God of War III

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
شما در جواب ان دستمون این حرف رو زدی و برای اسباط حرفت به بازی استناد کردی.یعنی چی که با تاریخ کار نداری؟تو این بازی کل وقایع تاریخی تحریف شده هست...شما نمیتونی با توجه به بازی نظر بدی.

عجب....
پس کتاب ها و تاریخ چرندیات هستند!!!

• اون دوستمون زبون داره، از سلامت روانی هم برخورداره، احتیاج به وکیل نداره.
  • اشتباه نیامدی!!! اینجا تایپک بازیه God or War III هست نه بحث در مورد اساطیر یونان.
  • تفاوت ـه تاریخ و اسطوره رو شما نمیدونی هنوز که خارق العاده ست برام.
  • اینها هم به هیچ وجه وقایع تاریخی نیستن که کسی بخواد بعنوان سند بهش اویزون بشه!.
  • اگر تحریف شدس، چرا اینقدر گیر میدی پس!.

ببین عزیزم، تاریخ یعنی واقعیت، یه چیزی مثل WW I & II، این خدا مُدا بازی های میشه اسطوره یعنی وهم، خیال، داستان، باور، چَرند، پَرند، و ... .

دیگه نمیشه از اینی که نوشتم واضح تر توضیح داد امیدوارم درک کنی ولی بعید میدونم.

پ.ن. بعلت کهولت سن و نا مفهوم بودن پستهات و یه سری از مسائل که جاش اینجا نیست، حال و حوصله جواب دادن رو ندارم.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
  • اشتباه نیامدی!!! اینجا تایپک بازیه God or War III هست نه بحث در مورد اساطیر یونان.
  • اینها هم به هیچ وجه وقایع تاریخی نیستن که کسی بخواد بعنوان سند بهش اویزون بشه!.

ببین عزیزم، تاریخ یعنی واقعیت، یه چیزی مثل WW I & II، این خدا مُدا بازی های میشه اسطوره یعنی وهم، خیال، داستان، باور، چَرند، پَرند، و ... .

دیگه نمیشه از اینی که نوشتم واضح تر توضیح داد امیدوارم درک کنی ولی بعید میدونم.

پ.ن. بعلت کهولت سن و نا مفهوم بودن پستهات و یه سری از مسائل که جاش اینجا نیست، حال و حوصله جواب دادن رو ندارم.
:sick:

اره بابا تو راست می گی....

اول چرت و پرت می گی , بعد میای میگی اسطوره وهم و خیال هستش و ....:sick:

بیشتر از این هم ازت انتظار نمیره:sick:

پ.ن:نرود میخ آهنی در سنگ.....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا

عزیزم یعنی به نظر شما اون همه پگاسوس و هرکولس و زئوس و ... واقعی هستن و واقعآ وجود داشتن که اسمش رو تاریخ میزارین ؟ همون طور که فریدون نوشته تاریخ چیزی هست که وجود داشته و از روی واقعیت نوشته شده ولی اساطیر و داستانها فقط و فقط زاده تخیل آدمها و شاعرها و نویسنده ها بوده.
یعنی چی که با تاریخ کار نداری؟تو این بازی کل وقایع تاریخی تحریف شده هست...شما نمیتونی با توجه به بازی نظر بدی.
نمیخوای بگی که هرکول و زئوس و تایتانها و ... واقعیت تاریخی بودن که حالا توی این بازی تحریف شدن ؟!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

دوسته عزیز فکر کنم شما همونی هستی که تو ژاپن سکونت داری؟ و تو شرکت بازیسازی کار میکنی ؟ درسته؟:confused:
شما که دیگه بعیده بگی اساطیر رو به عنوانه واقعیت قبول داری اونم به این حالت و شکل و شمایل؟
نکنه اینقدر قرق در دنیایه فانتزی شدی که ....
راستی اثبات رو اینجوری مینویسن نه اونجوری که شما نوشتی

راست میگن دیگه اینا تخیلی هستن عزیز جان

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
شما یکم ( فقط یکم ) درست به روایت داستان گوش میدادی هیچ وقت نمیگفتی " زئوس و دیگر خدایان انسانها و رو به وجود آوردن " که ادم از شدت خنده به گریه بیافته!. وقتی Atlas در مورد Great War به Kratos توضیحاتی میده، خیلی واضح میگه "خدایان جنگ رو به سرزمین انسانها کشاندن " ( یا یه چی تو همین مایه ها :D ).یعنی چی حالا؟ یعنی زمین محل سکونت انسانها بوده خیلی قبل از قیام خدایان، کلا یعنی اینکه زئوس اینا نسل بشر رو بوجود نیاوردن:biggrin1:.

من اگه به روایت داستان گوش نمیدادم داستان بازی رو از کجا میتونستم بفهمم نابغه !!!
اگه فقط یک ذره از داستانها و افسانه های یونان باستان اطلاعات داشتی این حرف فوق العاده مسخره و خنده دار رو نمیزدی یعنی زمین محل سکونت انسانها بوده خیلی قبل از قیام خدایان، کلا یعنی اینکه زئوس اینا نسل بشر رو بوجود نیاوردن :)
اتفاقا این دیالوگی که گفتی رو درست یادمه
پس تو از این حرف اطلس که گفت جنگ بین خدایان و تایتان ها به سرزمین انسانها کشیده شد نتیجه گرفتی که انسانها همینجوری به وجود اومدن و برای خودشون میپلکیدن!!!:laughing:
خب خیلی حرفت خنده داره قبل از اینکه یه حرفی بزنی یه کم فکر کن عزیزم;)

در تمام کتابها و داستانها نوشته شده که زئوس و بقیه خدایان انسانها رو به وجود آوردن و کاملا این موضوع برای همه روشنه و تا قبل از اون انسانی وجود نداشتالبته اینا مربوط به داستان اصلی هستش و به God of War هم ربط پیدا میکنه;)

و دیوید جفی با توجه به داستان ها و کمک گرفتن از کتابها شخصیت و داستان خودش رو در God of War روایت میکنه و این جنگهای خدایان و تایتان ها و چیزهای دیگه همه از کتابها گرفته شده و در این بازی گنجانده شده و دیوید جفی هم دنباله اون داستانهای خدایان و تایتان ها رو که در کتابها نوشته شده رو در God of War و با استفاده از شخصیتی که خودش خلق کرده (Kratos ) یک افسانه دیگری خلق کرده به نام God of War که ساخت همچین اثری واقعا تحسین برانگیزه و تمام اتفاقات درست عین خود داستان اصلی خدایان هست که از کتابها گرفته شده و اصلا داستان God of War برپایه ی همین داستانها روایت میشه

البته اینها رو نگفتم که شما نظرت عوض بشه و نظر شما اهمیتی برای بنده نداره
اینا رو گفتم که اگه کسی این تاپیک رو میخونه داستان رو درست متوجه بشه و مثل بعضی ها بی خودی برای خودش نتیجه گیری های مضحک و فیلسوفانه نکنه ;)

Cloud عزیز هم که بقیشو کاملا واضح توضیح داد و ازش تشکر میکنم به خاطر اطلاعات عالیش
کار منو راحت کرد :biggrin1:

گایا "خاکستر" اسپارتا رو به کریتوس داد که همیشه خاطره خیانت زئوس رو براش تازه نگه داره و خشم کریتوس بیشتر از پیش بشه

گایا در اون صحنه در قالب زن کریتوس (زن کریتوس در GOW 1 به دست خود کریتوس اشتباها کشته شد و کریتوس نمشخواست اینکارو بکنه و گول Ares رو خورد) خاکستر یا همچین چیزی به کریتوس نداد بلکه سرزمین اسپارتا (زادگاه کریتوس ) رو به کریتوس نشون داد که چه طور توسط زئوس ویران شده و از بین رفته و با این کار میخواست خشم کریتوس رو برای کشتن زئوس چند برابر کنه و وقتی اون Cut Scence تموم شد اون قدرتی که قبلا توصیح دادم (Rage of the Titans ) پایدار تر و بیشتر و قدرتمند تر از قبلش شد

تاریخ یعنی واقعیت، یه چیزی مثل WW I & II، این خدا مُدا بازی های میشه اسطوره یعنی وهم، خیال، داستان، باور، چَرند، پَرند، و ... .
  • این پست ربطی به من نداره ولی برای برداشت یه عده و چرت و پرت خطاب کردن این داستانها پاسخ میدم که یه وقت موردی پیش نیاد
  • اینو بازم میگم
  • God of War بر اساس داستانهای اساطیر و خدایان ساخته شده و اینها به هم ربط دارند و به صورتی جفی تونسته داستان کریتوس رو به خدایان و تایتان ها ربط بده و با هم ادغام کنه و در God of War اینها به هم پیوند خوردند
  • (که البته این شخصیت کریتوس به نوعی برگرفته از هرکول و شخصیتهایی مثل Ajax و Achilis و چند شخصیت دیگه هست ولی بیشتر هرکول)
در ضمن کسی نگفته که اینها تاریخی هستن!!! همه اینها داستانند
درست مثل داستانهای رستم شخصیتهای دیگه که اینطوری که معلومه هر فرهنگ و تمدنی یکی از این قهرمانان تخیلی داشته
درست هم نیست که این داستانهای عالی رو چرت و پرت خطاب کنیم هر کدوم از این داستانها نشانه تخیل و داستان سرایی هر تمدن هستند

اینقدر هم تو این تاپیک مقدس دعوا و بزن بزن نکنید دیگه :biggrin1:
برید بشینید MGS4 بازی کنید حال کنید فعلا این تاپیک رو زیاد انگولکش نکنید:biggrin1:

موفق باشید

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
جناب دایناسور به این جمله که نوشتی دقت کن :
در نسخه دوم خدایان دیگه که تحمل نشستن یه انسان روی تخت خدایی رو ندارن , بهش خیانت میکنن

در God of War II خدایان از دست کریتوس خسته نشده بودند و به خاطر اینکه یک انسان روی تخت خدایی نشسته بود بهش خیانت نکردند
اگه دموی اول بازی رو دیده باشی میبینی که خود کریتوس با اعمال و رفتار و جنگ طلبی ها و ویران کردن شهرها توسط سپاه اسپارتان ها و با رهبری خودش باعث شد که زئوس و بقیه خدایان بهش خیانت کنند و قدرت خداییش رو ازش بگیرند
توی هم دموی اولش Athena که در واقع خواهر Ares خدا بیامرز هست به کریتوس هشدار میده که این کارها رو بس کنه وگرنه هیچ راهی براش باقی نمیمونه ولی کریتوس به آتنا بی اعتنایی میکنه و آتنا بهش میگه پس هیچ راهی برام باقی نمیگذاری (you Leave Me no Choice )
و همونطور که میدونی کریتوس از آسمانها (کوه آلمپوس (Olympus) محل اقامت خدایان)به زمین میاد و شروع به ویران کردن شهر میکنه که زئوس تبدیل به کلاغی میشه و کریتوس رو به اندازه قبلیش برمیگردونه و بقیش رو هم که همه میدونند
خب امیدوارم اشکال حرفت رو فهمیده باشی;)
این همه حرف فقط خلاصه 5 دقیقه اول بازی بود :)اگه بخوام داستان کامل رو بنویسم فکر کنم 10 صفحه بشه

میگم چه طوره یکی داستان کامل God of War I و II رو به طور خلاصه بنویسه:biggrin1:

كاملا درست است وقتي دمو اول بازي رو ببيني همين رو ميفهمي ولي ...... فقط حقيقت چيز ديگري است.بزار يك كم شفاف سازي كنم .يادته دمو هاي قسمت 1 كريتوس را قبل از خدمتكار aries شدنش نشان داد.اگه يادت باشه اونجا ميديدي كه كريتوس توانايي خورد كردن كله انسان را با يك دست داشت . تا به فرمانده بربرها رسيد. .......
چرا از اون شكست خورد ...چون او توسط hadis ساپورت ميشده و.... دليل اين كه دوباره با او ملاقات ميكني چنين است(تو قسمت 2 ) پس كريتوس يك انسان معمولي نيست

2..)تو همين تايپيك يكي از دوستان اشاره كرد كه zeuseتعداد بسياري معشوقه زميني داشته .اگر قرار به حضور پسر zeusهست ...تو هر سه قسمت قبلي اين اتفاق افتاده.
كريتوس پسر ناخواسته zeuse است.او نيمه خدا نيمه انسان است.zeuse اين را ميداند ولي كريتوس نه. atlas پدر zeuse است وzeuse پدر خود را كشته و چون خداي جنگ /پسرش/ اقدام به قتل پدر درست مثل پدر انجام داده از اين كه دوباره تاريخ تكرار شود ميترسيده.پس عليه پسر تله ميگذارد.چون كريتوس روز به روز به aries شبيه تر ميشد تا جايي كه بدتر از او شد.

اگر در اواخر قسمت 2 دقت كنيد athinaرسما اعلام ميكنه كه zeuse پدرته و بخاطر ترس از قدرتت اين كار رو باهات كرده و هيچ پسري نبايد پدر خودشو بكشه.....:biggrin1:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
عزیزم یعنی به نظر شما اون همه پگاسوس و هرکولس و زئوس و ... واقعی هستن و واقعآ وجود داشتن که اسمش رو تاریخ میزارین ؟ همون طور که فریدون نوشته تاریخ چیزی هست که وجود داشته و از روی واقعیت نوشته شده ولی اساطیر و داستانها فقط و فقط زاده تخیل آدمها و شاعرها و نویسنده ها بوده.
یعنی چی که با تاریخ کار نداری؟تو این بازی کل وقایع تاریخی تحریف شده هست...شما نمیتونی با توجه به بازی نظر بدی.
نمیخوای بگی که هرکول و زئوس و تایتانها و ... واقعیت تاریخی بودن که حالا توی این بازی تحریف شدن ؟!
آریا جان من خودم خیلی خوب میدونم که پرسسیوس و پگاسوس و ... ها شخصیت های تخیلی و افسانه ای هستند ولی همین اساطیر و شخصیت ها , تاریخ خیالی یک کشور هستند و کسی نمیتونه بگه چون اینها خیالین پس من میتونم ان ها رو تحریف کنم!

مشکل سر این هست که وقتی درباری اصل یک تاریخ خیالی صحبت میشه نمیشه ان صحبت ها رو رد کرد و برای اسبات حرفت به یک بازی استناد کنی.
مثلا من بیام در باری جنگ جهانی دوم یه چیز بگم , بعد بگم همین درست هستش چون من تو بازی Turning Piont دیدم!!

ان جمله ای هم که OSOS نقل قول کرده به هیچ وجه دلیلی بر اسبات حرفش نیست!(من اصلا شک دارم نویسنده دیالگ ها اصلا به این نکته توجه کرده باشه!)

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
كاملا درست است وقتي دمو اول بازي رو ببيني همين رو ميفهمي ولي ...... فقط حقيقت چيز ديگري است.بزار يك كم شفاف سازي كنم .يادته دمو هاي قسمت 1 كريتوس را قبل از خدمتكار aries شدنش نشان داد.اگه يادت باشه اونجا ميديدي كه كريتوس توانايي خورد كردن كله انسان را با يك دست داشت . تا به فرمانده بربرها رسيد. .......
هر دم از این باغ کاربری میرسد به به :biggrin1:
شما که همه حرفهای منو کپی کردی داری به خود من تحویل میدی :)
بله کاملا غلط است :)
خب این الان چه ربطی به دموی اول God of war 2 داره!
عجب حقیقتی کشف کردی بسیار عالی آفرین !
کریتوس توانایی خورد کردن کله انسان را با یک دست داشت !!!!!!!!! به به عجب قابلیتی چه طور ما به این قابلیت فوق خپن کریتوس پی نبردیم!!! :biggrin1:

چون توی اون دموی God of War 1 کریتوس سر یه بنده خدایی رو با یک دست زد تو دیوار خوردش کرد پس شما نتیجه گرفتی که کریتوس قابلیت خورد کردن کله انسان را با یک دست داشت! :laughing: قابلیت خورد کردن کله انسانها رو با یک پا نداشت! :laughing: با یک انگشت چه طور!:laughing:
بعضی اوقات استعدادهای کشف نشده ای توی این سایت میبینم که کف میکنم به خدا :)

چرا از اون شكست خورد ...چون او توسط hadis ساپورت ميشده و.... دليل اين كه دوباره با او ملاقات ميكني چنين است(تو قسمت 2 ) پس كريتوس يك انسان معمولي نيست
اولا hadis غلطه Hades درسته (دوما Hades خدای Underworld و جهنمه ) سوما Ares خدای جنگ بود (شما اومدی توضیحاتی که من دادم رو با هم قاطی پاتی کردی داری به من میگی!!:))
و کریتوس توسط Ares قبل از جنگیدن با فرمانده سپاه بربرها ساپورت!!!!!!! :eek:(حمایت) نمیشد و وقتی که کریتوس از اون فرمانده بَربَر ها داشت شکست میخورد داد زد که ای Ares :biggrin1: کمکم کن تا من در خدمتت دربیام و Ares هم اون دو شمشیر معروف کریتوس که زنجیر بهش وصله رو برای کریتوس فرستاد و کریتوس بلافاصله با اون شمشیر سر اون فرمانده بربر مادر مرده رو قطع کرد :biggrin1:
ضمنا اون فرمانده (بَربَر) بود و اصلا ارتباطی با یونان و خدایانش نداشت که خدایی ببخواد اون رو ساپورت!!! :eek: :laughing: کنه
کسی هم نگفته که کریتوس یک انسان معمولیه (تو پستهای قبلی درباره این موضوع توضیح دادم) پدر کریتوس Zeus بود و مادر کریتوس یک انسان بود

تا همینجا بیشتر توضیح نمیدم چون نتیجش این میشه که باز چهار نفر دیگه مثل شما بیان پستهای منو بخونن و این خدا و تایتان و انسان رو با هم قاطی کنند و بیان یک نتیجه گیری های کارشناسانه و خفن از بازی بکنند که خود دیوید جفی هم مخش صوت بکشه :eek:!!!

2..)تو همين تايپيك يكي از دوستان اشاره كرد كه zeuseتعداد بسياري معشوقه زميني داشته .اگر قرار به حضور پسر zeusهست ...تو هر سه قسمت قبلي اين اتفاق افتاده.
كريتوس پسر ناخواسته zeuse است.او نيمه خدا نيمه انسان است.zeuse اين را ميداند ولي كريتوس نه. atlas پدر zeuse است وzeuse پدر خود را كشته و چون خداي جنگ /پسرش/ اقدام به قتل پدر درست مثل پدر انجام داده از اين كه دوباره تاريخ تكرار شود ميترسيده.پس عليه پسر تله ميگذارد.چون كريتوس روز به روز به aries شبيه تر ميشد تا جايي كه بدتر از او شد.
به به رسیدیم به مورد 2 !!! خدا به خیر کنه :biggrin1:

اولا zeuse غلطه Zeus درسته خوب شد شما گفتی که زئوس تعداد بسیاری معشوقه زمینی داشت وگرنه من تا آخر عمرم نمیفهمیدم همچین چیز خفنی رو !!!

زئوس تعداد بسیاری پسر ناخواسته از حوس بازی های خودش با زنهای زمینی داره و یکیش هم همین کریتوس هست.
صمنا کریتوس خودش میدونه که پدرش زئوس هست.

خب حالا میخوام نظرتون رو جلب کنم به کشف جدیدی که یکی از کاربران بازیسنتر انجام داده و کل دنیا رو شگفت زده کرده !!! این شما و atlas پدر Zeus !!!!!!!!! :

atlas پدر zeuse است وzeuse پدر خود را كشته

پس پدر زئوس Atlas بودُ ما خبر نداشتیم :biggrin1: اِی روزگار :biggrin1:
عزیزم پدر زئوس Kronos بود که زئوس Kronos (یعنی پدرش) رو نکشته بلکه اونو به یک عذاب (Curse) گرفتار کرده که یک معبد بزرگ رو تا اَبَد بر روی پشت کرونوس گذاشته (که جعبه پاندورا هم در اون معبد قرار داشت که بعدا کریتوس به اون معبد میره و ... ادامشو باز به همون دلایلی که قبلا گفتم نمیگم :biggrin1:)

من میخوام بدونم شما با این سطح سواد انگلیسی تا حالا تونستی دو کلمه از دیالوگ هایی که در یک بازی میگن رو متوجه بشی!!! :biggrin1:

Zeus درسته :evil: این صد بار

پس عليه پسر تله ميگذارد.چون كريتوس روز به روز به aries شبيه تر ميشد تا جايي كه بدتر از او شد.

ای خدا تا کی باید این رنج و عذاب رو تحمل کنم :biggrin1: فکر کنم شما رو زئوس فرستاده تا منو عذاب بدی نه؟ :(:biggrin1:

زئوس تله نمیگذاره !!! این تله رو از کجا دراّوردی نمیدونم ! :eek:

کریتوس با استفاده از قدرتی که در جعبه پاندورا نهفته شده بود (که کریتوس این جعبه رو از اون معبدی که بر پشت Kronos بود بدست آورده) تونست به اندازه یک خدا بشه و Ares رو شکست بده (البته در این راه خدایانی مثل Zeus و Hades و Posidon ) به کریتوس کمک کردند که کریتوس تونست این جعبه رو به دست بیاره .

اگر در اواخر قسمت 2 دقت كنيد athinaرسما اعلام ميكنه كه zeuse پدرته و بخاطر ترس از قدرتت اين كار رو باهات كرده و هيچ پسري نبايد پدر خودشو بكشه.....:biggrin1:
ای زئوس نامرد چرا منو اینقدر عذاب میدی آخه :biggrin1:

athina غلطه Athena درسته

athinaرسما اعلام ميكنه كه zeuse پدرته

رسما اعلام میکنه!!!!!!! دیگه با این حرفت اشکمو دراوردی:((

توی اون دموی پایانی God of War II
Athena به کریتوس میگه نباید این پدر کشی ادامه داشته باشته و از کشتن زئوس (پدرت) صرف نظر کن و زئوس یعنی Olympus ولی کریتوس کله شق میگه پس تمام خدایان و اُلیمپِس باید نابود بشن

بخاطر ترس از قدرتت اين كار رو باهات كرده
این ترس از قدرت رو هم نمیدونم از کجات دراوردی :eek:

آخیش عذاب به پایان رسید:biggrin1:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
به نظر من بیخیال بشید بهتره
یه نفر سر زده بیاد اینجا اینا رو بخونه چی فکر میکنه؟
دارید بر سره یه سری خیالات و توهم هایه .. بحث:confused:
میکنید
جالبتر اینکه دعوا هم میکنید؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
بس کنین دیگه. معلوم نیست تاپیک GOW III هست یا اساطیر یونان باستان. میدونم این حرفا غیرمستقیم به بازی ربط داره ولی جاش اینجا نیست. مثل اینکه بریم توی تاپیک Fifa 09 راجع به قهرمانی هلند توی این دوره جام ملتها حرف بزنیم. پست بی ربط به بازی ببینم از این به بعد بدون اخطار پاک میشه و تکرار بشه اخطار میگیره.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
سایت رسمی God of War
حتما ببینید !
این سایت کلی این سری بازی است و از طریق این سایت میتوانید به سایتهای GOW I و GOW II و GOW Chanes of Olympus و GOW III بروید

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
سایت رسمی God of War
حتما ببینید !
این سایت کلی این سری بازی است و از طریق این سایت میتوانید به سایتهای GOW I و GOW II و GOW Chanes of Olympus و GOW III بروید
امید جون دمت گرم:love:

سایتش خیلی باحال بود....

پ.ن:مگه کرایتوس شخصیت خلق شده توسط جفی نیست؟

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
امید جون دمت گرم:love:

سایتش خیلی باحال بود....

پ.ن:مگه کرایتوس شخصیت خلق شده توسط جفی نیست؟

خواهش میکنم

کريتوس (Kratos ) کريتوس تلفظ صحيحش هست ماکان جان :biggrin1:

بله همونطور که ميدوني کريتوس شخصيتيست که ديويد جفي خلق کرده و برگرفته از هرکول و بعضي از شخصيت ها و قهرمانان يونان باستان هست و يک شخصيت ساختگي هست که ديويد جفي :love:خالقش هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر