God of War III

شما این سوال رو حدی پرسیدی؟:eek:
تو GoW1 میگه که فقط جعبه پاندورا فدرت از بین بردن یه خدا رو داره که دیدیم چکار کرد!
جعبه پاندورا جعبه ای هست که میگن به 666 نوع سلاح تغییر حالت میده و در کل این جعبه فکر کنم منشا شیطانی داشته باشه.این تیکه آخر واسه GoW نبود;)

چه شكليه ؟
اين هموني هست كه تو پك هست؟

یه عکس جالب از god of war 3 خیلی خوشم اومد گفتم بزارمش:p:biggrin1:

img_19378-2.jpg

چه جزئیاتی داره:eek::eek:
روی صورتشو ببینید چیا نوشته born یعنی متولد اون Betrayed هم یعنی خیانت Revenge هم که میدونید دیگه یعنی انتقام!:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

10000 درصد میاد وقتی میزارن mw2 با یه دوربین دید در شب ترخیص بشه این چیزی نیست دیگه.
صدرا جوابت رو داد. ولی اره ممکنه بیاد ولی کسی که پولاش زیادی کرده میره بخره چون چندین برابر گرون تر می خوان بدن. در مورد MW2 واقعا فکر کردین اگه دوربین دید در شبش واقعی بود اجازه ورود میدادن؟ در ضمن این بازی هم تحریم شده هست

صدرا جوابت رو داد. ولی اره ممکنه بیاد ولی کسی که پولاش زیادی کرده میره بخره چون چندین برابر گرون تر می خوان بدن. در مورد MW2 واقعا فکر کردین اگه دوربین دید در شبش واقعی بود اجازه ورود میدادن؟ در ضمن این بازی هم تحریم شده هست
بحث منحرف نشه ولی روی جعبه اش نوشته بود که کاملا واقعی هست!

یه عکس جالب از god of war 3 خیلی خوشم اومد گفتم بزارمش:p:biggrin1:

img_19378-2.jpg

چه جزئیاتی داره:eek::eek:
روی صورتشو ببینید چیا نوشته born یعنی متولد اون Betrayed هم یعنی خیانت Revenge هم که میدونید دیگه یعنی انتقام!:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
دوست عزیز بی زحمت یه جا دیگه آپلود کن دیده نمی شه

بیا رفقا لینکشو میزارم بهتره:biggrin1:
http://www.ps3news.com/images/img_19378-2.jpg
باحاله!

رفیق MRM_3000 از آواتارت بسی کف کردیم ، دست شما پنج تا ! ، اما لینکی که دادی کار نمی کنه.

از دوستان تقاضا دارم نه تنها در اینجا بلکه در هر سایت و فروم از مطرح کردن قیمت احتمالی gow3 پرهیز کنید و هر پست در این زمینه رو پاک کنید :laughing: ، خودتون دارید قبل از رلیز بازی قیمت دست فروشنده های داخلی می دید ، اون ها هم که از 100 تا یکی رحم کنه کمتر بچاپه.

در ضمن روی جعبه این پک زده more game منظورش همون gow:c هست؟

نوشته شده توسط sadra-hhh:
اون دوربین دید در شب واقعی نبود چون این دوربینا فقط مختص ارتش هاس
نوشته شده توسط sadra-hhh:
دوستان عزیز دوربین دید در شب یه وسیله جاسوسیه و قیمت بالایی داره و در انحصار ارتش هاس اینو از هر کی میتونید بپرسید
شما به چشت بزن بعد بگو .
درسته که با اصلش برابری نمیکنه ولی من این اطمینان رو بهت اگه امتحان کرده بودی این حرف رو نمیزدی. دوربین بالای 300 دلار کجا این کجا..!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or