God of War III

من هم صبح بازی رو تموم کردم، از تک تک لحظات بازی لذت بردم. هر طوری حساب کنیم نسبت به دو شماره قبلی بهتر بود، از موسیقی و جو گرفته تا مبارزات و گیم پلی...
نقد بازی سنتر هم احتمالا تا آخر این هفته آماده میشه، یک دست دیگه باید بازی کنم قبلش :دی

SPOILER *کسانی که بازی رو تموم نکردند به هیچ وجه باز نکنند*

پایان غم انگیزی داشت اما بعد از credit نشون میده کریتوس تکون خورده و از اونجا رفته بود، خونش هم روی زمین کشیده شده، احتمالش وجود داره که زنده بمونه، اگه Santa Monica بخواد.

یه درخواست از دوستان داشتم !
اگر ممکنه یکی یه پیغام خصوصی برای من بفرسته و آخر بازی رو اسپویل کنه ! چون مطمئنم تا موقع خرید PS3 برام اسپویل خواهد شد ! پس بهتره که الان اسپویل شه :دی !
پیشاپیش ممنون .

یه سوال فقط پیش می یاد من کل نت رودر به در دنبال یه سایت بودم که زودتر از 16 مارچ این بازی رو Preorder کنه ولی از اونجا که هیچ سایتی زودتر از موعد نمیفروشه هیچی گیرم نیومده
دوستان این بازی رو از کجا خریدن که تمومش هم کردن؟؟؟؟؟؟؟ :eek::-":confused:

سلام
من یه جای بازی گیر کردم اگه میتونین کمکم کنین...
تو اون مرحله که (اسمش الان یادم نیست)اون یارو پایین توحصار قرمز رنگ هست بعد باید برید بالا و اون لوستر مانند که اتیش توشه رو روش وایسین تا بیاد پایین و جلوی یارو قرار بگیره اونم از این کار ازار میبینه و .....من این کارو میکنم بعد از اون بالا یه ظرفی هست اونم میارم پایین ولی دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم؟؟؟!!!!!!خواهشا کمک کنین:smile:

یه سوال فقط پیش می یاد من کل نت رودر به در دنبال یه سایت بودم که زودتر از 16 مارچ این بازی رو Preorder کنه ولی از اونجا که هیچ سایتی زودتر از موعد نمیفروشه هیچی گیرم نیومده
دوستان این بازی رو از کجا خریدن که تمومش هم کردن؟؟؟؟؟؟؟ :eek::-":confused:

پایتخت,DC.وست,توپخونه و...
16 مارچ هم الکیه...اینا امسال عادت کردن بازی زود تر از موقع ریلیز بدن بیرون...

و باز هم ادامه جنگ!:biggrin1:
توجه:در SPOILER درباره بازی و داستان و...میگم.
میرسیم به سوپرایزی که آزموسن هم آخر روزها لو داد!
برادر کریتوس "هرکول"برگشته با دستکش های پرقدرتش!
اول یسری سرباز میفرسته بعد خودش میاد...من اینجا هاج و واج مونده بودم!
موسیقی معروف این سری اینجا نوید جنگ سختی رو میداد.
بعد از مدتی دستکش ها رو ازش میگیرم و جنگ تن به تن!
خیلی جو دار بود...هرکول میاد کریتوس رو همراه مزایک اونجا پرت کنه پایین!
که کریتوس خودشو بالا میکشه و یه ضربه به مزایک میزنه و اون میوفته رو هرکول.
اینجا تا میتونیم صورت هرکول رو با اون دستکش ها داغون میکنیم...!

من هم صبح بازی رو تموم کردم، از تک تک لحظات بازی لذت بردم. هر طوری حساب کنیم نسبت به دو شماره قبلی بهتر بود، از موسیقی و جو گرفته تا مبارزات و گیم پلی...
نقد بازی سنتر هم احتمالا تا آخر این هفته آماده میشه، یک دست دیگه باید بازی کنم قبلش :دی

SPOILER *کسانی که بازی رو تموم نکردند به هیچ وجه باز نکنند*

پایان غم انگیزی داشت اما بعد از credit نشون میده کریتوس تکون خورده و از اونجا رفته بود، خونش هم روی زمین کشیده شده، احتمالش وجود داره که زنده بمونه، اگه Santa Monica بخواد.
دوستانی که بازی رو تموم نکردن نخونن :

ای بابا ! من یه لینک توی Youtube دیدم که آخر بازی کریتوس روی زمین افتاد و ... دیگه بعد از Credits رو نشون نداد ! احتمالآ نصف بچه ها هم موضوع رو نمیفهمن !
ولی یه چیز جالب این بود که جایی که کریتوس مُرد یه حالت ققنوس مانندی داشت. به قول یکی از خارجی ها میتونه نشونه رستاخیز و دوباره زنده شدن کریتوس باشه ! :دی

سلام
من یه جای بازی گیر کردم اگه میتونین کمکم کنین...
تو اون مرحله که (اسمش الان یادم نیست)اون یارو پایین توحصار قرمز رنگ هست بعد باید برید بالا و اون لوستر مانند که اتیش توشه رو روش وایسین تا بیاد پایین و جلوی یارو قرار بگیره اونم از این کار ازار میبینه و .....من این کارو میکنم بعد از اون بالا یه ظرفی هست اونم میارم پایین ولی دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم؟؟؟!!!!!!خواهشا کمک کنین:smile:
قابل شما توجه دوست عزیز:
اون ظرف رو میری جلوی قفس اون موجود 3 سر نگه میداری که توسط اون ظرف آتیش میگیره و از زیرش باد با فشار میزنه که اگر بری روش بالهاتو واز کنی میتونی پرواز کنی
بعدش میری رو لوستره وای میسی اون حفاظه میره بالا بعد با استفاده از باده اون ظرف(دود) بالهاتو واز میکنی قبل از این این که حفاظ بیاد پایین میری اهرم رو میکشی
بعد اون موجود سه سره آزاد میشه سوارش که شدی میری اون یارو که حصار قرمزه رو آتیش میزنی و...
----------------------------------------------------
ولی انصافا مبارزه با پوسایدون از هیدز و هلیوز لذت بخش تر بود نه؟

کسی این چلنج هاش رو رفته؟؟ من 3 تا اولی رو رفتم ترکیدم! مخصوصا دومی :d البته اگر راهش رو یاد بگیرید آسون میشند! :d
4 تا دیگه مونده میزارم برای فردا!

در جواب کیوان و آریا (کسایی که تموم نکردند به هیچ وجه نخونند! )

اگر قرار باشه GOW رو ادامه بدند باید کریتوس هم باشه!گرچه گفتند نیست! ولی احتمالا این کار رو کردند که اگر نظرشون عوض شد راهی داشته باشند!
امیدوارم یا GOW دیگه ندن بیرون یا اگر میدن باز هم در نقش کریتوس ایفای نقش کنیم! :d

خوب من هم تموم کردم:biggrin1: خیلی خیلی بازی قشنگی بود. به جرات می تونم بگم که من کمتر بازی رو دیده بودم که از اول تا آخرش این جوری پر هیجان و باشه و یک نفس در حال مبارزه باشید. Boss Fightهای بازی هم همشون شاهکار بود. واقعا هر کدومشون در حد یک دونه Final Boss بود. گرافیک هم که اصلا صحبت نکنیم راجع به اون بهتر هست:biggrin1: این قدر خدا بود که اصلا نمیشه چیزی در توضیحش گفت. گیم پلی هم همه چیش جدید بود من نمی دونم اینا چی میگفتن که هیچی عوض نشده و مثل قبل هست. در کل بازی فوق العاده ای بود.

آخر داستان(کسانی که تموم نکردند به هیچ وجه نخونند)
به نظر من که عالی تموم شد بازی. واقعا حماسی بود پایان بازی و در خور نام GOW بود. بهترین از این نمی تونست باشه. به نظر من هم کریتوس بخشیده شد.(البته اگه مرده باشه:biggrin1:) چون اون تیکه که بین مرگ و زندگی بود و در دست های Zeus بودش وقتی تو اون حالت به حرف های Pandora داشت گوش میکرد و عمل می کرد در یک جاش که پیش زن و دخترش رفت زنش بهش گفت برای این که بخشیده بشی اول باید خودت خودت رو ببخشی(یا یک همچین چیزی این قدر تو بازی بودم اون قسمت دیالوگ ها رو خیلی درست نمیشنیدم و من که زبانم عالی نیست:biggrin1:) در کل همه چی شاهکار بود.

ویرایش: در مورد ادامه دادن یا ندادن این سری
به نظر من دیگه نباید GOW رو ادامه بدن. چون به بهترین شکل ممکن تونستند تمومش کنند. با اون صحنه آخر آخر بازی که فقط رد خون تا لبه پرتگاه بود و چیز دیگه ای نشون نمیداد می تونیم ازش این جوری برداشت کنیم که یعنی کریتوس همیشه در خاطر ما زنده هست و وجود داره. ولی به نظر من دیگه نباید ادامه بدن. دلیلش هم این هست که ما همه خداها رو کشتیم دیگه کسی نمونده. هرکول رو کشتیم. فکر کنم فقط مونده که بریم تو جنگ Troy شرکت کنیم:biggrin1: ادامه ندند بهتر هست.

آخرین ویرایش:
آقا من این وسط که داشتم بازی میکردم یه چیزیو متوجه نشدم.
دوستانی که نمیخان داستان بازی براشون فاش بشه نخونن.
چرا کریتوس با گایا اونطوری برخورد کرد و دستشو قطع کرد؟؟؟گایا مرد؟
لطفا اگه میخاین به بنده حقیر جواب بدین قبل از Spoil اسممو بنویسین ممنون :smile:

دوست عزیز دلیلش این بود که همون اول بازی بعد از اینکه Zeus کریتوس و گایا رو پرت کرد پایین کریتوس از گایا کمک خواست ولی اون به بهش کمک نکرد و در عوض برگشت گفت که این جنگ ما هست(Titan) نه جنگ تو و ولش کرد تا اون پرت بشه پایین و به قلمرو Hades برسه. بعدش هم که کریتوس Hades رو کشت اومد بالا و دست گایا رو قطع کرد و در آخر بازی هم که دیدی داشت هم کریتوس و هم Zeus رو میکشت ولی در نهایت اتفاقات جور دیگه ای رقم خورد و دیدی چی شد.

فکر کنم چون که اوایل بازی که گایا داشت می افتاد پایین از کوه (موقعی که زئوس زدشون افتادن پایین) به کریتوس کمک نکرد و کریتوس پایین افتاد و اون واسه همین نامردی کرد و کریتوس هم ناراحت شد.(البته بدبخت خودشم داشت می افتاد پایین) اگه اینجوری نیست یکی بیاد توضیح بده منم خوشحال میشم.من هم یک سوال دارم حالا گایا اینکارو کرد با اون یکی تایتانه چرا کریتوس این رفتارو کرد؟ (همون که تو دمو هم بود.)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or