GOTY سال 2011 از نظر شما کدام هست ؟

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
یه وقت نگی دارم اذیتت می کنم، ولی در مقابل بازیهایی مثل Mass Effect 3, Diablo 3, Uncharted 3 و ..... فکر نکنم Dead Space 2 بشه. هر چند کیفیت بالای بازی بر هیچ کس پوشیده نیست. _ممکنه به عنوان بهترین بازی که کسی فکرشو نمیکرد انتخاب بشه).:d
خب اگه بخوام واقعيت رو قبول كنم اره:|حرف تو درسته اقا وحيد ولي اينطوري ها هم نيست كه بگي اگه بتونه اين عنوان رو به دست بياره كسي فكرش رو نميكرده;)
حالا خوبه باز گفتم ME,PORTAL هم شاخن و گرنه معلوم نبود چه تيكه اي ميخواستي بندازي:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خب دیگه الان تازه اول 2011 هست هیچ چیزی معلوم نیست. همه حدس میزنن.

یه وقت نگی دارم اذیتت می کنم، ولی در مقابل بازیهایی مثل Mass Effect 3, Diablo 3, Uncharted 3 و ..... فکر نکنم Dead Space 2 بشه. هر چند کیفیت بالای بازی بر هیچ کس پوشیده نیست. _ممکنه به عنوان بهترین بازی که کسی فکرشو نمیکرد انتخاب بشه).:d
اگه یادت باشه این عنوان رو اکثر سایتها به شماره اول dead space دادن! شماره دوم برا همه شناخته شدست و به نظر من شانس رقابتش هم خیلی بالاست.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خب اگه بخوام واقعيت رو قبول كنم اره:|حرف تو درسته اقا وحيد ولي اينطوري ها هم نيست كه بگي اگه بتونه اين عنوان رو به دست بياره كسي فكرش رو نميكرده;)
حالا خوبه باز گفتم ME,PORTAL هم شاخن و گرنه معلوم نبود چه تيكه اي ميخواستي بندازي:d
من خودم الان نمی خوام فن بازی در بیارم ولی خیلیها می دونن اگه دیابلو 3 امسال منتشر بشه براحتی می تونه توسط 70-80 درصد سایت ها و مجله ها GOTY بشه. چون این بازی یکی از پیشگامان سبک RPG و تحولی در صنعت بازی بود.
یا همین ME3، ممکنه خیلیها بگن ME که چیز جدیدی نداره. تازه ME2 عنصر نقش آفرینش کمتر بود و اکشنش بیشتر می چربید. ولی همین کسایی که دارن از این حرفها میزنن پشت پرده چه لذتها که از ME نمیرن.
من خودم اصلا علاقه ای به PS3 ندارم و بارها هم گفتم ولی عناوینی مثل Uncharted و Killzone رو بشدت تحسین می کنم. حتی آرزومه بشینم KZ بازی کنم. وقتی هم که متوجه شدم Uncharted 2 بهترین بازی سال شده بود اینقدر به PS3 حسودیم شد.
از گفتن این مقدمه زیاد خواستم اینو بگم که میدونستی DS1 هم به عنوان بهترینبازی که کسی فکرشو نمیکرد انتخاب شد (فکر کنم GameSpot این عنوان رو بهش داد).
:angel:

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
من خودم الان نمی خوام فن بازی در بیارم ولی خیلیها می دونن اگه دیابلو 3 امسال منتشر بشه براحتی می تونه توسط 70-80 درصد سایت ها و مجله ها GOTY بشه. چون این بازی یکی از پیشگامان سبک RPG و تحولی در صنعت بازی بود.
یا همین ME3، ممکنه خیلیها بگن ME که چیز جدیدی نداره. تازه ME2 عنصر نقش آفرینش کمتر بود و اکشنش بیشتر می چربید. ولی همین کسایی که دارن از این حرفها میزنن پشت پرده چه لذتها که از ME نمیرن.
من خودم اصلا علاقه ای به PS3 ندارم و بارها هم گفتم ولی عناوینی مثل Uncharted و Killzone رو بشدت تحسین می کنم. حتی آرزومه بشینم KZ بازی کنم. وقتی هم که متوجه شدم Uncharted 2 بهترین بازی سال شده بود اینقدر به PS3 حسودیم شد.
از گفتن این مقدمه زیاد خواستم اینو بگم که میدونستی DS1 هم به عنوان بهترینبازی که کسی فکرشو نمیکرد انتخاب شد (فکر کنم GameSpot این عنوان رو بهش داد).
:angel:

البته ME در هر صورت واسه خودش يه غوله و هر كي منكر اين باشه خود درگيري داره:d
ولي چه جالب من اين رو نميدونستم كه همچين لقبي به شماره يك بازي داده شده.پس اگه اينطوره ايندفعه خيليها فكرش رو ميكنن و يا حتي عقيده دارن كه اين بازي اين عنوان رو بايد به دست بياره ولي خب كارش خيلي سخته!
ولي من از توي بازيهاي كنسولي هميشه بدجوري به fifa next.gen,final fantasy (هنوز كامل نزدن واسه كامپيوتر) حسوديم ميشه:(ولي خب uncharted هم بازي باهاليه.(خوش به حال كسايي كه بازي ميكنن:()

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
ولی خیلیها می دونن اگه دیابلو 3 امسال منتشر بشه براحتی می تونه توسط 70-80 درصد سایت ها و مجله ها GOTY بشه. چون این بازی یکی از پیشگامان سبک RPG و تحولی در صنعت بازی بود.

البته چون یکی از پیشگامان بود،تضمین این نمیشه که شماره ی سومش بهترین بشه.
----------
اگه بخوام بر اساس علاقه و فن بازی بگم : Mortal Kombat
ولی خودم یقین دارم که Skyrim میشه.
--
Trunks : اشتباه شد.

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
البته چون یکی از پیشگامان بود،تضمین این نمیشه که شماره ی سومش بهترین بشه.
----------
اگه بخوام بر اساس علاقه و فن بازی بگم : Mortal Kombat 3
ولی خودم یقین دارم که Skyrim میشه.
9 ـه اون :D . البته اسمی نداره و فقط باید گفت " Mortal Kombat " .

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
با وجود tes v skyrim امسال فکر نکنم هیچ بازی شانسه نزدیک شدن بهشم داشته باشه :d مگر اینکه خدای نکرده تاخیر بخوره این بازی اون موقع نظر من بیشتر رو uncharted3 و gears of war3 هستش انتخاب سخت میشه
نظر سنجی هم میشه اضافه کردا ;)

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
اگه diablo 3 بیاد که دیگه لازم به فکر کردن و حدس زدن نیست. ولی اگر نیومد میشه رو mas effect 3 حساب باز کرد.
تصور این که با حضور diablo 3 بازی دیگه ای بخواد شاخ و شونه بکشه خنده داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر