God of War III

Kou__Jal

کاربر سایت
Jan 6, 2010
7
نام
کورش
خوب دوستان برای اینکه بتونید یه God of War III Ultimate Editionمفتی به جیب بزنید, یه ویدئو از خودتون بسازید و "God of War فنیت" خودتون رو شدیدا نمایش بدید. :D اون وقت اگه برنده بشید تیم سازنده ی GoWIII براتون یه دونه امضا می کنه می فرسته! :D تازه از اون جالب تر اسمتون میره تو تیتراژ پایانی "God of War: Unearthing the Legend Franchise Documentary"! :D
On December 15, 2009, the God of War team began taking video submissions of players to see who is the "Ultimate God of War fan." The development team will select the top 20 submissions to be included within the ending credits of God of War: Unearthing the Legend Franchise Documentary – a full-length movie documentary depicting the history of the God of War franchise. All the selected winners will also receive a copy of the God of War III Ultimate Edition signed by the development team. The winners will be announced on March 1, 2010.
آخ جون لاش خوری :biggrin1:
کجا آپلود کنیم؟من الان یوده میسازم فقط نمیدونم کجا باید فیلمو آپلود کنم.:smile:
هرچه مفت آید خوش آید :biggrin1:
god-of-war-3-ultimate-edition.jpg

خداوکیلی نمیارزه آدم واسه همچین چیز خدایی یه فیلم درست کنه؟
یه ایده تو مخمه که به عنوان فن بزرگ کریمتوس :biggrin1: برنده ی این پک بشم....
فقط اطلاعات بدین کجا آپلود کنیمش؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
خوب میریم یک عالمه نقاشی از کریتوس و شمشیراش و کلا هر چی که بهش ربط داشته باشه می کشیم تو 5 دقیقه اینا رو معرفی میکنیم(با اینکه خودشون میدونند چیه ولی معرفی میکنیم! )
تو اتاقم اکشن فیگور کریتوس رو میزاریم!پوسترم از بازی میگیریم میزنیم در و دیوار!!!
همین دیگه :d

فقط مشکل اینجاست!!! ایدش هست استعداد نقاشیش و اجراش نیست :d

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
تقاضای شیر کردن

آقا التماستون میکنم (حیف که ... و الا قسم میدادم)آقا به پاتون میوفتم یکی بیاد دموی gow3رو با ما شیر کنه!!خواهشا!!!!ااااللللتتتتممممااااسسسس....ککککممممکککک.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
شما خودتون رو بکشید هم نمی تونید تو این contest برنده بشید چون فقط برای US ـه
مگر اینکه citizen آمریکا باشید.
خب دیگه با این حرف همه ی امیدها نا امید شد.:biggrin1:
ولی یه ایده:
برید تنتون رو خالکوبی کنید مثل کریتوس سفید و قرمز بشید!:biggrin1:از خالکوبی کردنتون هم فیلم بگیرید که نگن رنگ کردین خودتونو!:biggrin1:البته فکر نکنم کسی تا آخر خالکوبی زنده بمونه!:laughing:
این کار خطرناکه!گفته باشم.:biggrin1:

Kou__Jal

کاربر سایت
Jan 6, 2010
7
نام
کورش
خب دیگه با این حرف همه ی امیدها نا امید شد.:biggrin1:
ولی یه ایده:
برید تنتون رو خالکوبی کنید مثل کریتوس سفید و قرمز بشید!:biggrin1:از خالکوبی کردنتون هم فیلم بگیرید که نگن رنگ کردین خودتونو!:biggrin1:البته فکر نکنم کسی تا آخر خالکوبی زنده بمونه!:laughing:

من الان یه فیلم چرت ساختم.
BLades Of Choas دستمه و روی صورت و تنم هم با گواش دادم یکی مدل کریتوس رنگ کرده.یدونه لنگ هم آویزون کردم دور کمرم و دارم یه جعبه گنه رو که روش دسته داره رو میکشم.آخرشم تمام گاد هامو میذارم جلویدوربین و دوتا پوستر کریتوس هم نشون میدم.همین :biggrin1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
راستی یه مطلب که شاید خیلی هاتون بدونید شاید خیلیها هم ندونید ولی به عنوان یه یادآوری بد نیست بهش اشاره کنم اونم فرآیند ساخت gow3 ه.
فکر می کنید الان gow3 چند ساله که داره ساخته می شه 2 سال ,3سال ,5 سال....؟! هیچکدوم الان حدود 7 ساله که این بازی داره ساخته می شه.دقیقا از پایان بازی gow1 توی سانتا مونیکا گروهی تشکیل شد که کار بررسی و ساخت موتوری برای gow3 رو شروع کرد ! این بازی به طور موازی با gow2 در حال پیشرفت و ساخت بود و حتی برای لطمه نخوردن به ساخت gow 3 ساخته شدن gow:ch o o به ready at down واگذار شد.حالا فکر کنید اگه سونی این پیش بینی ها رو نمی کرد و ساخت gow3 از اون زمان شروع نمی شد الان به جای مارچ 2010 باید منتظر مارچ 2012 یا 2013 می بودید!!!!:eek:
.................................................................................
ولی یه ایده:
اگه من چیزیم نشد چی :biggrin1:
...................................................................................
سلام می شه محتویات این دو تاپک رو بگین؟
god of war 3 ultimate edition
god of war 3 ultimate trilogy edition
تو عکساشونو نگاه کنی معلومه یکیش که چند تا پست بالاتره یکیشم تو صفحه ی قبل لینکشو گذاشتم .فقط تفاوتش اینه که تو trilogy اش gow:collection هم هست.

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
محتویات GOW III UE رو میتونید تو پست 1067 توی همین صفحه ببینید!این پک برای آمریکا(ریجن 1 ) میاد!
و پک دومی هم همونا رو داره + GOD of WAR collection که نسخه ی hd و تروفی دار GOW I & II برای PS3 هست! چون GOW C توی اروپا عرضه نشده با این پک میدن بیرون!ولی برای آمریکا عرضه شده و دیگه تو اون پک نزاشتن!!!

آقا یک سؤال این سیر تکاملی Hades رو دیدیم! این پوسیدیون(درست نوشتم؟ :d ) همون خدای دریا ! اون هم نسبت به 1 خیلی تغییر کرده!جوون شده! توی 2 اونجایی که نشون میده خداها ریختن سر تیتان ها(تیتان درست تره یا تایتان؟ ) یکی هست که میاد کمک Hades برای شکست کرونوس و اطلس! اون پوسیدیون دیگه؟؟؟آخه یک art work ازش دیده بودم شبیه هم بودن!!!
می خواستم بدونم اینا چرا یکهو تصمیم گرفتند جوون گرایی کنند؟ :d
آها یادم اومد :-" اصلا پوسیدیون ممکنه پیر شده باشه تو III چون اون خاطرات اطلس بود :d

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
آقا یک سؤال این سیر تکاملی Hades رو دیدیم! این پوسیدیون(درست نوشتم؟ :d ) همون خدای دریا ! اون هم نسبت به 1 خیلی تغییر کرده!جوون شده! توی 2 اونجایی که نشون میده خداها ریختن سر تیتان ها(تیتان درست تره یا تایتان؟ ) یکی هست که میاد کمک Hades برای شکست کرونوس و اطلس! اون پوسیدیون دیگه؟؟؟آخه یک art work ازش دیده بودم شبیه هم بودن!!!
آها یادم اومد :-" اصلا پوسیدیون ممکنه پیر شده باشه تو III چون اون خاطرات اطلس بود :d
پوسیدون همونی هست که دستش یه نیزه ی 3 شاخ داره دیگه...
یادم نمیاد توی GOW II کسی به HADES کمک کرده باشه...میگن هیدس از زئوس هم قوی تره...:biggrin1:
جوجه تیغی هم هست :biggrin1:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
یادم نمیاد توی GOW II کسی به HADES کمک کرده باشه...میگن هیدس از زئوس هم قوی تره...:biggrin1:
نه دیگه.مگه یادت نیست:biggrin1:
هیدز با اون شلاق هاش داشت کرونوس رو میگرفت که ییهو اطلس اومد:biggrin1:داشت میرفت طرف هیدز و هیدز هم پاپیون کرده بود:biggrin1: بعدش پوزیدون اومد کمکش اطلس رو برقکاری کرد:biggrin1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره درسته.
اگه جوون گرایی نمی کردن که تو gow3 باید با یه مشت پیر و پاتال می جنگیدیم :biggrin1:ولی مثل اینکه می گن با پوسیدون باید تو آتلانتیس بجنگیم اگه راست باشه چه چیز خوفی می شه :eek:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
اگر تو آتلانتیس باشه عالیه!!! ولی چجوری از کوه المپ میریم اونجا؟ :d
کلا 4 تا خدا مونده بودن دیگه؟زئوس و پوسیدیون و hades و هلیوس بی سر :d غیر از اینا کس دیگه ای هم هست؟
آتلانتا رو که اشتباهی کشتیم! اون آرس رو هم که تا الن 7 کفن پوسونده!!!
یکی از دوستان میگفت هِرا ( زن زئوس ) خیلی فتنست!!! میتسرم تو بازی باشه یک بلایی سرمون بیاره! :d

راستی این تیتان آتیشیه کیه؟ ( اسم تیتان هایی که تو این بازی نقش آفرینی میکنند رو کسی نداره؟ :d )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اگر تو آتلانتیس باشه عالیه!!! ولی چجوری از کوه المپ میریم اونجا؟ :d
کلا 4 تا خدا مونده بودن دیگه؟زئوس و پوسیدیون و hades و هلیوس بی سر :d غیر از اینا کس دیگه ای هم هست؟
آتلانتا رو که اشتباهی کشتیم! اون آرس رو هم که تا الن 7 کفن پوسونده!!!
یکی از دوستان میگفت هِرا ( زن زئوس ) خیلی فتنست!!! میتسرم تو بازی باشه یک بلایی سرمون بیاره! :d

راستی این تیتان آتیشیه کیه؟ ( اسم تیتان هایی که تو این بازی نقش آفرینی میکنند رو کسی نداره؟ :d )
نه بابا بازم هستن اون یارو "هرمس" پیغام رسون خداهاس باید یه جوری اونم به فنا بدیم تا کفشاشو ورداریم .با اون کفشا عین جت می دوه معلوم نیست چه جوری می شه خفتش کرد :eek:همونجوری که می ریم تو underworld یه جوری هم تو آتلانتیس می ریم دیگه البته معلوم نیست گفتم در حد حرفه ولی تو تمام شماره های قبلی مراحل پوسیدون تو آب بوده و باید از زیر آب مراحل رو طی می کردیم پس بی راه هم نیست اگه تو این شماره با یه همچین چیزی روبرو بشیم :biggrin1:خیلی احتمالات واسه این شماره هست حتی برادر کریتوس :eek: تازه هنوز جادو های کریتوس رو هم ندیدیم :( ولی اون کفش هرمس به نظرم از همش بهتره چون باهاش رو در ودیوار با سرعت می شه دوید :eek:اونم تو این حالت شمشیرا رو ول بدی تو سر و صورت ملت :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر