GOTY 2012 بهترین بازی سال 2012

بهترین بازی سال 2012 از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    172
  • نظرسنجی بسته شده است .

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من که به Dishorned رای دادم. بنظرم یکی از نوآورانه ترین گیم پلی های امسال رو داشت ک مسلما بسیار مورد تقلید قرار خواهد گرفت نمونشم یکی از بازیهای یوبیسافت(اسمشو یادم نیست) ک قراره 2013 منتشر بشه و شخصیت اصلیش زنه و تو پاریسه!:d شایدم چون اصولا من عاشق فضاهای ویکتوریاییم و سریال پوآرو رو خیلی دوست دارم با این بازی خیلی حال کردم!:d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
راستی یه چیزم راجع به Dishonored بگم و اون اینه که دیگه شورشو در نیارین :d یه طوری میگین نو آورانه انگار Limbo بوده :d خدایی Dark Messiah رو بازی کردین ؟ یا حتی Thief : Deadly Shadows ؟! خیلی شبیه به اوناست توی گیم پلی . اینقد همه گفتن نوآوری خداییش من یه بازیه خیلی خوب دیدم اما اصلا یه بازی نو آورانه ندیدم ! اگه به Bioshock یا Limbo یا Deus Ex بگیم بازیای نو آورانه واقعا نمیشه به Dishonored هم همچین لقبی داد ... ;;) کاری ندارم به بحث GOTY شاید Dis بشه بازی سال اما دیگه خیلیم هایپ نکنید ... :d کلا این حرفا نیست باید ME3 ببره , یعنی چه ؟! :d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
نظر خود من روی Dishonred اما شانس اول بره هیلو شانس دوم بره دیسانرد
دیابلو و مس افکت و بوردرلند2 هم شانس های بعدی هستن
بقیه هم بعیده شانسی داشته باشن ( مگه اینکه نمایش فراتر از انتظاری از هیتمن ببینیم )

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
Hitman: Absolution بدون کوچکترین تردیدیb-)

---------- نوشته در 11:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 PM ارسال شده بود ----------

علت اینکه اکثریت به HALO 4 رای دادن اینه که Hitman: Absolution هنوز عرضه نشده و فعلا نمی تونن این شاهکار رو درک کنن;)

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
Hitman: Absolution بدون کوچکترین تردیدیb-)

---------- نوشته در 11:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 PM ارسال شده بود ----------

علت اینکه اکثریت به HALO 4 رای دادن اینه که Hitman: Absolution هنوز عرضه نشده و فعلا نمی تونن این شاهکار رو درک کنن;)
شما چطوریHitman: Absolution رو درک کردی وقتی هنوز نیومده؟ یکم بشکاف این قضیه رو تا بهره ببریم

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من تو این نظرسنجی به AC III رای دادم ولی الان که فکر میکنم میبینم احتمالش اونقدرا بالا نیست.
شانس اول رو مس افکت 3 میدونم و شانس بعدی هم DisHonored.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کلا احساس میکنین رایهای مس افکت یکم کمه؟؟؟:d
خدایی بازی از این شاختر امسال نیومد و قرار هم نیست بیاد,حالا هرچی میخواین بگین!!!:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظرم نسخه های قبلیش بهتر از این بود.

نسخه دوم تا حدودی بهتر بود ولی اولی رو نه!!
این نسخه هم با وجود اینکه تا حدودی از دومی پایینتر بود ولی باز هم یه شاهکار به تمام معنا بود و ایرادی بهش وارد نیست!!
اکثر سه گانه ها هم تو دنیای گیم بهترین نسخشون دومی بوده و مس افکت هم از این قاعده مستثنا نیست!!:d

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
شما چطوریHitman: Absolution رو درک کردی وقتی هنوز نیومده؟ یکم بشکاف این قضیه رو تا بهره ببریم
من گفتم کسانی که به HALO 4 رای دادن فعلا نمی تونن این شاهکار رو درک کنن.و گرنه من که خودم سگ فن هیتمن هستم و نسخه ی قبلیشو تموم کردم و بهترین بازی عمرم هست.اگر یه مقدار راجع به Absolution تحقیق کنید می فهمید که چه امکاناتی به بازی اضافه شده و داستان بازی هم که جای خود دارد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر