God of War III

خوب من هم بازی رو گرفتم و از ساعت 22:15 تا حالا یک نفس پایش بودم:biggrin1:
دوستانی که بازی رو تا قسمت نسخه دمو رفتند و اونجا رسیدند بخونند که یک وقت چیزی براشون فاش نشه.
انصافا شاهکار بود. از اون اولش که واقعا یکی از بهترین شروع ها توی بازی هایی بود که تا حالا دیده بودم. کشتن Poseidon به بهترین شکل ممکن بود مخصوصا وقتی دوربین می رفت جایی که Poseidon بود. بعدش هم مبارزه با Hades بود که خیلی خیلی باحال بودش. واقعا جذاب سخت و نفس گیر بود. اصلا نمی دونم چی بگم. اسلحه Hades هم یک شاهکار هنری است:biggrin1: خیلی باحاله. بعد از تمام این ها هم مبارزه های نفس گیر خود بازی مخصوصا همین قسمت دمو که با سخت جون ترین موجودات بازی تا به حال می جنگید و خیلی جذاب میشه. در آخر هم که سر دوست عزیزمون رو به بهترین شکل می کنیم:biggrin1: من تا این جا بازی کردم و دقیقا زمان بازی رو درجه God شده 3 ساعت و 15 دقیقه.
در مورد گیم پلی هم که بعضی سایت ها می گفتن تغییر نکرده و این حرف ها. من نمی دونم منتظر چی بودن این دوستان. تو بازی تمام جادوها تا به حال جدید بوده. اسلحه های خیلی جدید و جالب و نحوه گیم پلی مثل گرفتن یک سرباز و کوبوندن اون به بقیه و .......... در کل شاهکار هست:biggrin1: برم بخوابم که بقیش رو فردا برم

دوست من اجالتا SPOILER و توجه رو دیدین؟
این همون پستی که قبلا دادم.

حالا میشه بگید من چکار کردم؟
:smile:
چرا شاکی میشی حالا؟::cheesygriیادم نبود گفتی spoiler بزارید دقیق که...
پست چند روز پیشت بود..
--------------------------
دوستان وقتی من میزارم رو 1080 تصویر بد میشه چرا!؟؟
خودش که میره رو 720 خیلی بهتره!

آخرین ویرایش:
ملتی که سلاح چهارم رو گرفتند بخونند (و یک چند دقیقه ای هم جلوتر رفتند! )

اونجا که چندتا دریچست و حدود 4-5 تا از این صندوق ها که پرو و چشم و شاخ توشه!
اونجا برای گرفتن اون 2 تا که باید اهرم بکشیم تا بیاد پایین گیر کردم! نمیدونم چجوری باید بگیرم! کسی گرفته اونا رو؟ بقیش رو گرفتم به غیر از این 2 تا! وقت کم میاد! منتظر راهنماییتون هستم فقط هرچه سریغتر!

outlaw :نه باو فقط خواستم توضیح بدم ، بیخیال دوست من.:bye:

==========

ادامه ماجرا:biggrin1:

توجه:در SPOILER درباره بازی و داستان و....میگم.
بعد هیدس رسیدیم به گایا و دستش رو قطع کردیم بعد از اینجا محیط های نسخه DEMO شروع میشه.
ولی خیلی زیاد گیم پلی فرق کرده موسیقی هم با نسخه دمو تفاوت داره!
میرسیم به هلیوس اون نور خوشید رو از خودش ساطع میکنه کریتوس جلوی صورتش رو میگیره!
میره جلو و کله هلیوس رو از سرش جدا میکنه!
:biggrin1:

من كه چند وقته دارم دنبال يكي ميگردم كه تو عيد از خارج بياد... هيشكيو پيدا نميكنم يكي دو نفريم كه ميشناختم الان يا خارج نميرن يا تو عيد نميان.

منم ربع ساعتی میشه تموم کردم!!!

اینایی که زیر 10 به بازی دادند برند بمیرند به کل! :d

کسایی که تموم کردند باز کنند :

:((:((:((

و باز هم ادامه:biggrin1:
توجه:در SPOILER درباره بازی و داستان و....میگم.
بعد هلیوس نوبت به هرمس پسر زئوس میرسه!
با کفش هایی که داره میتونه خیلی سریع بدوه و از دیوار بالا بره!اول کریتوس رو دنبال خودش میکشونه تا بالاخره میگیریمش!
کریتوس یه پای هرمس رو میبره هرمس میخواد فرار کنه که اینجا یه آهنگی با تم "کریتوس"پخش میشه.من اصلا نمیدونم چی بگم.!
فقط حالت دوربین بازی رو اینجا ببینید...حس انتقام قشنگ موج میزنه !
بعد هم پای دیگش رو میبریم هرمس هم میمیره!
موسیقی اینجا واقعا حماسی!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or