شایعه GOW IV داستان کریتوس و برادرش را بعد از مرگ روایت میکند !!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
درود ...

GodOfWar3-1.jpg

بر طبق آخرین شایعه ای که مدعی ان مجله اروپایی Playstation Magazine میباشد شماره بعدی از سری فرنچایز بزرگ سونی یعنی God Of war میتواند شامل Co-Op به صورت آنلاین باشد ، در راستای داستانی که بعد از اتفاقات شماره سوم رخ داده و این بار کریتوس و برادرش دیموس قصد فرار از زندگی پس از مرگ را دارند ! این عنوان در PSM UK جزو بازیهای داغ 2012 قرار دارد که میتوان از این کار به این عنوان یاد کرد که شماره بعدی از این فرنچایز معروف و محبوب سونی دیر یا زود بالاخره منتشر میشود ...

در واقع شروع شایعه در مورد ساخته شدن شماره بعدی سری GOW از اواخر سال 2010 قوت گرفت جایی که بازی در یک سایت نیوزلندی برای عرضه در تاریخ 28 ـم سپتامبر 2012 در لیست بازیهای آینده قرار گرفته بود ( جالب این که در توصیف این شماره در سایت مذکور از جمله " عنوانی خون آلود " استفاده شده بود ) .

امّا زمانی این شایعه قوت بیشتری گرفت که در سال جاری میلادی لیستی منتشر شد که بر طبق آن Santa Monica به دنبال یک کارمند ارشد ِ Concept Art برای کار بر روی پروژه ای به نام God Of War میگشت .

PSM همچنین در اواسط سال 2011 و با استناد به یک منبع موثق ( که نامش را مخفی نگه داشت ) شایعه ای به راه انداخت مبتنی بر این که God Of War IV در حال ساخت و توسعه میباشد و در سال 2012 انتشار خواهد یافت . به هر جهت تا زمانی که چیزی تایید نشود همه این اخبارها در حد شایعه ای خواهند بود که به نظر میرسد کمی هم پیاز داغش را زیاد کرده اند . ( ضمن این که در شماره ژانویه مجله PSM میتوانید اطلاعات کاملتری را دنبال کنید )

در حال حاظر تمام نگاه ها به سوی استدیو ِ سانتا مونیکا و واکنش ان ها در قبال این شایعات است ...

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 PM ارسال شده بود ----------

به نظر خود من شماره سوم واقعاً عالی تموم شد و سینمایی ترین و Epic ترین بازی کل عمرم بود ... هنوز که هنوز اکثر مراحل و جو بازی و مخصوصاً مینی باس هاش که هر کدوم به نظر من لیاقت یه Final Boss دارن رو کامل به یاد دارم و دوست ندارم پایان به اون خوبی رو خراب کنند و خاطره بدی از بازی تو ذهنمون ایجاد کنند .

از یه طرف هم همراهی دوباره کریتوس واقعاً لذت بخشه ، نمیدونم چی بگم :D

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر