شایعه GOW IV داستان کریتوس و برادرش را بعد از مرگ روایت میکند !!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
درود ...

GodOfWar3-1.jpg

بر طبق آخرین شایعه ای که مدعی ان مجله اروپایی Playstation Magazine میباشد شماره بعدی از سری فرنچایز بزرگ سونی یعنی God Of war میتواند شامل Co-Op به صورت آنلاین باشد ، در راستای داستانی که بعد از اتفاقات شماره سوم رخ داده و این بار کریتوس و برادرش دیموس قصد فرار از زندگی پس از مرگ را دارند ! این عنوان در PSM UK جزو بازیهای داغ 2012 قرار دارد که میتوان از این کار به این عنوان یاد کرد که شماره بعدی از این فرنچایز معروف و محبوب سونی دیر یا زود بالاخره منتشر میشود ...

در واقع شروع شایعه در مورد ساخته شدن شماره بعدی سری GOW از اواخر سال 2010 قوت گرفت جایی که بازی در یک سایت نیوزلندی برای عرضه در تاریخ 28 ـم سپتامبر 2012 در لیست بازیهای آینده قرار گرفته بود ( جالب این که در توصیف این شماره در سایت مذکور از جمله " عنوانی خون آلود " استفاده شده بود ) .

امّا زمانی این شایعه قوت بیشتری گرفت که در سال جاری میلادی لیستی منتشر شد که بر طبق آن Santa Monica به دنبال یک کارمند ارشد ِ Concept Art برای کار بر روی پروژه ای به نام God Of War میگشت .

PSM همچنین در اواسط سال 2011 و با استناد به یک منبع موثق ( که نامش را مخفی نگه داشت ) شایعه ای به راه انداخت مبتنی بر این که God Of War IV در حال ساخت و توسعه میباشد و در سال 2012 انتشار خواهد یافت . به هر جهت تا زمانی که چیزی تایید نشود همه این اخبارها در حد شایعه ای خواهند بود که به نظر میرسد کمی هم پیاز داغش را زیاد کرده اند . ( ضمن این که در شماره ژانویه مجله PSM میتوانید اطلاعات کاملتری را دنبال کنید )

در حال حاظر تمام نگاه ها به سوی استدیو ِ سانتا مونیکا و واکنش ان ها در قبال این شایعات است ...

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 PM ارسال شده بود ----------

به نظر خود من شماره سوم واقعاً عالی تموم شد و سینمایی ترین و Epic ترین بازی کل عمرم بود ... هنوز که هنوز اکثر مراحل و جو بازی و مخصوصاً مینی باس هاش که هر کدوم به نظر من لیاقت یه Final Boss دارن رو کامل به یاد دارم و دوست ندارم پایان به اون خوبی رو خراب کنند و خاطره بدی از بازی تو ذهنمون ایجاد کنند .

از یه طرف هم همراهی دوباره کریتوس واقعاً لذت بخشه ، نمیدونم چی بگم :D

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
گاهی وقتا بهتره که ادامه بعضی از چیزها ساخته نشه.مثال میزنم:
مجموعه کمیک های تن تن که بعد از هرژه به وصیت خودش ادامه داده نشدند و مثل یه افسانه تو اذهان باقی موندن.
سانتا و سونی بهتره از این بازی بکشن بیرون.برن سراغ یه IP جدید آقا.کلا ایده اون پایان نسخه سوم هم خیلی مزخرف بود از نظر من.یه پایان باشکوه میتونست خیلی بهتر از یه پایانی باشه که نسخه بعد رو آنونس میکنه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا پشت کارش زیاده دیگه :biggrin1:
:))
اینم به نظرم جالب نیست! قاطی کردن خداهای ملت های مختلف تو این بازی از ابهت این خداهایی که تا الان کشته کم میکنه :d
یک ایده ی دیگه هم بود که فکر کنم همچین بود : در روزگار ما یکی معبد کریتوس رو پیدا میکنه و این چیزا ... اینم میتونه جالب باشه ولی بازم در حد GOW نیست :d
کلا بهتره بساط بازی رو جمع کنند بره :d انقدر ادامه دادن جالب نیست :d
Nathan Drake in Uncharted 4 : Secret Of GOW :D

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Kratos's Inferno

بهتره واسه بازی چهارم یا بیخیال کریتوس بشن که نمیشن یا بیخیال خدا کشی. موضوع داستان مبارزه با هیولاهای جهنم و این چیزا باشه مثلا!

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
اینا برای پول دارن یک عنوان " محترم " رو تبدیل میکنن به یک بازی مثل بقیه بازی ها . . .
اینم که شد داستان RE . . .
من فکر کنم بازی تا جائی پیش بره که کریتوس تمام جهان هستی رو لُخت کنه از موجودات زنده و خودش بمونه و خودش !!!!! خب در اون حالت هم احتمال داره با تُمبون خودش ، یا روح خودش یا سایه خودش مبارزه کنه . . .
اینا واسه کش دادن این بازی هم بهونه زیاد دارن هم قوه تخیل بالا . . .
. . .اینجوری که اینا دارن پیش میرن تنها چیزی که میتونه این بازی رو تموم کنه اومدن روز قیامت و نابودی سازنده های بازیه . . .

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
یه سوال دارم از دوستان عزیز:
چطور بازی هایی مثل هیلو متال گیر آساسین شاهزاده فارسی اسپلینترسل و و و که 60 تاشماره دادن و باز هم ادامه دارن عیبی نداره اما این خدای جنگ واسه شماره چهارمش اینقدر میگیدنیاد بهتره و این حرفا؟؟
یعنی فقط به خدای جنگ گیر دادینا؟؟بابا این بازی که همه جوره میتونه ادامه داشته باشه داستان انقدر پیچیدگی وپتانسیل داره که جای نگرانی نیست شرکت سازندم که سانتا مونیکای اعظمه پس واسه چی اینقدرنگرانید؟؟ بابا شاید اصلا نخواد دوباره زنده بشه شاید اصلا نمرده باشه کسی چه میدونه؟؟شاید زمان حال...این دوبارم که تاحالا کریتوس زنده شده همش رو حساب کتاب بوده و بر گرفته از افسانه های یونان بوده رو هوا که زنده نشده که اینم هنر سازندگان رو میرسونه که چنین از افسانه های یونان در بازی استفاده کرده.نگران نباشید.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
یه سوال دارم از دوستان عزیز:
چطور بازی هایی مثل هیلو متال گیر آساسین شاهزاده فارسی اسپلینترسل و و و که 60 تاشماره دادن و باز هم ادامه دارن عیبی نداره اما این خدای جنگ واسه شماره چهارمش اینقدر میگیدنیاد بهتره و این حرفا؟؟
یعنی فقط به خدای جنگ گیر دادینا؟؟بابا این بازی که همه جوره میتونه ادامه داشته باشه داستان انقدر پیچیدگی وپتانسیل داره که جای نگرانی نیست شرکت سازندم که سانتا مونیکای اعظمه پس واسه چی اینقدرنگرانید؟؟ بابا شاید اصلا نخواد دوباره زنده بشه شاید اصلا نمرده باشه کسی چه میدونه؟؟شاید زمان حال...این دوبارم که تاحالا کریتوس زنده شده همش رو حساب کتاب بوده و بر گرفته از افسانه های یونان بوده رو هوا که زنده نشده که اینم هنر سازندگان رو میرسونه که چنین از افسانه های یونان در بازی استفاده کرده.نگران نباشید.

خب دوست عزیز ، تو اول این سوال رو از خودت بکن که چرا ملت دارن به این بازی گیر میدن و کاری به بازی های دیگه ای که تند تند دارن ازش میسازن ندارن ، اونوقت به جوابت میرسی . . .
در ضمن ،داستان پیچیده نیست ، پیچیدش میکنن !!!! دیگه یواش یواش دارن دروغ تحویل میدن . . .
GOW یکی باز بهترین بازی هائی که انجام دادم و روشم خیلی تعصب دارم . . .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
من خوم عاشق سری GoW هستم و بدجوری هم منتظر نسخه بعدی ! :D ولی خب این شایعه اگه حقیقت داشته باشه به قول بچه ها دیگه خیلی لوث (lows) میشه ! صد دفعه این کریتوس بدبخت مُرد و دوباره اومد بالا و حالا باز یه نسخه در این مورد ! :D
کلآ به نظرم یه داستان جدید رو شروع کنن خیلی بهتره. همون طور که قبلآ هم توی یکی از تاپیک ها گفتم مثلآ یه دشمن جدید بیاد که تا الآن به خاطر زنده بودن زئوس گم و گور و زندانی بوده و حالا که زئوس مرده دوباره قدرت میگیره. دیگه خدای خاصی هم نمونده و به جاش دشمن های جدید باید جای اون ها رو بگیرن ! :D
یه نسخه در مورد نبرد خداها و تایتان ها در قدیم هم میتونه جالب باشه !

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من خوم عاشق سری GoW هستم و بدجوری هم منتظر نسخه بعدی ! :D ولی خب این شایعه اگه حقیقت داشته باشه به قول بچه ها دیگه خیلی لوث (lows) میشه ! صد دفعه این کریتوس بدبخت مُرد و دوباره اومد بالا و حالا باز یه نسخه در این مورد ! :D
کلآ به نظرم یه داستان جدید رو شروع کنن خیلی بهتره. همون طور که قبلآ هم توی یکی از تاپیک ها گفتم مثلآ یه دشمن جدید بیاد که تا الآن به خاطر زنده بودن زئوس گم و گور و زندانی بوده و حالا که زئوس مرده دوباره قدرت میگیره. دیگه خدای خاصی هم نمونده و به جاش دشمن های جدید باید جای اون ها رو بگیرن ! :D
کرونوس ؟ اتلس ؟ :d

از روم یا مصر به عنوان داستان جدید استقبال میشه :d اما عوض شدن گیم پلی که بشه تمامش Co-op اصلا خوشم نمیاد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
کلآ به نظرم یه داستان جدید رو شروع کنن خیلی بهتره. همون طور که قبلآ هم توی یکی از تاپیک ها گفتم مثلآ یه دشمن جدید بیاد که تا الآن به خاطر زنده بودن زئوس گم و گور و زندانی بوده و حالا که زئوس مرده دوباره قدرت میگیره. دیگه خدای خاصی هم نمونده و به جاش دشمن های جدید باید جای اون ها رو بگیرن ! :biggrin1:
مشکل اینجاست که دیگه چیزی نمونده از شخصیت ها همه را زده ترکونده حالا فرض بر این میزاریم که از اخر 3 بخواهد شروع بشه بازی اصلا چیزی سالم نمونده همه چیز ترکیده یک جورای :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر