GOTY سال 2011 از نظر شما کدام هست ؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
U3 و GeoW 3 و ME3 بنظرمن دیگه نمیتونن موفقیت نسخه های قبلیشون رو تکرار کنند ، نوآوری ها و پیشرفت ها توی نسخه های قبلی انجام شده و اگه توجه کرده باشید این عناوین جهش چندانی رو به جلو نداشتند.
Infamous 2 هم بنظرم بازی خوبی میشه اما امکان نداره GOTY بشه ، LBP 2 هم با توجه به نمراتش شانس کمی داره ، من خودم فقط و فقط یه بازی رو لایق این جایزه میدونم که اونم Portal 2 هست ، چون اگه به تریلر ها توجه کرده باشید و بدونید که داستان بازی ادامه نسخه اول و با حضور همون شخصیت های استثنائی هست دیگه شکی براتون نمیمونه که این بازی چقدر میتونه بزرگ باشه. بعد از اون به نظرم این بازی های برتر هستند:
Diablo III
The Last Guardian
Arkham City
The Journey
TES V
L.A Noire
Deus Ex: HR

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر من می تونه U3 باشه.
البته با این بازی های خفنی که امسال داره میاد،کار همه شون سخته.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,519
نام
میلاد
The Last Guardian
روی میانگین بالای 9.8 حساب کنین یعنی ها!
پ.ن:نظرسنجی اضافه شود لطفا
نه اتفاقا اصلا روی میانگین این بازی حساب نکن!
تقریبا داستان هوی رین رو داره یهو یکی میاد یه نمره درخشان از خودش در میکنه گند میزنه به متا!
ولی از لحاظ تاثیرگذاری مطمئنا این بازی تو همه بازیهای امسال حرف اول رو میزنه!

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
خب امسال بازیهای فوق العاده ای عرضه میشن ، اما به شخصه من نظرم روی TES Skyrim هست . البته از عنوان هایی مثل The Last Guardian و Uncharted 3 , LA.Noir و Partal 2 هم نمیشه گذشت .
-------------------------------
دوستان فقط دقت کنید اینجا گفتن به نظرتون بهترین بازی ۲۰۱۱ به نظرتون چیه نه فن عاشق کدوم بازی هستید :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
The Last Guardian
روی میانگین بالای 9.8 حساب کنین یعنی ها!
بهت قول میدم بالای 92 نمیره :D البته شاید GOTY بشه یا جایزه های زیادی بگیره ولی میانگینش چیز خیلی زیادی نمیشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر