God of War III

اون دوربین دید در شب واقعی نبود چون این دوربینا فقط مختص ارتش هاس

من این پک رو دارم بهتر اول دوربین رو امتحان کنید بعد در موردش اظهار نظر کنید(تصویر در البومم موجوده)
در ضمن این ارزیاب های گمرک در حد جلبک هستن و فرق بین واقعی و غیر واقعی رو به اون صورت تشخیص نمیدن و باید براشون توضیح داده بشه وگرنه ترخیص نمیکنن

شاید ربط زیادی به اینجا نداشته باشه ولی من الان CoO رو تموم کردم.فوق العاده بود.از دوستان گاوباز:biggrin1: واقعا میخوام حتما این رو هم امتحان کنن(که احتمالا بازی کردن و نیازی به حرف من نبود)عجب داستانی شد آخراش.اونجا که دخترش میاد باید دایره بزنیم ولمون کنه داشت گریم درمیومد:((یعنی شخصیت کریتوس رو زیر و رو کرد این بازی.عجب موجودی بود این پرسیفونه.خداییش که به من بیشتر از GoW1,2 حال داد

من این پک رو دارم بهتر اول دوربین رو امتحان کنید بعد در موردش اظهار نظر کنید(تصویر در البومم موجوده)
در ضمن این ارزیاب های گمرک در حد جلبک هستن و فرق بین واقعی و غیر واقعی رو به اون صورت تشخیص نمیدن و باید براشون توضیح داده بشه وگرنه ترخیص نمیکنن

شما به چشت بزن بعد بگو .
درسته که با اصلش برابری نمیکنه ولی من این اطمینان رو بهت اگه امتحان کرده بودی این حرف رو نمیزدی. دوربین بالای 300 دلار کجا این کجا..!

شما از کجا میدونی من به چشمم نزدم؟؟؟؟

در ضمن من نمیدونستم این همه کوماندو داریم که چند سال با این عینکا کار کردن و فرق بین اصل مشابهش رو میدونن LOL :-"

قیمت پک هک 160 تومن میشه به پول ایران که خیلی مناسبه اگه واستون بیارن!

شما از کجا میدونی من به چشمم نزدم؟؟؟؟
در ضمن من نمیدونستم این همه کوماندو داریم که چند سال با این عینکا کار کردن و فرق بین اصل مشابهش رو میدونن LOL :-"
قیمت پک هک 160 تومن میشه به پول ایران که خیلی مناسبه اگه واستون بیارن!
ببخشید زمانی که ما تو گروه چارلی بودیم شما کجا بودی..؟
!...LOL
من مطمئنم اگه شما امتحان کرده بودین همچین حرفی رو نمیزدی.
لطف کنین دیگه بحث رو ادامه ندیدن.
با تشکر

من این تریلر رو دیدم، با اینکه کوتاه بود ولی خیلی خوب طراحی شده بود و بازم بیشتر آدم رو تشنه بازی میکنه :دی

ضمن اینکه گرافیک بازی انقدر خفنه، ممکنه قکر کنید CG ـه ولی نیست... جنگ با Leviathan خداست!

آخرین ویرایش:
من این تریلر رو دیدم، با اینکه کوتاه بود ولی خیلی خوب طراحی شده بود و بازم بیشتر آدم رو تشنه بازی میکنه :دی

ضمن اینکه گرافیک بازی انقدر خفنه، ممکنه قکر کنید CG ـه ولی نیست... جنگ با Leviathan خداست!
خوب دوست عزیز یه جا اپلود کن تا ما هم ببینیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or