Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
97926091534422251060.jpeg

تازه این تاریخ برای ژاپنه... احتمالا چون با GOW III میوفتن تو 1 ماه برای اروپا و آمریکا 1-2 ماه دیرتر عرضه بشه.

چندتا تصویر جدید:

با این تاریخ ریلیز که دادن دیگه شک ندارم که با یک ابر ریسینگ طرفیم:biggrin1:
ولی حیف شد واقعا چقدر انتظار این دیگه روی همه بازی ها رو کم کرد تو دیر عرضه کردن

سلام بر دوستان عزادار:biggrin1:
راستش خیلی از این تاریخ خوشحال شدم.چون واقعا میترسیدم سونی به PD برای عرضه در Q4 فشار بیاره و بازی اون چیزی که میخوایم از اب در نیاد.
چند ساله منتظریم این 6 ماه هم روش.
یکی به داد Gtplanet برسه خیلی شاکیه.:biggrin1:

با این تاریخ ریلیز که دادن دیگه شک ندارم که با یک ابر ریسینگ طرفیم:biggrin1:
ولی حیف شد واقعا چقدر انتظار این دیگه روی همه بازی ها رو کم کرد تو دیر عرضه کردن
ساخت بازی Too Human نزدیک 10 سالی طول کشید... پس ربطی نداره که هرچی بازی تاریخ ساختش بیشتر طول بکشه پس حتماً باز بهتری می شه.
البته منظورم این نیست که gt5 بازی بدی بشه ولی قرار نیست تو این 3-4 ماه تاخیر اتفاق خاصی بیوفته که مثلاً اگر بازی تو نوامبر می اومد اونارو نمی دیدیم.
حس می کنم این تاریخ اصلاً ربطی به ساخت بازی نداره و بدلیل بازاریابی سونی به 2010 موکول شده.

ساخت بازی Too Human نزدیک 10 سالی طول کشید... پس ربطی نداره که هرچی بازی تاریخ ساختش بیشتر طول بکشه پس حتماً باز بهتری می شه.
البته منظورم این نیست که gt5 بازی بدی بشه ولی قرار نیست تو این 3-4 ماه تاخیر اتفاق خاصی بیوفته که مثلاً اگر بازی تو نوامبر می اومد اونارو نمی دیدیم.
حس می کنم این تاریخ اصلاً ربطی به ساخت بازی نداره و بدلیل بازاریابی به 2010 موکول شده.
مطمئنا در اون چند ماه تاخیر قرار نیست ویژگی جدیدی به بازی اضافه بشه ولی زمان کافی رو برای پولیش بهتر بازی به PD میده و اگر هم قرار بود بی تاثیر باشه سونی بازی رو در همون نوامبر یا دسامبر عرضه میکرد.چون در یک نگاه ظاهر بینانه این موضوع واقعا به نفع بازی بود.
در کل به نظر من سونی بدش نمیاد تعطیلات 2007 رو دوباره تکرار کنه و این بار به جای اینکه بعد از تعطیلات بازار رو به مرور به کنسولهای دیگه واگذار کنه با عرضه بازیهای بسیار محبوب در شش ماهه اول (Gow 3 و GT5 ) بازار رو همچنان در دست بگیره.

بزرگترین مشکلی که PD خودش رو درگیرش کرد به نظرم تعداد زیاد ماشینها هست. طراحی حدود 1000 تا ماشین با این کیفیت مدل سازی توی این نسل واقعآ زمان میبره. حالا ماشینهای رالی و نسکار هم بهش اضافه بشه که هرکدوم مکانیزم خاص خودشون رو دارن , دیگه واقعآ کاری نیست که بشه توی مدت کم انجامش داد.
حس می کنم این تاریخ اصلاً ربطی به ساخت بازی نداره و بدلیل بازاریابی به 2010 موکول شده.
اشکان بعیده. من زیاد در مورد فروش بازیها و کنسولها تخصص ندارم ولی سری GT همیشه فروش فوق العاده خودش رو داشته. همین نسخه Prologue که یه نسخه تقریبآ دمو به حساب میاد , حدود 4 میلیون فروش داشته :دی

بزرگترین مشکلی که PD خودش رو درگیرش کرد به نظرم تعداد زیاد ماشینها هست. طراحی حدود 1000 تا ماشین با این کیفیت مدل سازی توی این نسل واقعآ زمان میبره. حالا ماشینهای رالی و نسکار هم بهش اضافه بشه که هرکدوم مکانیزم خاص خودشون رو دارن , دیگه واقعآ کاری نیست که بشه توی مدت کم انجامش داد.
اشکان بعیده. من زیاد در مورد فروش بازیها و کنسولها تخصص ندارم ولی سری GT همیشه فروش فوق العاده خودش رو داشته. همین نسخه Prologue که یه نسخه تقریبآ دمو به حساب میاد , حدود 4 میلیون فروش داشته :دی
شما اون لود شدن رو دیدین ؟
84812266.png

اون Pre-Loading تصاویر برای بازی که تقریبا هنوز 65% Working in Progress هست چیز خاصی نیست هر موقع بازی کامل اومد بیرون و شما این ایراد رو یکبار نه بلکه به طور مکرر دیدی بیا معرکه بگیر !
ببخشید 65% ؟
995075695.png

این بازی تقریبا ساختش تموم شده و تو این چند ماه باقیمونده نمیتونن کار خاصی بکنن .

آریا منظورم بازاریابی خود سونی بود وگرنه فروش این بازی که تضمین شده هست.
سونی lineup خیلی خوبی برای 2009 ارائه داده و با عرضه slim هم تونست یه موفقیت چشم گیری در زمینه فروش کنسول در سال 2009 بدست بیاره بنابراین فکر می کنم فکر معقولی باشه که فروش تضمین شده این بازی رو بزاره برای 2010 تا دوباره بتونه بازار رو در اختیار داشته باشه. اصطلاحاً تمام زورشو نگذاره برای کریسمس 2009.
چون سری God of War هم نشون داده با وجود اینکه اسماً بازی فوق العاده قوی ای هست ولی از لحاظ فروش موفقیت خاصی نداشته برای ps2 و نمی شه خیلی روی فروش ps3ش حساب ویژه باز کرد و باید با کمی تردید بهش نگاه کرد.
اون Pre-Loading تصاویر برای بازی که تقریبا هنوز 65% Working in Progress هست چیز خاصی نیست هر موقع بازی کامل اومد بیرون و شما این ایراد رو یکبار نه بلکه به طور مکرر دیدی بیا معرکه بگیر !
65% ساخت بازی یک دروغ محض هست. بازی ای که بعد از حدود 4 سال 65%ش فقط ساخته شده باشه پس طی 6 ماه نمی تونه 35% بقیه ساخت رو انجام بده. جالبه Yamauchi تو E3 میاد می گه که ما بازی رو هر وقت بخوایم عرضه می کنیم، یعنی بازی ساخته شده ولی باید به حد مورد نظرمون برسه. مگر اینکه این فرض رو بگیریم که PD کلاً سرکار گذاشته ملت رو و اصلاً در سال های اول روی بازی کار نمی کردن.

از همین الان تا مارچ 2010 حدود پنج و ماه نیم زمان هست ، بگیم پنج ماه .
از یه طرف چند وقت پیش یامائوچی گفت که ما هر وقت که بخوایم میتونیم بازی رو ارائه بدیم و اشاره کرد یه زمان نسخه PSP بازی یعنی اول اکتبر . پس یه جورایی یامائوچی به انتشار بازی تو حول و حوش کریسمس اشاره کرد بعد حالا یه دفعه تاریخ عرضه بازی رو میندازن عقب البته در واقع هیچ تاریخی عقب نیفتاده چون هیچ وقت برای GT5 یک تاریخ عرضه رسمی اعلام نشد . ما همه با توجه به حرف های یامائوچی میگفتیم که احتمال زیاد بازی کریسمس امسال میاد .
ولی یک نکته جال اینه که شاید میخوان وسواس بیشتری به خرج بدن به خصوص روی Modeling تخریب پذیری بازی .
یه چیز جالب هم که هست توی TGS یه راهنما میدادن که نقشه سالن ها و کنفرانس ها توش شرح داده شده بود . توی یکی از صفحات اون درصدهایی رو نوشته که راجع به تکمیل بازیه .
که راجع به GT5 عدد 65 % رو زده و مثلا برای FFXIII زده 90 %

500x_mag1.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or