Gran Turismo نسخه PS4 بهترین چیزی‌ست که شما تصورش خواهید کرد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
630x.jpg

درود.

آقای اریک فیش‌بک مدیر انجمن استودیو Polyphony Digital خالق سری معروف Gran Turismo، امروز در پنل مراسم PlayStation Experience به سوالات هواداران پیرامون Gran Turismo نسخه PS4 پاسخ داد. وی در جواب به این سوال که ما (هوادارن) چه انتظاری می‌توانیم از گرن تورسیمو نسخه PS4 داشته باشیم(؟) جواب داد:

"چیزی که شما می‌توانید از GT نسخه PS4 توقع داشته باشید این است که دستگاه PS4 قوی‎ترین کنسول ممکن است و به همین دلیل Gran Turism بهترین ریسینگی خواهد بود که شما تصورش خواهید کرد"

وی بیشتر وارد جزییات نشد و فقط با حنده ماشین و جاده‌های بازی را تایید نمود.

Gran Turismo PS4 Will Be the 'Best Entry You Can Imagine' - Push Square

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بهترين ريسينگي كه تا حالا بازي كردم Gran Turismo4 پلي استيشن 2 بوده اين بازي دقيقا يه نسل از ريسينگ هاي دوره خودش جلوتر بود گرافيك خارق العاده اش و همينطور گيم پلي عاليش ازش يه بازي ريسينگ بي نقص ساخته بود اميدوارم نسخه بعدي اين بازي بتونه خاطره ي اون بازي رو دوباره برام زنده كنه

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
ديوانه وار منتظر نمايش بازي هستم! 60 فريم با ابعاد كامل تصوير!
از خودرو هاي منحوس استاندارد خبري نباشه و مدل هاي Vision گرن توريسمو٦ همگي در Dataي أوليه بازي حضور داشته باشند.
مدل سازي تك تك خودرو ها بايد خارق العاده باشه با كاكپيت هايي فراي چيزي كه در DRIVECLUB ديديم.
خلاصه بزنه سخت افزار PS4 رو ذوب كنه و از كم كاري هاي احمقانه و غير منطقي ٢ نسخه ي پيشين خبري نباشه!
من رو نه TO راضي مي كنه ، نه U4 ؛ فقط يك GT معركه مي خوام از يامائوچي!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
اگر این ماشین های استاندارد لعنتی حذف بشن و به نسل جدید کوچ کنند و همینطور یه بخشی مثل Autovista به بازی اضافه بشه دیگه چیزی نمیخوام:d

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا همون GT6 روی PS3 مو بر اندام آدم سیخ میکرد. بعضی جاهای بازی واقعا آدم میموند که چطور همچین چیزی رو PS3 ممکن شده. بطور اخص پیست Goodwood و Willow Springs.

1812184360360144086.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
دوس دارم GT7 تجربيات بي نظير و فراموش نشدني GT3 رو واسم تداعي بنمايد /:) :d
به شدت منتظريم و اميدوار ، بازي ساختن با PS4 مثل هلويي است بدون هسته ، بنده خدا يامائوچي نسل قبل پير شد :d
به اميد رونمايي رسمي ازين بازي ! البته ميره تا E3 !! تازه شايد
حالا باز اطلاعات بيشتر و بهتر رو استاد آريا , بزرگ فن GT در اختيارمون قرار ميدن :d

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
لیست خواسته های من

1. حذف کامل و بدون شرط Micro transaction
2. افزایش ماشین و پیست تا سر حد مرگ
3. گرافیک جان فرسا
4. فریم ثابت
5. سخت بودن بازی تا حد ممکنه:d
6. پخش مسابقات بین تمام پیستا ( مثل 5 نباشه سه تا پیست رو تا آخر بازی اینقدر میدیدی حالت بد میشد و آرزوی دیدن بقیه رو به گور میبردی)
7. بازی بیشتر شبیه به نسخه 6 باشه

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
از استاد بزرگوار یامائوچی فقط یه درخواست دارم
بازی رو بالانس بده بیرون و بعد از ریلیز بازی نریم تو ماشیناش و نسخه استاندارد با داشبورد سیاه سفید ببینیم تو نسل هشتم!اگر نیرو و وقت نداره نمیخوام 1000 و خورده ای ماشین بزاره توش که نصفش بی کیفیت باشه.تا جایی که میتونه همرو تا فی خالدون آپگرید کنه هرچقدرم موند یا دی ال سی کنه یا نده یا هرچی خلاصه تو بازی اولیه ماشین بی کیفیت نبینیم دیگه و همه یه دست باشن...
در بقیه موارد بازی هم دلواپسی وجود نداره با این سخت افزار PS4 و عطش استاد در گرفتن شیره دستگاه:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
هیچ وقت شما ریسینگ بازها رو درک نکردم:-/ :d
چطور میتونین اینقدر عاشق رانندگی باشین؟اگه یکی بخواد شکنجم کنه باید من رو مجبور کنه یک بازی ریسینگ رو بیشتر از 1 ربع بازی کنم

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دوستان از وجود ماشینهای استاندارد تو بازی نالان هستن که خوب حق هم دارن ولی توضیح چند تا نکته لازمه

1. ماشینهای استاندارد GT5 و GT6 همه از یه جنس نیستن. یعنی اینطور نیست که بگیم ماشین استاندارد شامل همه بشه. یه سری از ماشینهای استاندارد رو PD روشون کار کرده و الان کیفیتشون با پریمیوم ها چندان متفاوت نیست. این عکس زیر ماشین استاندرادیو نشون میده که قبل و بعد از تغییرات PD چجوری بوده. همونجور که مشخصه کیفیت خیلی بالا رفته

btr-86_v041-jpg.88755

2. اون چیزی که ماشینهای استاندارد PD رو بد میکنه گرافیکشون نیست. همون ماشینهای PS2 هم از زمان خودشون خیلی جلو بودن و برای ساختشون از بهترین تکنولوژی ها استفاده شده بوده چیزی که واقعا جای شکایت داره نبود دید کاکپیته همون جور که دوستمون UFOpower اشاره کرد
3. راه حل اینه که اولا ماشینهای استانداردی وارد بازی بشن که حداقل استانداردهای لازم رو داشته باشن. و دید کاکپیت هم براشون طراحی شه
4. پیشنهاد من اینه که باقی ماشینهای استاندارد رو بصورت DLC مجانی در اختیار گیمرها یزارن هر کی خواست بتونه استفاده کنه

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
هیچ وقت شما ریسینگ بازها رو درک نکردم:-/ :d
چطور میتونین اینقدر عاشق رانندگی باشین؟اگه یکی بخواد شکنجم کنه باید من رو مجبور کنه یک بازی ریسینگ رو بیشتر از 1 ربع بازی کنم
منم مث تو بودم بعد از اینکه یهویی درایو کلاب و تهیه کردم الان فقط یه تروفی مونده تا بازی پلات شه! یعنی درایور کلاب کلا منو عاشق این سبک کرد!! حالا هیولایی به نام G T میخواد چکار کنه !!! پناه بر خدا!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
بهترین حالت برای ماشین های استاندارد همونی هست که احسان گفت. PD بازی رو با 500،600 تا ماشین پریمیوم (نسخه های GT5 و GT6 و نسخه کاملاً نسل جدید) منتشر کنه و بعدش یه DLCـی چیزی بذاره که هرکی خواست، 1000 تا ماشین قدیمی رو هم بگیره. این طوری هم به کیفیت کلی بازی گند زده میشه و شاکی نمیشیم، هم اونایی که میخوان ماشین های قدیمی رو داشته باشن هم خیلی راحت بهشون دسترسی پیدا میکنن.
یه نفر هم توی GTPlanet چند سال پیش (بعد از عرضه GT5) صحبت جالبی کرده بود. گفته بود PD باید نسخه بعدی رو بدون ماشین های استاندارد عرضه کنه، ولی این ماشین ها داخل دیسک بازی باشن. بعدش یه کُدی چیزی بده و هرکی دلش خواست کد رو بزنه و ماشین ها براش آزاد بشن! :D
ولی خب PD سراغ این کارها نمیره. پس باید دعا کنیم یه فکری به حال کاکپیت های استاندارد بکنه. به نظرم بهترین حالت چیزی هست که توی تاپیک بازی گفته بودم:

داشتم Grid: Autosport بازی میکردم، این کاکپیت های بازی نظرم رو به خودش جلب کرد. :biggrin1:

کاکپیت هاش اصلاً مدل سازی کامل نشدن و فقط یه شبح کمرنگی از کاکپیت هر ماشین رو می بینیم. یعنی فقط یه شمایل مختصری معلوم هست که همون هم کیفیت خیلی بالایی نداره، ولی با این وجود از حالت جعبه های سیاه ماشین های استاندارد GT خیلی بهتر هستن. به نظرم اگه PD واقعاً میخواد ماشین های استاندارد رو وارد GT7 کنه، حداقل بره سراغ این مدل کاکپیت ها. اصلاً هم کار وقت گیری نیست و میشه سریع جمع و جورش کرد، از نظر بصری هم خیلی بهتر از اون حالت ماشین های استاندارد هست.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
ارتباط مستقیمی بین قدرت کنسول و بهترین ریسینگ وجود نداره ..این اقا هم واسه خودش یه چیز واسه هایپ کردن ملت گفته ...دیگه همه باید سر DC تجربه کرده باشن که قدرت کنسول نمیتونه تضمین یه بازی خوب رو بده همونطوری DC هم به یه ناامیدی تمام عیار نسبت به تبلیغات و تریلر هاش تبدیل شد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر