوری هست :
3.19 پوند
6.29 پوند
1.59 پوند
1.59 پوند
یه پکیچ هم هست که همه اینا روی هم به قیمت 9.49 پوند ارائه میشه ! یعنی ارزون ترین قیمت ممکن برای 2 تا پیست و 15 تا ماشین و کلی آیتم جدید !

آخرین ویرایش:
دوستانی که مثل من فعلآ نمیتونن Spec II رو بگیرن ، میتونن Introـی جدید رو اینجا ببینن ! فوق العادست !!! توش چند لحظه Spa و اون پیست جالب کارتینگ رو هم نشون میده. یکی دو تا پیست دیگه هم نشون میده که معلوم نیست فقط برای Intro گذاشتن یا توی DLC های آینده میان !
بیشترین تجربه ای که از روشن موندن PS3 داشتین چقدر هست ؟! :دی یادمه سر اولین آپدیت بازی که 600 مگ بود هم این رو پرسیدم ولی اون رو میشد توی 6 ساعت تموم کرد ! الآن برای 1.1 گیگ باید حداقل 10 ساعتی روشن بمونه کنسول ! :دی

شوخی میکنی آریا
biggrin1.gif
!

بابا من سر آپدیت GT5 همین یکی دو هفته پیش بود گفتم چقدر زیاده ، گذاشتم از ساعت 11 شب قبلش تا 11 صبح فرداش
biggrin1.gif
همین دیشبم آپدیت های Motorstorm : Apocolypse از ساعت 10 شب گذاشتم امروز صبح پاشدم دیدم تموم شده
biggrin1.gif

اینا چیزی نیست که من حتی پارسال یا پیارسال بود سر گرفتن دموهای فیفا و پرو و یه بازی دیگه دقیقاً کنسولم نزدیک دو و نیم شبانه روز یعنی حدود 50 ساعت بدون وقفه کنسولم روشن بود با همین اینترنت 128 دانلود کردم کنسول آخ نگفت
biggrin1.gif

بابا این PS3 خیلی Die Hard ــه
biggrin1.gif
امیدوارم نپُکه ! :دی فقط قبلش باید دعاهای ویژه انجام بدم که وسط دانلود برق نره ! :دی

آخرین ویرایش:
شوخی میکنی آریا :دی!

بابا من سر آپدیت GT5 همین یکی دو هفته پیش بود گفتم چقدر زیاده ، گذاشتم از ساعت 11 شب قبلش تا 11 صبح فرداش :دی همین دیشبم آپدیت های Motorstorm : Apocolypse از ساعت 10 شب گذاشتم امروز صبح پاشدم دیدم تموم شده :دی

اینا چیزی نیست که من حتی پارسال یا پیارسال بود سر گرفتن دموهای فیفا و پرو و یه بازی دیگه دقیقاً کنسولم نزدیک دو و نیم شبانه روز یعنی حدود 50 ساعت بدون وقفه کنسولم روشن بود با همین اینترنت 128 دانلود کردم کنسول آخ نگفت :دی

بابا این PS3 خیلی Die Hard ــه :دی

جان من این خبرارو میزارین قبلش یه هشدار بدین،من اینارو میبینم سکته می کنما:-s
x2011 چیههههههههههههه؟یعنی از اینی که الان هست بهتر؟:-o
وای خدای من پیستارو نگا،اینارو باید از PSStore بخریم؟واجب شد یه PSN Card بگیرم:>

Guys چند تا سوال :

:دی

من کل نسکار رو با تویوتا کمری ردبول رفتم،به نظرم نسبت به بقیه بهتر بود

من فرمولا رو رفتم،ببین دیدی بعضی وقتا GT5 خونِت کم میشه چجوری می خوابی رو کنسول؟ :d یه روز که همچین حسی داشتی کنسولتو روشن کن بشین فرمولا برو،سیو هم داره مگه آپدیت نکردی؟:-/

حالا A 20 دوره،واسه B 37 دور هم داره:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or