شایعه GOW IV داستان کریتوس و برادرش را بعد از مرگ روایت میکند !!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
درود ...

GodOfWar3-1.jpg

بر طبق آخرین شایعه ای که مدعی ان مجله اروپایی Playstation Magazine میباشد شماره بعدی از سری فرنچایز بزرگ سونی یعنی God Of war میتواند شامل Co-Op به صورت آنلاین باشد ، در راستای داستانی که بعد از اتفاقات شماره سوم رخ داده و این بار کریتوس و برادرش دیموس قصد فرار از زندگی پس از مرگ را دارند ! این عنوان در PSM UK جزو بازیهای داغ 2012 قرار دارد که میتوان از این کار به این عنوان یاد کرد که شماره بعدی از این فرنچایز معروف و محبوب سونی دیر یا زود بالاخره منتشر میشود ...

در واقع شروع شایعه در مورد ساخته شدن شماره بعدی سری GOW از اواخر سال 2010 قوت گرفت جایی که بازی در یک سایت نیوزلندی برای عرضه در تاریخ 28 ـم سپتامبر 2012 در لیست بازیهای آینده قرار گرفته بود ( جالب این که در توصیف این شماره در سایت مذکور از جمله " عنوانی خون آلود " استفاده شده بود ) .

امّا زمانی این شایعه قوت بیشتری گرفت که در سال جاری میلادی لیستی منتشر شد که بر طبق آن Santa Monica به دنبال یک کارمند ارشد ِ Concept Art برای کار بر روی پروژه ای به نام God Of War میگشت .

PSM همچنین در اواسط سال 2011 و با استناد به یک منبع موثق ( که نامش را مخفی نگه داشت ) شایعه ای به راه انداخت مبتنی بر این که God Of War IV در حال ساخت و توسعه میباشد و در سال 2012 انتشار خواهد یافت . به هر جهت تا زمانی که چیزی تایید نشود همه این اخبارها در حد شایعه ای خواهند بود که به نظر میرسد کمی هم پیاز داغش را زیاد کرده اند . ( ضمن این که در شماره ژانویه مجله PSM میتوانید اطلاعات کاملتری را دنبال کنید )

در حال حاظر تمام نگاه ها به سوی استدیو ِ سانتا مونیکا و واکنش ان ها در قبال این شایعات است ...

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 PM ارسال شده بود ----------

به نظر خود من شماره سوم واقعاً عالی تموم شد و سینمایی ترین و Epic ترین بازی کل عمرم بود ... هنوز که هنوز اکثر مراحل و جو بازی و مخصوصاً مینی باس هاش که هر کدوم به نظر من لیاقت یه Final Boss دارن رو کامل به یاد دارم و دوست ندارم پایان به اون خوبی رو خراب کنند و خاطره بدی از بازی تو ذهنمون ایجاد کنند .

از یه طرف هم همراهی دوباره کریتوس واقعاً لذت بخشه ، نمیدونم چی بگم :D

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
GoW Co-Op ای خدااااااااااااااا چرا یه چنین روزی رو باید میدیدم :|
اسپویل مربوط به انتها GoS نسخه آخر PSP:

اتفاقا من تو Ghost of Sparta اینقدر حال می کردم اواخر بازی با دادشی رفته بودیم Bossـکشی:D اگه قرار باشه با دیموس بریم بنظرم ایده خیلی بدی هم نیستش ولی به شرط اینکه تعداد دشمنان دو برابر بشه و هوش مصنوعی هم بهتر بشه و بازی هم یکم سخت تر:D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
در راستای داستانی که بعد از اتفاقات شماره سوم رخ داده و این بار کریتوس و برادرش دیموس قصد فرار از زندگی پس از مرگ را دارند !
عجب داستانی خفنی اخه تو 3 زد همه را نفله کرد و ترکوند :d
من شدیدا با این دیموس حال کردم تو اسپارتا :dخودش یه پا کریتوس هست برا خودش هر چی باشه از یک خون هستند دیگه :d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
همین الان یه عده که هیچ دشمنی با سونی و بازی هاش ندارن(!) میان میگننه دیگه به 4 برسه زیادی کش پیدا میکنه چرت و پرت میشه!

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یه گاو بسه 100 تا خدا بود حالا با دو تا گاو ... :d
مگر اینکه خدا بیارن در حد اینکه مثلا یه سرش تو افریقا باشه یه سرش تو آمریکا (فقط خواستم اندازشو مشخص کنم ! ) :| :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
همه چیز خوبه پیش خواهد رفت اگر درجه سختی بازی به شدت بالا بره !!
کوآپ با اون هوش مصنوعی و درجه سختی جوکی بیش نیست !!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من دوست دارم که یک بازی از سری GOW بیاد که با دیموس بازی کنیم ولی نه به عنوان GOW IV ! یک بازی که مربوط به زمان جدایی این 2 تا باشه! CO OP هم که باهاش مخالفم! با ادامه ی داستان هم مخالفم :d
کریتوس هم جنگ ها زیادی قبلا داشته میتونند از اونا بسازند!
ولی در کل بی خیالش بشن :d برید سراغ یک IP جدید جان خودتون :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من دوست دارم که یک بازی از سری GOW بیاد که با دیموس بازی کنیم ولی نه به عنوان GOW IV ! یک بازی که مربوط به زمان جدایی این 2 تا باشه! CO OP هم که باهاش مخالفم! با ادامه ی داستان هم مخالفم :d
کریتوس هم جنگ ها زیادی قبلا داشته میتونند از اونا بسازند!
ولی در کل بی خیالش بشن :d برید سراغ یک IP جدید جان خودتون :d
اون دیموس که بعد از جداییش از کریتوس تقریباً هیچ کاری نکرده :D
چون آریس (چه شبیه آریس فاینال شد :D) بعد از اینکه میگیرتش میبره زندانیش میکنه همونطور که توی GOS نشون دادن :D طبیعتاً از همون بچگی تا بزرگ بشه آویزون بوده :D
ولی این ایده هم چیز جالبیه ها :D کلاً هر دو تا شون بعد از مرگ :D پایان 3 رو هم خراب نمیکنه ولی خب ادامه ی سری هست که خود سری رو خراب میکنه :( کلاً هم از یه طرف اومدنش خوبه هم نیومدنش !

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
GOW رو نمیشه ادامه داد خود SM راهی برای ادامه ی منطقی این سری نذاشته و انتخاباشو محدود کرده واقعا دیگه این روند تکراری شده کریتوس میمیره قدرتاشو ازش میگیرن و کم کم قدرتاشو به دست میاره هرچند GOW II بهترین H&S تاریخ و برای خود من یکی از بهترین بازیایی که انجام دادم ولی شماره ی سوم بدجور ناامیدم کرد و امیدوارم دیگه این IP ادامه پیدا نکنه چون اصلا دوست ندارم یه بازی دیگه مثل GOW III ببینم اگرم میخوان ادامش بدن با اینکه اصلا دوست ندارم این اتفاق بیفته امیدوارم سازندش RAD و کارگردانشم بارلوگ باشه نه آزموسن لعنتی. چون خیلی بهتر اون حس GOW مخصوصی که وجود دار رو به آدم منتقل میکنن و کاملا از نظر طراحی مراحل به ساختار این سری آشنا. در حالی که سانتا مونیکا تو نسخه ی سوم نشون داد راهشو گم کرده و بیشتر به دنبال زرق و برق و گرافیک بالاست تا وفادار بودن به اصل سری
داستان GOW دیگه پتانسیلی برای ادامه دادن نداره و تمام مراحل زندگی کریتوس روایت شده البته تقریبا مطمئنم که این بازی ادامه پیدا میکنه چون پایان GOW III خبر از تموم نشدن این سری داشت اونم با یه صحنه ی کذایی که خیلی تابلو بود
افسانه ی کریتوس تموم شده و حتی سیستم مبارزات بازیم بنا به گفته ی خالقش دیگه اون تازگی اولیه رو نداره.
هرچند مرده ی این سریم باز از تمام بازیای H&S سرتره اما خوب بهتره که تموم شه و خاطرات خوش سفر های ما با کریتوس همونجوری که هست باقی بمونه و با بازیایی چون GOW III خراب نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر