God of War III

فکر کنم چون که اوایل بازی که گایا داشت می افتاد پایین از کوه (موقعی که زئوس زدشون افتادن پایین) به کریتوس کمک نکرد و کریتوس پایین افتاد و اون واسه همین نامردی کرد و کریتوس هم ناراحت شد.(البته بدبخت خودشم داشت می افتاد پایین) اگه اینجوری نیست یکی بیاد توضیح بده منم خوشحال میشم.من هم یک سوال دارم حالا گایا اینکارو کرد با اون یکی تایتانه چرا کریتوس این رفتارو کرد؟ (همون که تو دمو هم بود.)
خوب دوست عزیز من هم همین رو تو پیام قبلی گفتم. دلیل اینکه اون Titan دیگه که من اسمش رو هم نمی دونم چون جایی نشنیدم بهش اشاره بشه، خشمگین شده بود این بود که کریتوس زده بود گایا رو کشته بود(البته در واقع هنوز زنده بود ولی بقیه فکر می کردند مرده) برای همین کریتوس هم هرکدومشون رو سر راهش می دید میزد میکشت. Hera هم یک حرف باحالی زد. به کریتوس گفت هر کسی که تو رو لمس می کنی بعدش میمیره:biggrin1: فکر کنم راست هم میگفت کلا 2-3 نفر بهش دست زدند و زنده موندند تو این بازی.

فکر کنم چون که اوایل بازی که گایا داشت می افتاد پایین از کوه (موقعی که زئوس زدشون افتادن پایین) به کریتوس کمک نکرد و کریتوس پایین افتاد و اون واسه همین نامردی کرد و کریتوس هم ناراحت شد.(البته بدبخت خودشم داشت می افتاد پایین) اگه اینجوری نیست یکی بیاد توضیح بده منم خوشحال میشم.من هم یک سوال دارم حالا گایا اینکارو کرد با اون یکی تایتانه چرا کریتوس این رفتارو کرد؟ (همون که تو دمو هم بود.)
گایا از kratos استفاده کرد تا تایتان ها به اهدافشون برسن و زیوس رو بکشن...
وقتی کریتوس به گایا گفت کمکم من .. گایا گفت این جنگ تو نیست و این بین ماست .. (تایتن ها و خدایان )
پرتش کرد پایین...
در حالی که کریتوس همه ی این کارا رو کرده بود تا انتقامش رو بگیره و زیوس رو بکشه...
تو god of war 2 هم چند باری به kratos گفتند گایا دروغ میگه اما گوش نکرد...

آخرین ویرایش:
دوستانی که بازی رو تموم کردن :
در مورد کرونوس بگین ! بنده خدا با این هیکلش چطوری میمیره ؟! :دی اون تیکه که ناخنش رو میکشه یکی از جالبترین صحنه هایی بود که توی ویدئوها دیدم.

رفیق SP درست نیستش ها. همه چیش معلوم هست.
Hera زن Zeus هست. بله اون ها باهم برادر هستند ولی فکر نمی کنم برادر تنی باشند. یعنی از مادر جدا هستند. خدایان زن های زیبای زیادی داشتند و به همین خاطر بچه های زیادی هم داشتند. مثلا Hera داشت توضیح میداد که وقتی کریتوس به دنیا اومده بود به Zeus گفته بود که این بچه رو بکش ولی اون گوش نکرد. البته Hera یکم مست هم بود و تو حال عادی نبود. ولی در هر کل بله باهم برادر هستند ولی ناتنی
شرمنده. من نمی دونم چرا SP درست نمیتونم بزارم.

دوستانی که بازی رو تموم کردن :
در مورد کرونوس بگین ! بنده خدا با این هیکلش چطوری میمیره ؟! :دی اون تیکه که ناخنش رو میکشه یکی از جالبترین صحنه هایی بود که توی ویدئوها دیدم.
اریا خوب شد گفتی:biggrin1: می خواستم الان توضیح بدم.
کرونوس زیباترین، عظیم ترین و باحال ترین Boss بازی بود به نظر من:biggrin1: واقعا خیلی جذاب بود. نجوه کار به این صورت بودش که اول بین دستاش قرار داشتی و بعد از اینکه به کمک نور سر دوستمون(:biggrin1:) خودت رو نجات میدادی گمت می کرد. بعد رفتی رو یکی از بازوهاش و طی یک نبرد فوق خفن ناخون یکی از انگشت هاش رو میکنی و بعد از روی دستش به یک جایی میری رو بدنش که مثل دریچه مانند و هست بعد تا میای بهش صدمه بزنی با دست میگیره تو رو و دوباره باید به کمک نور خودت رو خلاص کنی. خلاصه همین جور به نبرد ادامه میدی تا اون تو رو پرت می کنه تو گلوی خودش به صفحه میاد رو خود کرونوس و تو باید دکمه بزنی و می بینی که از یک تیکه بدنش یک جا رو پاره می کنه و میاد بیرون. و نبرد رو همین جور ادامه میدی تا اون قدر بهش صدمه میزنی و یک تیکه از اون زنجیرها رو تو صورتش فرو میکنی و در نهایت با شمشیری که Zeus تو شماره 2 بهت داده بود میری میزنی تو فرق سرش و تمام:biggrin1: البته شاید یک جاهاییش رو دقیق یادم نیاد ولی اگه لینک فیلمش رو پیدا کردی حتما ببین. به نظر بهترین Boss بازی بود. خیلی خوشم اومد ازش.

و ادامه داستان ما:biggrin1:
توجه:در SPOILER درباره بازی و داستان میگم.

بعد اون میرسیم به CRONOS که واقعا قشنگ طراحی شده.
اون اول ما رو تو دستاش میگیره که له کنه ولی کریتوس با شمشیر دستش رو زخمی میکنه.
و کریتوس با استفاده از سر هلیوس چند لحظه ای به بازوی اون میره اونجا یه ناخنش رو داغون میکنیم.
تایتان ما رو تو دهنش میندازه ولی کریتوس با استفاده از شمشیر المپیوس از داخل پهلوی تایتان رو پاره میکنه.
و دل و روده بدبخت میریزه بیرون(:biggrin1:) بعدش میریم رو سرش و با شمشیر هد CRONOS رو داغون میکنیم!

خوب دوست عزیز من هم همین رو تو پیام قبلی گفتم. دلیل اینکه اون Titan دیگه که من اسمش رو هم نمی دونم چون جایی نشنیدم بهش اشاره بشه، خشمگین شده بود این بود که کریتوس زده بود گایا رو کشته بود(البته در واقع هنوز زنده بود ولی بقیه فکر می کردند مرده) برای همین کریتوس هم هرکدومشون رو سر راهش می دید میزد میکشت. Hera هم یک حرف باحالی زد. به کریتوس گفت هر کسی که تو رو لمس می کنی بعدش میمیره فکر کنم راست هم میگفت کلا 2-3 نفر بهش دست زدند و زنده موندند تو این بازی.
تا اونجا که من یادمه هرکی بهش دست زد مرد غیر از اون مینی گیم روی تخت...:cheesygri
که اگه اون رو no بزنید این theory درست در میاد...

شرمنده double post شد ... خیلی ببخشید یادم رفت ویرایش کنم...

تا اونجا که من یادمه هرکی بهش دست زد مرد غیر از اون مینی گیم روی تخت...:cheesygri
که اگه اون رو no بزنید این theory درست در میاد...

شرمنده double post شد ... خیلی ببخشید یادم رفت ویرایش کنم...
تو این لیست می تونی Mini Game بازی GOW II رو هم اضافه کنی چون داستان ها بلافاصله بعد از اتمام 2 شروع شدش و به 3 منتقل شد. در کل منظورم این بود که حرف Hera جالب بود ولی حالا اهمیتی نداره که آیا کسی زنده مونده یا نه. من منظورم حرف Hera بود. همین

یک سؤال برام پیش اومد! چرا همه آفریدوت رو میگند mini game یعنی بنده خدا اسم نداره؟ :-" :d
شرمنده اسپم شد برام سؤال پیش اومده بود :d

منم امروز بازی گرفتم.یه چیز میگم بالاغیرتا شکمم رو سفره نکنید:biggrin1:
از بس اینجا ملت جوگیرن و از بازی تعریف کردن که من وقتی بازی رو شروع کردم برای خیلی عادی جلوه میکرد:biggrin1:اصلا ذوق زده نشدم

منم امروز بازی گرفتم.یه چیز میگم بالاغیرتا شکمم رو سفره نکنید:biggrin1:
از بس اینجا ملت جوگیرن و از بازی تعریف کردن که من وقتی بازی رو شروع کردم برای خیلی عادی جلوه میکرد:biggrin1:اصلا ذوق زده نشدم
این اتفاق ممکنه پیش بیاد و شما منتظر یه چیز غیر ممکن بشید....
اما اگر با شروع بازی بهت زده نشده باشید تعجب میکنم...
گرافیک فوق العاده ی از همون اول شمارو متقاعد میکنه که اگه بهترین نیست بین بهترین ها هست..
اینم همون چیزیه که همه میخوایم فکر کنم..
یه بازی با کیفیت بالا...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or