Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
من آخرین دموی منتشر شده از هر دو بازی یعنی GT5 و FMS 3 رو با کیفیت HD دانلود کردم و با دقت تمام نگاه کردم . و با اینکه فن بازی FMS 3 هستم ولی بی طرفانه میخوام حرفامو بزنم . اولین چیزی که تفاوتش به طور فاحش معلومه طراحی خودرو ها و کیفیت طراحی اونای که خوب من میگم به طور صد در صد GT5 خیلی سر تره ... شما اگر نوع مدلینگ ماشین های GT5 رو ببینین احساس میکنین که واقعین ولی تو FMS 3 هنوز یک حالت فانتزی تو ماشین ها دیده میشه . رفلکس نور و طراحی دیگر قطعات خودرو توی GT5 تحسین برانگیزه و به نظر من 90 Reality هست ... در حالی که در FMS 3 هنوز هم خوب نیست و یک جوری. تو GT5 فیزیک ماشین ها هم برتری داره . اگر به تریلر ها توجه کنین توی GT5 کمک ماشین ها وقعا حرکات طبیعی و با فیزیک خارقالعاده ای داره این در حالی که FMS 3 اصلا همچین چیزی میشه گفت نداره ! در کل طراحی خودرو در GT5 یک سر و گردن از FMS3 بالاتره .

میرسیم به محیط که تو این زمینه همه ی قضایا رو برعکس کنید . توی GT5 محیط خیلی ساده و کمکار و غیر واقعی کار شده ولی تو FMS 3 خیلی محیط طبیعی تر و جلوتر از GT 5 کار شده . توی تریلر FERRARI 458 Italy در GT5 یک تیکه ماشین داره میپیچه اگر نگاه کنین با دقت میبینین محیط داره لود میشه ! و این باعث به گند کشیده شدن یک بازی به این ابهت میشه در حالی که در FMS 3 اصلا یک همچین حالتی وجود نداره . تو زمینه محیط واقعا FMS 3 سنگ تموم گذاشته و کمبودی احساس نمیشه در حالی که GT5 نیاز به کار بیشتری داره .

من هنوز تریلر رو ندیدم این جدید ولی میدونم نسخه gt5 p
حداقل مشکل لود شدن محیط رو نداشت:biggrin1:
از نظر کم کاری در طراحی محیط همون مسیر لندن کافی تا همه چی رو ثابت کن
100% هرگونه مشکلی در نسخه اصلی رفع میشه اینو شک نکن:cool:

اطلاعاتی از بازی میخواستم :biggrin1: (برای کل کل با یکی از دوستان! )

بازی 1000 تا ماشین و 60 مسیر مسابقه داره!درسته؟

می خواستم بدونم چه شرکت های اتومبیل سازی ماشیناشون تو این بازی هست و اگر میشه بگید کدوماش انحصاری هستند!
چه مسابقاتی تو مسابقه هستند(مثلا nascar ) و اگر میشه بگید کدوم این مسابقات تو بقیه نیست(به قولی اینم انحصاریه :biggrin1: )
و کلا هرچی که به درد کل کل بخوره دیگه(نترسید کل کل مربوط به بیرون از سایت میشه :biggrin1:

سریعترین خبر رسانی در :biggrin1:BC
GT5 در ژاپن در مارچ 2010 عرضه میشود.
:love:
و در مناطق دیگر نیز به احتمال زیاد همونطور که قبلا پیش بینی کرده بودم (با اسم یوزر دیگه) میره برای اواسط 2010.
ویرایش: همچنین اعلام شد که میتونید ویدیوی Replay هاتون رو در You Tube اپلود کنید
:love: .مسیرهای جدیدی هم معرفی شدند.

آخرین ویرایش:
665466798.png

کاشکی تاریخش یه کم زودتر بود!

دقیقه چند ویدئو رو میگی ؟! :دی
من از IGN تریلر Ferrari 458 Italia رو دانلود کردم . شما 1 دقیقه و 20 ثانیه رو بیار بعد نگاه کن دقیقه ی 1.24 از جای لاستیکش نشون میده که داره میپیچه یک کوهای سبزی هست اگر نگا په کنی دارن لود میشن ! :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or