God of War III

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
اين علت داره توي همين Cut Scence كه گايا داره تعريف ميكنه نشون ميده زن كرونوس هم يك انسان هست و براي همين زئوس هم انسان هست حالا من موندم از لحاظ جسته بقيش بي خيال :biggrin1:
عزیزم زن کرونوس یک خدا بود الان اسمش رو یکی از دوستان توی تاپیک گفت که ازش ممنونم (Rhea ) زئوس هم یک خدا هست نه انسان

ببينم زماني كريتوس توي اخر 2 به گايا ميگه به زمان من بيا بعد وقتي ميره با گايا و كلي تايتان پشت سرش و به زئوس ميگه كه پسرت اومد و...... دقيقا توي چه زماني ميره ؟؟؟
همونطور که میدونید کریتوس خواهران سرنوشت رو از بین میبره در GOW II و کنترل زمان و سرنوشت خودش و کل دنیا رو به دست میگیره و با استفاده از اون برمیگرده به زمانی که جنگ بزرگ تایتان ها و خدایان در حال وقوع بود و از اونجا اول گایا رو میبینه و بهشون میگه که برگردید به زمان من دو تا از خدایان مردند و and we have the blade و ما تیغه رو داریم(منظوراز تیغه blade of olympus هست)
و بعد کریتوس همه تایتان ها رو به زمان جاری و خودش میاره

کریتوس توی نسخه ی سوم زوس را نمیکشه چون کل خداها را بزارین یک طرف زوس را هم باید بزارین طرف دیگه، خیلی شاخه اگر هم یادتون باشه آخره نسخه ی 2وم آتنا به کریتوس میگه زوس نباید بمیره و Olympus یعنی زوس پس اصلا نمیشه زوس بمیره چون با این حساب دیگه خدایی نمیمونه، کریتوس هم آتنا را قبول داره نهایتا توی 3ش میره زوس را شکست میده اما نمیکشتش و میبخشتش.
درسته که زئوس خیلی قویه و خدای خدایان هست ولی همونطور که در GOW II دیدید کریتوس داشت زئوس رو میکشت ولی آتنا مانع کشته شدن زئوس شد و خودش رو فدا کرد و کریتوس blade of olympus رو به اشتباه به شکم آتنا فرو کرد (البته آتنا خودش پرید جلوی شمشیر و مانع شد کریتوس نمیخواست این کارو بکنه) و به این ترتیب شد که زئوس زخمی از دست کریتوس فرار کرد (البته قبل از اون که آتنا بیاد یک بار کمریتوس شمشیر رو در شکم زئوس فرو کرد ولی نمیدونم چرا زئوس نمرد !) برای همینه که خدای خدایان هستش دیگه کشتنش خیلی سخته

آتنا وقتی که blade of olympus به شکمش فرو رفت در آخرین لحظات مرگش به کریتوس گفت
no son should kill his father هیچ پسری نباید پدر خودش رو بکشه و اگه تو زئوس رو بکشی درست مثل خود زئوس عمل کردی که زئوس و کرونوس عمل کردی که پدر خودشون رو از بین بردند و منظورش این بود که اینکار اشتباهه و زئوس یعنی olympus و نباید انجامش بدی ولی کریتوس کله خر با خشم گفت پس تمام olympus باید از بین برند

درباره حدسیات که در مورد شماره 3 این بازی زده میشه من فکر میکنم شاید کریتوس سر عقل بیاد و از کشتن پدر خودش یعنی زئوس صرف نظر کنه و به خدایان کمک کنه تا برای بار دوم تایتان ها رو از بین ببرند (این حالت خوبش هست)

در ضمن کریتوس 1 برادر داره و 2 تا خواهر... گایا (تلفظ اصلیش جیا هست) و اورانوس هم 12 تا فرزند دارن یعنی 12 تا تایتان که 6 پسر و 6 دختر بودن (نکته: اورانوس خودش فرزند گایا هستش).
مادر زوس ریا هست Rhea اون که توی نسخه ی دوم سنگ میده به کرونوس.
آتنا هم فرزند میتیس و زوس هست و بزرگترین و اولین و مورده علاقه ترین فرزند زوس

تلفظ درست Gaia (گایا هست) جیا دیگه چیه:eek:
حتی در خود GOW مگه نشنیدی هزار بار کلمه گایا تکرار شد تلفض درستش گایا هست
درباره فرزندان اورانوس و اسم زن کرونوس یا همون مادر زئوس هم خوب شد اشاره کردی به کلی یادم رفته بود ممنون

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
عزیزم زن کرونوس یک خدا بود الان اسمش رو یکی از دوستان توی تاپیک گفت که ازش ممنونم (Rhea ) زئوس هم یک خدا هست نه انسان

نگرفتي حرف منو من با خدا بودن نبودن كار ندارم منظورم از انسان اين بود كه تايتان نبود براي همين زئوس يه غولي مثل كرونوس نشد

بعد کریتوس همه تایتان ها رو به زمان جاری و خودش میاره

بسي عالي ممنون من اول فكر كردم به زمان خاصي اينا رو ميبره نگو دوباره همه اينا رو مياره به زمان حال

درسته که زئوس خیلی قویه و خدای خدایان هست

اين بحث بر ميگرده به حرف مشكوك اتنا توي اونجا 2 تا جمله ميگه 1- اينكه نبايد اين پسر و پدر كشي باز ادامه پيدا كنه و نكته بعدي ميگه زئوس خود المپيوس هست و بدون وي اصلا المپيوس معنايي نداره !!1 خب اينجا جمله 2 اتنا فقط ميتونست روي كرتوس اثر بذاره چون اون فقط انتقام ميبينه حالا اينكه جمله 2 درست بوده يا فقط از روي اين زده شده كه كريتوس از كارش پشيمون كنه معلوم نيست ؟؟؟

درباره حدسیات که در مورد شماره 3 این بازی زده میشه من فکر میکنم شاید کریتوس سر عقل بیاد و از کشتن پدر خودش یعنی زئوس صرف نظر کنه و به خدایان کمک کنه تا برای بار دوم تایتان ها رو از بین ببرند (این حالت خوبش هست)

يدون جفي ممكنه يه چيزه سره هم بندي باشه كه اميدوارم نشه اما اينكه زئوس كشته بشه احتمالش خيلي كمه

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بزارید یه توضیح جزئی بدم من خیلی وقته تو فکر اینم که یه مقاله در مورد تحلیل داستان God of War بنویسم .گرچه یه قسمت کوچیکی نوشته بودم قبلا گذاشتم نمیدونم کدوم تاپیک بود پیداش نکردم.
یه چیز رو روشن کنم ببینید ادمها سه نسل بودن که اولیه آنها تایتان ها بودن که به عنوان نسل طلایی بعدش خدایان به عنوان نسل نقره ای و بعدش خدازادگان بودند یعنی کسانی که یک رگ خدا و یک رگ انسان هستند مانند هرکول و کریتوس و .... .میشه گفت خدازادگان امکان استفاده از قدرتهای خدایی را دارند ولی فقط میرا هستند و جاودانه نیستند .کریتوس در واقع میشه گفت نمادی از هرکوله من اینطور فکر میکنم چون در تمامی اساطیر گفته میشه که زئوس یک آدم هوس بازه که آمیزش بازنان بهترین سرگرمیشه و بسیار در اساطیر خوانده ایم که این زئوس به کلک و حقه با دختران زیبا روی زیادی آمیزش انجام داده و فرزندان بسیاری داره گاهی اوقات خود را شبیه حیوان گاهی به قدرت خدایی و گاهی به شکل پسران زیبا دختران را فریب میدهد البته قسمت دیگر قضیه این است که در تمامی اساطیر آمده که روزی یکی از پسران زئوس او را خواهد کشت و هنوز معلوم نیست او چه کسی است و زئوس همیشه این پسران را میکشد یا از این فرضیه در عذاب است حتی موقعی که هرکول به اوج قدرت خود رسید او برای اینکه فکر کرده این پسر همان قاتل او است با کلک هرکول را کشت.
حالا سازندگان بازی کریتوس را به عنوان پسر او معرفی میکنند و مطمئن باشید پایان تریلوژی گاد اف وار با مرگ زئوس توسط کریتوس انجام میپذیره .;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
فک کنم "بالرُگ" میگن:D. اون جریان جهنم و داداش کریتوس رو که گفتم جزو قسمت VI ـه دیگه ( در قسمت سوم ریشه خدایان و تایتان ها رو میکنه بعد اون میاد سر وقتش :D).
1 آره ولی 2 را رفتم 9 گیگی گرفتم حالا حتما باید ارجینال باشه تا بشه دید؟
همین 9 گیگا حکم اورجینال رو داره:D. ببین حالشو ببر.
1
اینجوری نخند باست خوب نیست
5.gif
121fs725372.gif

1 من هر دوتاش را میخرم!از کجا بخرم؟
در مورد نسخه ی 2 هر کی میتونه ره چی میخواد براره باشه من که دارم یه بار دیگه میرم
چی شد بلاخره، بالا میگی خریدن الان میگی میخرم ( Paradox تو Paradox :D). جمله دومی کلا نامفهوم است :D.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
نگرفتي حرف منو من با خدا بودن نبودن كار ندارم منظورم از انسان اين بود كه تايتان نبود براي همين زئوس يه غولي مثل كرونوس نشد
منظورت اینه که مثل کرونوس تایتان نبود و کوچک بود (کلمه انسان برای زئوس غلطه)
البته فراموش نشه که خدایان هم میتونند به اندازه تایتان ها دربیان

اين بحث بر ميگرده به حرف مشكوك اتنا توي اونجا 2 تا جمله ميگه 1- اينكه نبايد اين پسر و پدر كشي باز ادامه پيدا كنه و نكته بعدي ميگه زئوس خود المپيوس هست و بدون وي اصلا المپيوس معنايي نداره !!1 خب اينجا جمله 2 اتنا فقط ميتونست روي كرتوس اثر بذاره چون اون فقط انتقام ميبينه حالا اينكه جمله 2 درست بوده يا فقط از روي اين زده شده كه كريتوس از كارش پشيمون كنه معلوم نيست ؟؟؟

آتنا کاملا درست میگه و نباید این پدر کشی ادامه داشته باشه و برای اینکه عطش کریتوس رو برای انتقام بخوابونه و منظور اصلیش از اون جمله 2 این بوده که هر پسری پدرش رو بکشه همون بلا سر خودش میاد و به سرنوشت پدرش دچار میشه درست مثل کرونوس و زئوس
و آتنا میخواست از این فاجعه جلو گیری کنه و نگذاره که به وقوع بپیونده

يدون جفي ممكنه يه چيزه سره هم بندي باشه كه اميدوارم نشه اما اينكه زئوس كشته بشه احتمالش خيلي كمه
در خبرهایی که قبلا از GOW III شنیدیم مثل اینکه سازنده ها میخوان از دیوید جفی هم برای داستان کمک بگیرند
که امیدوارم واقعیت داشته باشه

بزارید یه توضیح جزئی بدم من خیلی وقته تو فکر اینم که یه مقاله در مورد تحلیل داستان God of War بنویسم .گرچه یه قسمت کوچیکی نوشته بودم قبلا گذاشتم نمیدونم کدوم تاپیک بود پیداش نکردم.
یه چیز رو روشن کنم ببینید ادمها سه نسل بودن که اولیه آنها تایتان ها بودن که به عنوان نسل طلایی بعدش خدایان به عنوان نسل نقره ای و بعدش خدازادگان بودند یعنی کسانی که یک رگ خدا و یک رگ انسان هستند مانند هرکول و کریتوس و .... .میشه گفت خدازادگان امکان استفاده از قدرتهای خدایی را دارند ولی فقط میرا هستند و جاودانه نیستند .کریتوس در واقع میشه گفت نمادی از هرکوله من اینطور فکر میکنم چون در تمامی اساطیر گفته میشه که زئوس یک آدم هوس بازه که آمیزش بازنان بهترین سرگرمیشه و بسیار در اساطیر خوانده ایم که این زئوس به کلک و حقه با دختران زیبا روی زیادی آمیزش انجام داده و فرزندان بسیاری داره گاهی اوقات خود را شبیه حیوان گاهی به قدرت خدایی و گاهی به شکل پسران زیبا دختران را فریب میدهد البته قسمت دیگر قضیه این است که در تمامی اساطیر آمده که روزی یکی از پسران زئوس او را خواهد کشت و هنوز معلوم نیست او چه کسی است و زئوس همیشه این پسران را میکشد یا از این فرضیه در عذاب است حتی موقعی که هرکول به اوج قدرت خود رسید او برای اینکه فکر کرده این پسر همان قاتل او است با کلک هرکول را کشت.
حالا سازندگان بازی کریتوس را به عنوان پسر او معرفی میکنند و مطمئن باشید پایان تریلوژی گاد اف وار با مرگ زئوس توسط کریتوس انجام میپذیره .;)
اول از متن کامل و عالیت تشکر میکنم من که حوصلشو نداشتم این داستانها رو کامل بنویسم:biggrin1:
با اون نظریت هم کاملا موافقم به احتمال زیاد همینطور میشه

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
به احتمال زیاد دیوید جفی توی این بازی سهم داره. چون همون طور که میدونین شرکتی که زده ( Eat , Sleep , Play ) داره 3 تا بازی انحصاری برای PS3 میسازه و احتمالآ روابطشون با هم خوبه !

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
:d
به احتمال زیاد دیوید جفی توی این بازی سهم داره. چون همون طور که میدونین شرکتی که زده ( Eat , Sleep , Play ) داره 3 تا بازی انحصاری برای PS3 میسازه و احتمالآ روابطشون با هم خوبه !
خو خوبه احتمالش زیاده به این میگن ...
آتنا کاملا درست و نباید این پدر کشی ادامه داشته باشه و برای اینکه عطش کریتوس رو برای انتقام بخوابونه و منظور اصلیش از اون جمله 2 این بوده که هر پسری پدرش رو بکشه همون بلا سر خودش میاد و به سرنوشت پدرش دچار میشه درست مثل کرونوس و زئوس
و آتنا میخواست از این فاجعه جلو گیری کنه و نگذاره که به وقع بپیونده
یه چیزایی میگید دور از عقل کراتوسه
کراتوس مرتیکه همه کاراش از رو اصابانیت و دور از عقله البته حق داره(واژه)
در تمامی اساطیر گفته میشه که زئوس یک آدم هوس بازه که آمیزش بازنان بهترین سرگرمیشه
تو این مورد کراتوس هم ازش ارث برده
ن زئوس به کلک و حقه با دختران زیبا روی زیادی آمیزش انجام داده و فرزندان بسیاری داره گاهی اوقات خود را شبیه حیوان گاهی به قدرت خدایی و گاهی به شکل پسران زیبا دختران را فریب میدهد
حیوان!!! یعنی اینقدر احمق بودند!
حالا سازندگان بازی کریتوس را به عنوان پسر او معرفی میکنند و مطمئن باشید پایان تریلوژی گاد اف وار با مرگ زئوس توسط کریتوس انجام میپذیره .
تقربا درسته و معرفی نمیخواد(مادر کراتوس اسمش شاند است)
چی شد بلاخره، بالا میگی خریدن الان میگی میخرم ( Paradox تو Paradox :biggrin1:)
اونم رایتی بود ارژینال نبود
صبر
در تمامی اساطیر آمده که روزی یکی از پسران زئوس او را خواهد کشت
خوب ممکن اون برادر کریتوس باشه!میتونه باشه(البته اگه برادره هم از زئوس باشه!)(مادر کراتوس ..)
میشه برادر کراتوس(کریتوس)به جنگ کریتوس بره ولی بعد با هم متحد شن و زئوس را بکشند کی بزدل ترین آدم زئوس را بکشه اون موقع داستان باحالی میشه

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
آقا تسلیم همون گایا درسته :biggrin1: نه اما جدا تلفظ اصلیش جیا هست، گایا تلفظ انگلیسیش هست اما تلفظ اصلیش Gaia= Jee-uh هست حالا بیخیال تلفظ اصلا مهم نیست وگرنه خیلی هارو ما اشتباه میگیم.
به نظره من خیلی کریتوس را توی سری GOW شاخ کردن اصلا در این حد و اندازه ها نیست، دیگه هیچ پهلوان و خدایی در اساطیر یونان نمونده که این کریتوس نکشته باشه! فکر کنم از سری بعد داستان به سمت Norse و Egyptian کشیده بشه که باز کریتوس بره و همرو قتل عام کنه.

MGS جان زوس هیچ وقت هرکول را نکشته شما هرجا خوندی ساخته ذهن اون طرف بوده که این را گفته.

من هم باز میگم کریتوس زوس را نمیکشه، کلا کریتوس با اینکه آدم کله خری هستش اما همیشه حرف های آتنا را گوش میداد و اونها را قبول داشت پس این دفعه هم گوش می کنه وقتی دیده که آتنا جونش را داره بالای این کار میده.

• Like
Reactions: aidin_bandicot

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
آقا تسلیم همون گایا درسته :biggrin1: نه اما جدا تلفظ اصلیش جیا هست، گایا تلفظ انگلیسیش هست اما تلفظ اصلیش Gaia= Jee-uh هست حالا بیخیال تلفظ اصلا مهم نیست وگرنه خیلی هارو ما اشتباه میگیم.
وقتی تو خود بازی میگه "گایا" دیگه..... :biggrin1:.
کلا کریتوس با اینکه آدم کله خری هستش اما همیشه حرف های آتنا را گوش میداد
پس من بودم به اون شهره حمله کردم:D. اگرحرف گوش کن بود که در قسمت یک به حرف اون "پیر زن" گوش میکرد و وارد معبد نمیشد، اگر حرف گوش کن بود که زئوس اون بلا رو در قسمت دوم سرش نمیاورد، اگرحرف گوش کن بود اخر قسمت دوم نمیرفت Titan ها رو نجات بده :).

پ.ن. علاوه به مغزش، گوش هاش هم مورد داشته :D.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
به نظره من خیلی کریتوس را توی سری GOW شاخ کردن اصلا در این حد و اندازه ها نیست، دیگه هیچ پهلوان و خدایی در اساطیر یونان نمونده که این کریتوس نکشته باشه! فکر کنم از سری بعد داستان به سمت Norse و Egyptian کشیده بشه که باز کریتوس بره و همرو قتل عام کنه.
شما هم Age of Mythology باز هستی انگار:biggrin1:

من هم باز میگم کریتوس زوس را نمیکشه، کلا کریتوس با اینکه آدم کله خری هستش اما همیشه حرف های آتنا را گوش میداد و اونها را قبول داشت پس این دفعه هم گوش می کنه وقتی دیده که آتنا جونش را داره بالای این کار میده
:eek:
کریتوس آخه کی حرفای آتنا رو گوش کرد که ایندفعه گوش کنه!!!
آخرش هم این آتنای بدبخت رو کشت
اگه به حرفهای آتنا گوش میکرد که ......
خوب ممکن اون برادر کریتوس باشه!میتونه باشه(البته اگه برادره هم از زئوس باشه!)(مادر کراتوس ..)
میشه برادر کراتوس(کریتوس)به جنگ کریتوس بره ولی بعد با هم متحد شن و زئوس را بکشند کی بزدل ترین آدم زئوس را بکشه اون موقع داستان باحالی میشه
این برادر کریتوس رو بی خیال بشید اصلا ربطی به داستان نداره
اگر هم کسی قرار باشه زئوس رو بکشه اون کریتوس هست
لطفا حدسیات رو با جفنگیات اشتباه نگیرید

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
این برادر کریتوس رو بی خیال بشید اصلا ربطی به داستان نداره
اگر هم کسی قرار باشه زئوس رو بکشه اون کریتوس هست
لطفا حدسیات رو با جفنگیات اشتباه نگیرید
درست صحبت کن
5.gif

اگه کراتوس بره این زئوس را بکشه بعدش چی به نظرت عین نسخه ی 1 میره جای زئوس میشینه؟!یا ؟؟چی؟؟؟پس شما جفنگیات خودتون را به ما تحویل بدید

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اگه کراتوس بره این زئوس را بکشه بعدش چی به نظرت عین نسخه ی 1 میره جای زئوس میشینه؟!یا ؟؟چی؟؟؟پس شما جفنگیات خودتون را به ما تحویل بدید
نه خب اخر 1 كريتوس وقتي روي اون صندلي ميشينه و اينده رو ميبينه جاي ارس رفته

منظورت اینه که مثل کرونوس تایتان نبود و کوچک بود (کلمه انسان برای زئوس غلطه)
البته فراموش نشه که خدایان هم میتونند به اندازه تایتان ها دربیان
اره اما خدايان ميتونند بزرگ شند مثل اخر 1 كه ارس و كريتوس جفتشون بزرگ شدند و اول و اخر 2 اما تايتان كلا بد تركيبند و خيلي باز هم بزرگ تر از خدايان انساني ( سره همينه كه ميگم انسان چون همون كرونوس خدا هست اما يك تايتان پس بهتره از واژه مثلا انسان ناميرا استفاده كنيم ) مثلا عمرا نتونند به يك خدا كه تايتان نباشه بدند زمين يا جهنم نگه داره كاري كه به چند تا تايتان داد زئوس و اونها رو به اعذاب گرفتار كرد

آتنا کاملا درست میگه و نباید این پدر کشی ادامه داشته باشه و برای اینکه عطش کریتوس رو برای انتقام بخوابونه و منظور اصلیش از اون جمله 2 این بوده که هر پسری پدرش رو بکشه همون بلا سر خودش میاد و به سرنوشت پدرش دچار میشه درست مثل کرونوس و زئوس
و آتنا میخواست از این فاجعه جلو گیری کنه و نگذاره که به وقوع بپیونده
باز نگرفتي حرف منو من نگفتم حرفش اشتباست من گفتم اين جمله اي كه ميگه زئوس خود المپيوس مشكوكه چون فرضا وقتي زئوس كرونوس از بين برد ايا المپيوش داغون شد ؟؟ جواب نه هست اما اينكه زئوس از بين بره المپيوس هم وجود نداره عجيبه حالا من نميدونم چطوري برداشت ميكني :biggrin1:

اريا ممكنه يه حالي به جفي داده باشند و اورده باشندش براي نظارت .اما God of War 3 همانطور كه خود جفي هم گفته كار استوديو اونها نيست و كاره اين شماره دسته سانتا مونيكاسنت اين جوري هم كه بوش مياد جفي داره TM جديد براي PS3 ميسازه. چي مشد اگه جفي كارگردان God of War 3 ميشد ؟ اينجاست لعنت به سوني بايد فرستاد :biggrin1:

...............................

ميگم توي 1 بغله يك معبد بود كه پره خفاش بود اوايل بازي كه اواخر بازي هم يه بار اونجا مياومديد اون پيرمرد كه داشت قبر ميكند كي بود ؟ كسي يادش هست ؟

آخرین ویرایش:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
دوست من منظور من من این بود که عین یک که رفت جا اریس نشست حالا بره جا زئوس؟!(منظورم این بود ولی بد نوشتم میدونم!)
اون پيرمرد كه داشت قبر ميكند كي بود ؟ كسي يادش هست ؟
احتمالا زئوس بوده؟!آره یادمه گفت داره قبر تو را میکنه(یعنی کراتوس را)

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
آقا کسری کشتی مارو با این تلفظ کردنت:biggrin1: ارس دیگه چیه:eek:
(Ares) اِریز تلفظ درستشه

اره اما خدايان ميتونند بزرگ شند مثل اخر 1 كه ارس و كريتوس جفتشون بزرگ شدند و اول و اخر 2 اما تايتان كلا بد تركيبند و خيلي باز هم بزرگ تر از خدايان انساني ( سره همينه كه ميگم انسان چون همون كرونوس خدا هست اما يك تايتان پس بهتره از واژه مثلا انسان ناميرا استفاده كنيم ) مثلا عمرا نتونند به يك خدا كه تايتان نباشه بدند زمين يا جهنم نگه داره كاري كه به چند تا تايتان داد زئوس و اونها رو به اعذاب گرفتار كرد
ای بابا باز که شما میگی انسان (اصلا به کار بردن کلمه انسان غلطه)
زمین یا جهنم احتیاجی به نگه داشتن نداره ولی زئوس برای اینکه تایتان ها رو زجر بده به این عذاب گرفتارشون کرد وگرنه Hades که برادر زئوس هست خدای جهنم و Underworld هست
باز نگرفتي حرف منو من نگفتم حرفش اشتباست من گفتم اين جمله اي كه ميگه زئوس خود المپيوس مشكوكه چون فرضا وقتي زئوس كرونوس از بين برد ايا المپيوش داغون شد ؟؟ جواب نه هست اما اينكه زئوس از بين بره المپيوس هم وجود نداره عجيبه حالا من نميدونم چطوري برداشت ميكني :biggrin1:
نه عزیزم شما نگرفتی :biggrin1:
کرونوس و دیگر تایتان ها که در اُلیمپِس نبودند (تلفظ درستش اُلیمپِس هست) Olympus
الیمپس رو زئوس به وجود آورد در بالاترین کوه در یونان که Mount Olympus نام گرفت و این محل مخصوص خدایان هست نه تایتان ها و اگه زئوس از بین بره دیگه Olympus ی وجود نخواهد داشت
حالا متوجه شدی:biggrin1:

...............................

ميگم توي 1 بغله يك معبد بود كه پره خفاش بود اوايل بازي كه اواخر بازي هم يه بار اونجا مياومديد اون پيرمرد كه داشت قبر ميكند كي بود ؟ كسي يادش هست ؟
اگه گفتی اون کی بود :biggrin1:
اونی که داشت قبر میکند پدر کریتوس بود (پدر ناتنی یعنی کسی که کریتوس رو بزرگ کرده بود) و زئوس بهش فرمان داده بود که اونجا رو بکنه در واقع اون قبر نبود
اگه یادت باشه وقتی که در جهنم یا UnderWorld هستیم و موقع نجات پیدا کردنمون که یک سنگ با یک طناب از بالا برامون فرستاده میشه و کریتوس از جهنم نجات پیدا میکنه
خب اون پیرمرد برای همین داشت زمین رو میکند

خوب یا آخر داستان خدایان نابود میشند(خودت گفتی تو افصانه ها گفته شده زئوس توسط پسرش کشته میشه حالا کی؟)
پس الیمپس و خدایان میان پایین:biggrin1:
والا نمیدونم که این سازنده هاش چه جوری میخوان داستان رو تموم کنند باید صبر کنیم
تا اونجایی که من داستانهای اساطیر و خدایان یونان رو میدونم زئوس توسط کسی کشته نمیشه
در این بازی انگار میخوان زئوس بیچاره رو بکشند

آخرین ویرایش:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
نه عزیزم شما نگرفتی :biggrin1:
کرونوس و دیگر تایتان ها که در اُلیمپِس نبودند (تلفظ درستش اُلیمپِس هست) Olympus
الیمپس رو زئوس به وجود آورد در بالاترین کوه در یونان که Mount Olympus نام گرفت و این محل مخصوص خدایان هست نه تایتان ها و اگه زئوس از بین بره دیگه Olympus ی وجود نخواهد داشت
حالا متوجه شدی:biggrin1:
خوب یا آخر داستان خدایان نابود میشند(خودت گفتی تو افصانه ها گفته شده زئوس توسط پسرش کشته میشه حالا کی؟)
پس الیمپس و خدایان میان پایین:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر