Gran Turismo نسخه PS4 بهترین چیزی‌ست که شما تصورش خواهید کرد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
630x.jpg

درود.

آقای اریک فیش‌بک مدیر انجمن استودیو Polyphony Digital خالق سری معروف Gran Turismo، امروز در پنل مراسم PlayStation Experience به سوالات هواداران پیرامون Gran Turismo نسخه PS4 پاسخ داد. وی در جواب به این سوال که ما (هوادارن) چه انتظاری می‌توانیم از گرن تورسیمو نسخه PS4 داشته باشیم(؟) جواب داد:

"چیزی که شما می‌توانید از GT نسخه PS4 توقع داشته باشید این است که دستگاه PS4 قوی‎ترین کنسول ممکن است و به همین دلیل Gran Turism بهترین ریسینگی خواهد بود که شما تصورش خواهید کرد"

وی بیشتر وارد جزییات نشد و فقط با حنده ماشین و جاده‌های بازی را تایید نمود.

Gran Turismo PS4 Will Be the 'Best Entry You Can Imagine' - Push Square

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
اینقد هایپ میکنید که نتیجش میشه این :d آقایون هر ماشینی که GT در اسمش موجود باشه نتیجه زحمات PD میدونن ببینیم دیگه چی تو چنته دارید.

ترجیحا به نمای دوربین و گیم پلی و فیزیک بازی دست نزنن ممنون میشم.

معمولا اینطور هست دوست عزیز میخوای مثال بزنم باز؟
خصوصا تو طراحی طرح مفهومی خودرو ها مثال زیاد داریم

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
معمولا اینطور هست دوست عزیز میخوای مثال بزنم باز؟

عزیز این مطلبی که گفتی هیچ ربطی نداشت انصافا. منم خواستم بگم ولی بیخیال شدم یهو دیدم تو صفحه بعد یکی از دوستان گفته جای من. :)
این موضوع که میگی که اکثر ماشینایی که تو مدلشون GT دارن با همکاریه اعضای سازنده ی بازی ساخته شده کلا از ریشه غلط هست.;)

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
عزیز این مطلبی که گفتی هیچ ربطی نداشت انصافا. منم خواستم بگم ولی بیخیال شدم یهو دیدم تو صفحه بعد یکی از دوستان گفته جای من. :)
این موضوع که میگی که اکثر ماشینایی که تو مدلشون GT دارن با همکاریه اعضای سازنده ی بازی ساخته شده کلا از ریشه غلط هست.;)

ok
منم اینو از یکی دیگه شنیده بودم;)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
بدون شک کیفیت به مراتب از عکس پست اول بیشتر خواهد بود تازه این فقط یک پیش نمایش از بازی بود
:d من دیگه حرفی ندارم
چيزي كه GT رو از عناوين ريسينگ ديگه جدا ميكنه طراحي خودرو هاي مختلف اون هست
شما هر خودرويي كه تو اسمش به هر صورتي GT داشته باشه بدونين به احتمال زياد طراحي اين تيم هست
براي مثال نيسان GTR كه معرف حضور اكثريت هست
در آخر ميخوام بگم كه فعاليت هاي اين تيم كاملا در انحصار صنعت گيمينگ نيست و در خودروسازي هم دستي داره
براي همينه كه ماشين باز هاي حرفه اي اين عنوانو هميشه تجربه ميكنن
حتما Ferrari 250 GT California Spyder که سال 1959 ساخته شده هم کاره gt ه :d یا پراید 132 gt
کلآ دخالت PD رو یه سری ماشین های خاص و کانسپت بود که رو GT6 اومد و رو چند مدل انگشت شمار هم به تولید کننده کمک کرد مثه Nissan GTR
اینم در مورد خودرو GT

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
امیدوارم هرچی میسازن فقط متاش حداقل 86 بشه که بتونیم به عنوان بهترین ازش یاد کنیم نه اینکه 85 بشه نتونیم اسمشو بیاریم ! :( :D
حاجی دمت گرم! مجدددااا ترکیدم! :d

- - -ویرایش - - -

الان من دقیق نفهمیدم منظورشون از GT ps4 همون GT7 هست یا میخواد GT6 رو باز بندازن به ملت ؟ یکم شفاف سازی کنید واس ما

دوستان منم خیلی این قضیه رو محتمل میدونم; تورو خدا بگید که اشتباه فکر میکنم.:(

- - -ویرایش - - -

البته اگه بیان بگن رو ps4 پورتش میکنیم ولی نیمه اول 2015 میدیم به شخصه بد جور استقبال میکنم, یه کمم قیمتشو کمتر کنن :d
اوه چقدر حرف رو دلم مونده بود واسه این!]

- - -ویرایش - - -

دوستان از وجود ماشینهای استاندارد تو بازی نالان هستن که خوب حق هم دارن ولی توضیح چند تا نکته لازمه

1. ماشینهای استاندارد GT5 و GT6 همه از یه جنس نیستن. یعنی اینطور نیست که بگیم ماشین استاندارد شامل همه بشه. یه سری از ماشینهای استاندارد رو PD روشون کار کرده و الان کیفیتشون با پریمیوم ها چندان متفاوت نیست. این عکس زیر ماشین استاندرادیو نشون میده که قبل و بعد از تغییرات PD چجوری بوده. همونجور که مشخصه کیفیت خیلی بالا رفته

btr-86_v041-jpg.88755

2. اون چیزی که ماشینهای استاندارد PD رو بد میکنه گرافیکشون نیست. همون ماشینهای PS2 هم از زمان خودشون خیلی جلو بودن و برای ساختشون از بهترین تکنولوژی ها استفاده شده بوده چیزی که واقعا جای شکایت داره نبود دید کاکپیته همون جور که دوستمون UFOpower اشاره کرد
3. راه حل اینه که اولا ماشینهای استانداردی وارد بازی بشن که حداقل استانداردهای لازم رو داشته باشن. و دید کاکپیت هم براشون طراحی شه
4. پیشنهاد من اینه که باقی ماشینهای استاندارد رو بصورت DLC مجانی در اختیار گیمرها یزارن هر کی خواست بتونه استفاده کنه

بیا. باز بگین دل جی تی بازا به هم راه نداره! :d
تک تک کلمات این پست احسان جان حرف های دلم بود.!
چند تا از این استانداردایی که واقعا, با پریمیوم ها در بیرون کاکپیت فرق ندارنو تو تاپیک 6 گفتم منم.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
محسن اینجا فک نکنم کسی اطلاعاتش در این باره کامل باشه اگه بود همون اول تاپیک عنوان میکردن. من خودم همون مطلبی که اقای اریک بیان کرده بود " چیزی که شما میتوانید از GT نسخه PS4 توقع داشته باشید " بار ها بهش نگاه کردم هیچ حرفی از GT7 زده نشده و یجوری سری حرف زده انگار نمیخواد چیزی لو بده فعلا. البته شایدم من اشتباه کردم . یحتمل GT6 میخواد پورت شه واسه PS4 حتي اكه دقت كني اون عكس هم متعلق بهGT6 است . البته حدسه منه . اینا اوایل بعد از ریلیز GT6 یکم بعدش گفتن GT7 سال دیگه میاد بعد دوباره گفتن نه 2015 2016 میاد . حالا اگه بخوان GT6 رو پورت کنن یحتمل GT7 میخواد باز تاخیر بخوره که میخوان با این کار سر ملتو گرم کنن. اینا باید همون اول GT6 رو واسه 4 میزدن نه 3

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
محسن اینجا فک نکنم کسی اطلاعاتش در این باره کامل باشه اگه بود همون اول تاپیک عنوان میکردن. من خودم همون مطلبی که اقای اریک بیان کرده بود " چیزی که شما میتوانید از GT نسخه PS4 توقع داشته باشید " بار ها بهش نگاه کردم هیچ حرفی از GT7 زده نشده و یجوری سری حرف زده انگار نمیخواد چیزی لو بده فعلا. البته شایدم من اشتباه کردم . یحتمل GT6 میخواد پورت شه واسه PS4 حتي اكه دقت كني اون عكس هم متعلق بهGT6 است . البته حدسه منه . اینا اوایل بعد از ریلیز GT6 یکم بعدش گفتن GT7 سال دیگه میاد بعد دوباره گفتن نه 2015 2016 میاد . حالا اگه بخوان GT6 رو پورت کنن یحتمل GT7 میخواد باز تاخیر بخوره که میخوان با این کار سر ملتو گرم کنن. اینا باید همون اول GT6 رو واسه 4 میزدن نه 3
آره حاجی, منم خیلی احتمال میدم که پورت بخواد بشه رو ps4. البته چون وضعیت آنلاینps3 ایم همونطور که گفتم داغونه, من خودم راضی ام حتی فقط پورت شه ولی زودتر بیاد

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
آره حاجی, منم خیلی احتمال میدم که پورت بخواد بشه رو ps4. البته چون وضعیت آنلاینps3 ایم همونطور که گفتم داغونه, من خودم راضی ام حتی فقط پورت شه ولی زودتر بیاد

اگه بزنن خوبه حداقل یه بهانه ای داریم بریم ps4 ولی از جهتی باز یه بدی داره تکراریه کلا GT6 یه چیز تکراری بود هیچ تازگی نداشت! حداقل کاش camber رو درست کنن تو GT6 مشکل داشت خرابش کردن

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171

اینقد هایپ میکنید که نتیجش میشه این :d آقایون هر ماشینی که GT در اسمش موجود باشه نتیجه زحمات PD میدونن ببینیم دیگه چی تو چنته دارید.

ترجیحا به نمای دوربین و گیم پلی و فیزیک بازی دست نزنن ممنون میشم.

اکثر ماشین های جدیدی که تو اسمشون gran turismo هستش میشه گفت به احترام بازی ساخته شدن (البته واژه gran turismo تو اسم این ماشین ها ربطی به بازی نداره) اما طراحیشون توسط شرکت سازندست و اکثرا هم کانسپت هستن تنها فرقش اینه که مدل ها بصورت رایگان در اختیار سازندگان بازی قرار میگیره. اسم پروژه هم vision gran turismo هستش و به دعوت آقای یامایوچی شروع شد.
منبع و اطلاعات بیش تر : http://www.gran-turismo.com/us/products/gt6/vgt
-----------
در مورد خود بازی هم امیدوارم حداقل اگه قراره پورت بشه هم یک غییرات خوبی صورت بگیره مهم تر از همه هم هوش مصنوعی باید یه دستی به سر و گوشش کشیده بشه...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اون Vision Gran Turismo خیلی با عبارت Gran Turismo فرق میکنه. :D
Grand Tourer (یا به ایتالیایی Gran Turismo) که مخفف ـشون همون GT میشه، ماشین هایی هستن که قدرت و استقامت بالایی دارن و به درد استفاده برای مسافت های طولانی یا یه سری مسابقات میخورن.
خیلی از کمپانی ها هم از قدیم مدل های GT داشتن. از Pontiac GTO و Toyota 2000GT تا مدل های GT ماشین هایی مثل Audi R8.
اون Vision Gran Turismo به اسم خود بازی یعنی Gran Turismo برمیگرده، نه ماشین های GT. یعنی مثلاً اگه اسم بازی NFS بود، این پروژه میشد Vision NFS. :D

در مورد GT6 روی PS4 هم دیگه بعید میدونم این اتفاق بیفته. یعنی اگه میخواستن این کار رو بکنن تا الآن کرده بودن، نه اینکه 1 سال بگذره و PS Experience هم تموم بشه و هنوز خبری نباشه. احتمالاً یه جا همون GT7 رو می بینیم که البته در دل خودش GT6 هم هست دیگه! :| یعنی ماشین ها و پیست های GT6 (که خودش میشه ترکیبی از انواع GTها!!) توی GT7 هم هستن به احتمال زیاد. عکس خبر هم ربطی به خود PD نداره، نویسنده خبر عکسی از GT7 نداشته و برداشته عکس GT5 رو گذاشته. :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درايو كلاب بعد از اخرين patch دقيقا همون بازي شده كه vg247 بيان كرده بود خدا ميدونه gt7 ميخواد chi بشه=p~=p~=p~

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
درايو كلاب بعد از اخرين patch دقيقا همون بازي شده كه vg247 بيان كرده بود خدا ميدونه gt7 ميخواد chi بشه=p~=p~=p~
Forza Killer :-/
تا اونجایی که من می دونم نبود بارون و تغییرات آب و هوایی خیلی تو نمرات بازی تاثیر به خصوصی نداشته.
از لحاظ بصری هم که مقایسه های DF هست.
با اون اتفاقات ماه لانچ، هنوزم روت(ـون) میشه این حرف بزنین :|

goftam كه بعد اخرين patch
يه سر به topic ش بزن همه chi دستت مياد :-"
به تاپیکش سر زدم و دیدم که خیلی بارون و برف فوق العاده کرده بازی ولی بازم نفهمیدم چجوری با بارون و برف شده Forza Killer. یعنی کمبود محتویات، تعداد ماشین ها و ... با بارش بارون و برف حل شده؟
ممکنه بازی خیلی بهتر از زمان لانچش شده باشه ولی هنوز تا Forza killer شدن فاصله زیادی داره.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Forza Killer :-/
تا اونجایی که من می دونم نبود بارون و تغییرات آب و هوایی خیلی تو نمرات بازی تاثیر به خصوصی نداشته.
از لحاظ بصری هم که مقایسه های DF هست.
با اون اتفاقات ماه لانچ، هنوزم روتون میشه این حرف بزنین :|
goftam كه بعد اخرين patch
يه سر به topic ش بزن همه chi دستت مياد :-"

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اگه بزنن خوبه حداقل یه بهانه ای داریم بریم ps4 ولی از جهتی باز یه بدی داره تکراریه کلا GT6 یه چیز تکراری بود هیچ تازگی نداشت! حداقل کاش camber رو درست کنن تو GT6 مشکل داشت خرابش کردن

فیروز جون کمبر دقیقا الان یادم نیومد کدوم قسمت ساسپنشن بود, ولی فکر کنم جزو قطعاتی بود که من نتونستم با تنظیمش هندلینگ رو خیلی تغییر بدم!
دادا کشفیاتت رو به ما هم بگو خب :d خیلی دوست دارم که جی تی بازا همه با هم پیشرفت کنن, چیزی در مورد جی تی بدونم که کسی ازم بخواد با کمال میل دراختیارش قرار میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر