GOTY 2012 بهترین بازی سال 2012

بهترین بازی سال 2012 از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    172
  • نظرسنجی بسته شده است .

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نام خداوند بخشنده ومهربان...

bodp36olnmpeqjqlma.png

در حالی که چند ماه به پایان سال 2012 میلادی باقی مونده، احساس کردم تاپیکی که در مورد بهترین بازی سال 2012(GOTY 2012) بزنم. در امسال بازی های بزرگ زیادی مثل ادامه سری Max Payne، ادامه نقش آفرینی های کاپیتان شپرد، ادامه سری بازی Halo توسط 343Industries و... هر چند وقت یک بار این تاپک تا آخر سال 2012 آپدیت می شود و در مورد بازی هایی که انتشار یافته اند و یا در در آینده انتشار میابند به بحث می پردازیم.

1-
Halo 4

• ناشر: Microsoft Game Studios

• توسعه دهنده: ۳۴۳ Industries

• سبک: اکشن اول شخص تیر اندازی (FPS)

• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۱

• پلتفرم: XBOX 360

nl1br7pgndj4ezjfguu.jpg

شاید اولین بازی که به عنوان بهترین بازی سال 2012(GOTY) به ذهنمان برسد بازی
Halo 4 که پس از موفقیت Halo: Reach و خداحافظی استودیوی Bungie با این سری، شک و تردید در خصوص کیفیت نسخه های بعدی سری بازی Halo افزایش یافت. اما ساخت این بازی بزرگ به، استودیوی تازه تأسیس 343 Industries بود که اعضای آن تقریباً پس از پایان ساخت Halo 3 در حال شکل گیری بودند و مراحل پیش تولید Halo 4 را از همان زمان آغاز کرده بود.ا و ناشر بازی Microsoft Game Studios است که به صورت انحصاری برای کنسول XBOX 360 و طرفدارانش در تاریخ 16 آبان(6 نوامبر) عرضه می شود.

2-mass effect 3

• ناشر : Electronic Arts

• سازنده : BioWare

• پلتفرم : Xbox 360| PlayStation 3| PC

• تاریخ انتشار :March 6, 2012

MassEffect3v4.jpg

شاید بزرگترین عنوانی که در سه ماهه اول سال2012 عرضه شد Mass Effect 3 است . شرکتBioWare در تلاش بود تا با افزودن سیستم های مبارزه تازه و تقویت المان های تاثیرگذار گیم پلی بهترین ME ساخته شده تا الان را منتشر سازد که تا حدود بسیار زیادی موفق به این کار شد
.
Mass Effect 3 با بدست آوردن متای 93 و سبک اکشن و Rpg میتواند یکی از مدعیان محکم گوتی های امسال باشد.

3-
Max Payne 3

• ناشر: Rockstar Games
  • سازنده: Rockstar Studios
  • سبک: Third-Peron Shooter
  • پلتفورم ها: PC | PS3 | X360
  • تاریخ انتشار: May 15, 2012 (X360, PS3), May 31, 2012 (PC)

82xy59yhh8vlrzh3idk.jpg

یکی از بهترین بازی های امسال و بهترین شوتر های سوم شخص امسال دنباله ی سری Max Payne بود که توسط استدیو Rockstar Studios ساخته شد.Max Payne 3مورد انتقاد های شدیدی قرار گرفت و از خیلی ها هم یک دنباله مناسب با گرافیکی و داستان و صدا گذاری عالی برای این سری بود.Max Payne 3 متای 87 را کسب کرده.
Max Payne 3 را می شود به عنوان بهترین شوتر امسال نام برد ولی کمی سخت است که در کنار بازی های بزرگی مثل
Halo 4، ،Dishonoredو ... به عنوان بازی سال(گوتی) شناخته شود
.

4- Diablo III

• ناشر : Blizzard

• سازنده : Blizzard

• پلتفرم : PC

• سبک:RPG

• تاریخ انتشار :May 15, 2012

Diablo_3_wallpaper_10_by_Diesp.jpg
16 سال پیش دنیای سبک RPG با ورود بازی
Diablo وارد عصر جدیدی شد، Diablo المان ها و قابلیت های جدیدی به این سبک اضافه کرد.بدست آوردن موفقیت و فروش بالای نسخه اول بازی انگیزه ای برای ساخت نسخه دوم این بازی به وجود آورد و پس از گذشت مدت زمان چهار سال Blizzard نسخه دوم این عنوان را عرضه کرد که همانند نسخه اول با استقبال زیاد گیمر ها روبرو شد و توانست نام خود را در لیست "پرفروش ترین عناوین PC کل تاریخ" به جاودان. در 15 می 2012 نسخه ی سوم از این بازی پرطرفدار عرضه شد، نسخه سوم نیز تلاش داشت که موفقیت 2 نسخه ی قبل بازی را تکرار کند که تا قسمتی موفق به این کار شد و با بدست آوردن متای 88 توانست یکی از برترین بازی های سال 2012 باشد که شانسGOTY شدن را دارد.

5-Darksiders II

• ناشر: THQ

• سازنده: Vigil Games

• سبک: Action Adventure

• پلتفورم ها: PC | PS3 | X360 | Wii U

• تاریخ انتشار: August 14, 2012

darksiders2wallpaper41.jpg

یکی دیگر از بازی های قابل احترام سال 2012 بازی Darksiders II بود، که ادامه ای بر داستان سری قبل بازی بود که با گیم پلی جذاب، روایت داستان عالی و... همراه بود. این بازی دارای یک اکشن ناب است که می تواند یک تجربه ی بسیار خوب را برای شما به وجود بیاورد.به هر حال این بازی نیز با متای84 در نسخه X360،PS3 و متای 81 در نسخه PC نیز یکی از بازی های برتر امسال است.

6-Hitman absolution

سازنده ی بازی:Edios

ناشر:IO interactive

پلتفرم:x360-ps3-pc

تاریخ انتشار:2012 , Nov 20

hitman-absolution-red.jpg

یکی دیگر از بازی هایی که در سال 2012 شانس زیادی برای عنوان GOTY 2012 دارد، ادامه ی ماموریت های مامور 47 آن قاتل بی روح و همیشه اتو کشیده :د ی است که تحت عنوان
Hitman absolution در 20 نوامبر سال 2012 انتشار میابد.در اخر باید این چنین گفت که سری بازیهای هیتمن دارای سبک و طرفداران خاص خودشان هستند که سری بازی های هیتمن توانست سبک مخفی کاری را دچار تحول و پیشرفت بکند، حال باید دید آیا بازی Hitman absolution می تواند با موتوری جدید موفقیت های سری قبل خود را تکرار کند یا نه؟

7-Assassins Creed III

سازنده :
Ubisoft

ناشر :
Ubisoft

سبک :
Action/Adventure/Third_Person/Historic

تاریخ عرضه :
2012 , Oct 30

پلتفرم :
ps3 / 360 / pc

hp-topslot_AC3-cgi-trailertcm2153795.jpg

Assassins Creed III یکی از خواستنی ترین و بزرگترین بازی های سال ۲۰۱۲ می باشد (که در سایت آمازون بعد از بازی Halo 4 بیشتر از دیگر بازی ها پیش خرید شده حتی COD :BO2) به نظر می رسد بازی نسبت به گذشته پیشینش پیشرفت های زیادی (از لحاظ گیم پلی، محیط بازی جنگ دریای و...) کرده باشد Assassins Creed III یکی از بازی هایی است که انتظار برای آن بسی سخت است و من خودم به شخصه آرزوی برطرف شدن مشکلات بازی و برای اولین بار گوتی شدن را دارم هر چند که رقبای سختی را پیش رو دارد.

::پست اول هر چند وقت یکبار آپدیت می شود.
::این تاپیک فقط برای نظر شما به وجود آمده.

آخرین ویرایش:

Alen 360

کاربر سایت
Jun 26, 2012
54
ممنون بابت زدن تاپیک!
من خودم دوست دارم که halo 4 بشه ولی احتمالا AS III میشه چون یک انقلابی در روند بازی و گیم پلی به وجود اومده! اما باید صبر کرد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
داداش::D
در حالی که چند ماه به پایان سال 2013 !!!!!!!!!!!! میلادی باقی مونده، احساس کردم تاپیکی که در مورد بهترین بازی سال 2012(GOTY 2012) بزنم. در امسال بازی های بزرگ زیادی مثل ادامه سری Max Payne، ادامه نقش آفرینی های کاپیتان شپرد، ادامه سری بازی Halo توسط 343Industries و... هر چند وقت یک بار این تاپک تا آخر سال 2012 آپدیت می شود و در مورد بازی هایی که انتشار یافته اند و یا در در آینده انتشار میابند به بحث می پردازیم.

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
halo سری بازی بود که به جرات میتونم بگم انقلابی در کنسول ها ایجاد کرد و تونست استاندارد جدیدی رو در سبک Fps برای کنسول ها تعریف کنه ... هنوز که هنوزه هم پابرجاست و من این بازی رو جزء بهترین Fps های کل دوران میدونم ....

انتخاب من بدو شک halo4 است .

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
mass effect 3 از هر لحاظ عالی بود
محشر بود
فقط پایان بدی داشت...
اما داستانش هم در کل به جز پایان عالی بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر