Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
سلام ...
خبر بسيار خوبي بود و مهمتر از همه اين كه تمام اين مزايا بصورت بروزرساني و رايگان خواهد بود.

بهترين هاي اپديت جديد:

براي نماي داخلي ماشين هاي استاندارد اميدوارم فكر خوبي داشته باشن و ماشين هاي استانداردي كه يكسريشون همينجوري هم اوضاعشون خراب هست! خرابتر نكنن! من فكر كنم يك نماي يكسان براي همه ماشين ها طراحي كنن با كيفيت پريميوم ها خيلي بهتر هست تا هر ماشين استاندارد با كيفيت خود ماشين نماي داخلي داشته باشه!

اپديت!:
خب چندتا تصوير منتشر شده نماي داخلي مثل gt psp هست!

fsph8pr99ckbauazb3mr.jpg

البته بعضي ماشين ها بهتره احتمالا همون هايي هست كه توي gt4 ساخته شده بوده و ماشين ها روباز هستن اينا خوبه:

93ofsygrywr5fsz8h5rd.jpg

zuf7ycw58tngeuf2pjqq.jpg

كنترل اب و هوا هم در اختيار كاربر قرار گرفته و اين واقعا خوبه

0ul5t0vs0dfhfrqyn5zc.jpg

خب واقعا اين replay ها روي اعصاب بود كه هيچ كنترلي روش نداشتي و اگر ميخواستي قسمتي را دوباره تماشا كني يا جلوتر بري هيچ گزينه اي نبود و حالا اين امكان اضافه ميشه.

سيو كردن بازي در ميان مسابقات endurance هم بلاخره قطعي شد و خبر خوشحال كننده اي هست اما هنوز مشخص نيست تعداد سيو ها محدود هست يا خير!

11 تا ماشين NASCAR براي مسابقات 2011 ميخوان اضافه كنن نميدونم كل ماشين را پريميوم ميدن يا فقط اسكين ماشين هاي جديد را روي ماشين هاي NASCAR موجود ميزنن و 11 تا اضافه ميشه! به هر حال خوبه هرچي هست! علاوه بر اين محيط NASCAR Pit هم به قسمت Photo Travel اضافه ميشه و اينجوري كه قول دادن ديگه با اواتارتون هم ميتونيد كنار ماشين عكس بگيريد پس بلاخره اين همه كلاه و لباس كه داريم به كار مياد!

m8iz6ps194i5sdpnk75.jpg

tkqchpokd46nkh8rnkuz.jpg

ماشين Nissan GT-R N24 Schulze Motorsport هم اضافه ميشه به بازي من كه هرچي نسخه از GTR اضافه بشه استقبال ميكنم!

يكسري بروز رساني ها هم در قسمت انلاين صورت ميگيره و اما از همه مهمتر بهبود هوش مصنوعي (عاليه!) و فيزيك بازي هست.

G25/G27 و بطور كامل ساپورت ميشن واقعا بد بود اين 2 تا فرمان بسيار خوب تو بازي ساپورت نداشتن.

قول يك opening movie جديد هم داده شد! قبلي كه كلي بايد صبر ميكردي سنگ معدن ميشد ماشين :d اين جديده بنظر مثل gt هاي قبلي هست يكجوري كلاسيكه gt !

mgnb7owboy9rjnhvrwew.jpg

و اما!!!! بعد از اين بروزرساني خوب قول DLC داده شد و خبر خوش:

Racing Car Pack

Course Pack

Racing Gear Pack

نميشه صبر كرد! :-s

واقعا دمشون گرم که به فکر مشتریهاشون هستن.
البته من هنوز امیدوارم که Bugatti رو پرمیوم بکنن.
و از همه مهمتر هم هوش مصنوعیه.واقعا قسمت B-Spec برای من مثل یه کابوس بود! یعنی وقتی لول B-Spec ام 40 شد و تروفی رو گرفتم دیگه حتی 1 بار هم نرفتم توش.واقعا هوش مصنوعی قسمت B-Spec جای کار داره :d

سلام ...
خبر بسيار خوبي بود و مهمتر از همه اين كه تمام اين مزايا بصورت بروزرساني و رايگان خواهد بود.

بهترين هاي اپديت جديد:

براي نماي داخلي ماشين هاي استاندارد اميدوارم فكر خوبي داشته باشن و ماشين هاي استانداردي كه يكسريشون همينجوري هم اوضاعشون خراب هست! خرابتر نكنن! من فكر كنم يك نماي يكسان براي همه ماشين ها طراحي كنن با كيفيت پريميوم ها خيلي بهتر هست تا هر ماشين استاندارد با كيفيت خود ماشين نماي داخلي داشته باشه!

اپديت!:
خب چندتا تصوير منتشر شده نماي داخلي مثل gt psp هست!

fsph8pr99ckbauazb3mr.jpg

البته بعضي ماشين ها بهتره احتمالا همون هايي هست كه توي gt4 ساخته شده بوده و ماشين ها روباز هستن اينا خوبه:

93ofsygrywr5fsz8h5rd.jpg

zuf7ycw58tngeuf2pjqq.jpg

كنترل اب و هوا هم در اختيار كاربر قرار گرفته و اين واقعا خوبه

0ul5t0vs0dfhfrqyn5zc.jpg

خب واقعا اين replay ها روي اعصاب بود كه هيچ كنترلي روش نداشتي و اگر ميخواستي قسمتي را دوباره تماشا كني يا جلوتر بري هيچ گزينه اي نبود و حالا اين امكان اضافه ميشه.

سيو كردن بازي در ميان مسابقات endurance هم بلاخره قطعي شد و خبر خوشحال كننده اي هست اما هنوز مشخص نيست تعداد سيو ها محدود هست يا خير!

11 تا ماشين NASCAR براي مسابقات 2011 ميخوان اضافه كنن نميدونم كل ماشين را پريميوم ميدن يا فقط اسكين ماشين هاي جديد را روي ماشين هاي NASCAR موجود ميزنن و 11 تا اضافه ميشه! به هر حال خوبه هرچي هست! علاوه بر اين محيط NASCAR Pit هم به قسمت Photo Travel اضافه ميشه و اينجوري كه قول دادن ديگه با اواتارتون هم ميتونيد كنار ماشين عكس بگيريد پس بلاخره اين همه كلاه و لباس كه داريم به كار مياد!

m8iz6ps194i5sdpnk75.jpg

tkqchpokd46nkh8rnkuz.jpg

ماشين Nissan GT-R N24 Schulze Motorsport هم اضافه ميشه به بازي من كه هرچي نسخه از GTR اضافه بشه استقبال ميكنم!

يكسري بروز رساني ها هم در قسمت انلاين صورت ميگيره و اما از همه مهمتر بهبود هوش مصنوعي (عاليه!) و فيزيك بازي هست.

G25/G27 و بطور كامل ساپورت ميشن واقعا بد بود اين 2 تا فرمان بسيار خوب تو بازي ساپورت نداشتن.

قول يك opening movie جديد هم داده شد! قبلي كه كلي بايد صبر ميكردي سنگ معدن ميشد ماشين :d اين جديده بنظر مثل gt هاي قبلي هست يكجوري كلاسيكه gt !

mgnb7owboy9rjnhvrwew.jpg

و اما!!!! بعد از اين بروزرساني خوب قول DLC داده شد و خبر خوش:

Racing Car Pack

Course Pack

Racing Gear Pack

نميشه صبر كرد! :-s
gt psp که کاکپیت نداره!؟

gt psp که کاکپیت نداره!؟
!

اين نماهاي gt psp:

f2pk83hcpg0botuaotzg.jpg

شماره 2 را نگاه كن حالا اين هم نماي كابين ماشين هاي استاندارد در gt5 s2

fsph8pr99ckbauazb3mr.jpg

هيچي نداره يك نماي داخلي سياه و تاريك! از كابين و ستون و اينه بدون فرمان و مخلفات!

همانطور كه گفتم ماشين هاي روباز بحثش جداست كه تعدادشون هم كم هست:

البته بعضي ماشين ها بهتره احتمالا همون هايي هست كه توي gt4 ساخته شده بوده و ماشين ها روباز هستن اينا خوب

بَه بَه عجب آپدیتی !!! :دی چیزای خیلی جالبی داره ! مخصوصآ اون save وسط مسابقه های Endurance که باعث میشه بالاخره این مسابقه ها رو انجام بدیم !! :دی
اون عکس آب و هوا هم انگار یه سری چیزای جدید داره. شاید این قابلیت رو اضافه کرده باشن که مثلآ هوای بارونی نداشته باشیم ولی زمین خیس باشه. توی GT4 اگه درست یادم باشه بعضی جاها این طوری بود و زمین خیس بود ! توی همین GT5 هم مثلآ توی یکی از لیسانس ها توی زمین Top Gear که خیس بود باید کار میکردیم !
فقط کاش Event های اضافه هم توش باشه. بابا مردیم انقدر آرزوی Event کردیم ! :دی

وااای خدای من باورم نمیشه،میشه گفت آرزوی همه GT بازها براورده میشه،استاد یه چیزیش شده بخدا:d
من تصمیم داشتم مسابقات 24 ساعته رو با یکی که پایست 2نفری بریم ولی دیدم این آپدیت داره میاد بیخیال شدم:d
یه سوال: تغییرات آب و هوا برای همه پیستها هست؟؟با توجه به عکسی که آقا حامد گذاشتن ساعت رو هم میشه تغییر داد،اگه برای همه پیستها باشه که خیلی عالیه
دست همتون درد نکنه بابت اخبار و عکسها و توضیحات،انقد خوشحال شدم که خبر درگذشت استیو جابز رو فراموش کردم،درگذشت این مرد بزرگ رو تسلیت میگم:(

فکر کنم یامائوچی رو چیز خورش کردن :دی

یعنی این مواردی که میخواد به بازی اضافه بشه + SE ها خیلی قشنگ پتانسیل بیرون اومدن روی دیسک به عنوان GT GOTY رو کاملاً داره ... کاری که سونی با LBP شماره اول هم انجام داد .

الان شدید خوشحالم ، مخصوصاً واسه رووندن تو پیست های جدید ِ بازی :دی

لامصب عجب چیز تُپلیه :دی به شدت وسوسه شدیییییییم :دی
قلبمان روی هوا برفت :دی

انصافا آپدیت بی نظیری هست.ولی بازم این کار یامائوچی عجیب و غریب هست.خب چرا نمیاد gt6 رو بده بیرون؟؟بابا همین آپدیت رو با کلی event جدید برای بخشهای رالی،نسکار،کارتینگ،فرمول،میتونه اضافه کنه و gt6 رو بده بیرون.چرا اینکارو نمیکنه؟؟واقعا این بشر مغزش مورد داره.خیلی راحت میتونست بدون اینکه مشکل وقت داشته باشه برای اواخر 2012 بازیو بده بیرون.حتما باید یه عمر ملت رو دق بده؟

انصافا آپدیت بی نظیری هست.ولی بازم این کار یامائوچی عجیب و غریب هست.خب چرا نمیاد gt6 رو بده بیرون؟؟بابا همین آپدیت رو با کلی event جدید برای بخشهای رالی،نسکار،کارتینگ،فرمول،میتونه اضافه کنه و gt6 رو بده بیرون.چرا اینکارو نمیکنه؟؟واقعا این بشر مغزش مورد داره.خیلی راحت میتونست بدون اینکه مشکل وقت داشته باشه برای اواخر 2012 بازیو بده بیرون.حتما باید یه عمر ملت رو دق بده؟
همین برای این نسل کافیه . دلیلی نداره مثل استودیوهای دیگه برای چاپیدن مخاطبها بجای آپدیت، کانتنت های جدید رو تحت یه عنوان جدیدِ شماره دار بیرون بدن . فکر نمیکنم فشاری هم از طرف ناشر روشون باشه!
GT6 احتمالا از عناوین لانچ نسل بعده .

البته GT5 Spec II هم ممکنه به صورت یه دیسک مجزا هم بیرون بیاد ولی افرادی که این بازی رو در حال حاضر دارن هم با یه آپدیت مجانی به این نسخه ارتقا پیدا میکنن.

آخرین ویرایش:
همین برای این نسل کافیه . دلیلی نداره مثل استودیوهای دیگه برای چاپیدن مخاطبها بجای آپدیت، کانتنت های جدید رو تحت یه عنوان جدیدِ شماره دار بیرون بدن . فکر نمیکنم فشاری هم از طرف ناشر روشون باشه!
GT6 احتمالا از عناوین لانچ نسل بعده .

البته GT5 Spec II هم ممکنه به صورت یه دیسک مجزا هم بیرون بیاد ولی افرادی که این بازی رو در حال حاضر دارن هم با یه آپدیت مجانی به این نسخه ارتقا پیدا میکنن.
نه آخه.اگر حجم این آپدیت مثلا 500 مگ باشه یه چیزی..جی تی 5 تا همین الان 1 گیگ براش اومده.این آپدیت هم قطعا حجم بسیار بالایی داره و همونطور که گفتی احتمالا روی دیسک هم بیرون بیاد.خب چه اشکالی داره قشنگ تا آخر سال بعد روی بازی جدیدش کار کنه و اشکالتش رو بگیره و یه عنوان جدید بیرون بده؟این کجاش بده؟کجاش چاپیدنه؟موضوع اینه که اینا می بینن فروششون عالی هست.و از طرفی فروش جی تی هم مدت دار هست.برای همین میگن گور بابای عنوان جدید.با آپدیت سر و تهش رو هم میاریم.وگرنه این همه حجم آپدیت برای عنوانی که سالها در دست ساخت بوده،اصلا قشنگ نیست.تازه این آپدیتها تا الان فقط بدیهیات رو اضافه کرده.یعنی نواقص عجیب و غریب رو پوشش داده.چیزهایی که باید از اول تو بازی میبودن.پس به طور کلی این آپدیتها چیز جدیدی رو به گیمر ندادن.شما هم جوری نگو که انگار اینا از خود بهشت شوت شدن اینجا.موضوع اینه که اینا شماره جدید نمیدن،برای اینکه از لحاظ تجاری نیازی ندارن.وگرنه هیچ گیمری بدش نمیاد هر 2 سال یکبار یه عنوان بزرگ رو بازی کنه.

غیر از فیکس کردن یه سری مشکلات کانتنت های جدیدی هم هر دفعه با این آپدیتهای مجانی اضافه شده و میشه . حجمش هم هر چقدر باشه ارزشش رو داره .

"به این میگن احترام به حق و حقوق مصرف کننده و ساپورت بلند مدت ."

نه آخه.اگر حجم این آپدیت مثلا 500 مگ باشه یه چیزی..جی تی 5 تا همین الان 1 گیگ براش اومده.این آپدیت هم قطعا حجم بسیار بالایی داره و همونطور که گفتی احتمالا روی دیسک هم بیرون بیاد.خب چه اشکالی داره قشنگ تا آخر سال بعد روی بازی جدیدش کار کنه و اشکالتش رو بگیره و یه عنوان جدید بیرون بده؟این کجاش بده؟کجاش چاپیدنه؟موضوع اینه که اینا می بینن فروششون عالی هست.و از طرفی فروش جی تی هم مدت دار هست.برای همین میگن گور بابای عنوان جدید.با آپدیت سر و تهش رو هم میاریم.وگرنه این همه حجم آپدیت برای عنوانی که سالها در دست ساخت بوده،اصلا قشنگ نیست.تازه این آپدیتها تا الان فقط بدیهیات رو اضافه کرده.یعنی نواقص عجیب و غریب رو پوشش داده.چیزهایی که باید از اول تو بازی میبودن.پس به طور کلی این آپدیتها چیز جدیدی رو به گیمر ندادن.شما هم جوری نگو که انگار اینا از خود بهشت شوت شدن اینجا.موضوع اینه که اینا شماره جدید نمیدن،برای اینکه از لحاظ تجاری نیازی ندارن.وگرنه هیچ گیمری بدش نمیاد هر 2 سال یکبار یه عنوان بزرگ رو بازی کنه.
خب وقتی میدونن فروششون عالی هست و GT5 با میانگین 84 توی همون 5 هفته اول میاد 5 میلیون نسخه میفروشه ، اگه میخواستن فقط به پول فکر کنن اتفاقآ میرفتن سراغ GT6 ! :دی چون پولی که توش خوابیده به مراتب بیشتر از آپدیت های مجانی یا DLC های چند دلاری هست ! :دی
من خودم خیلی دوست داشتم GT6 رو سال بعد می دیدم ولی در مبحث پول پرستی ، دادن آپدیت های مجانی و Spec II و ... خیلی کمتر پول پرستانه هست تا دادن GT6 ! الآن این آپدیت ها فرق خاصی توی فروش بازی ایجاد نمیکنه. کسی که میخواسته بخره یا تصمیم داره در آینده بخره ، بدون اینا هم میخره. تازه قیمت GT5 هم مثل همه بازیهای دیگه بعد از یه سال کم میشه ولی اگه GT6 می اومد ، با قیمت 60 دلار توی همون هفته های اول حداقل دو سه میلیون نسخه میفروخت و سودش به طرز فجیعی بیشتر بود ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or