PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
^^
نیاز نبود کل تروفی هارو کپی کنین لینک میزاشتین الان صفحه کامل ریخت به هم :| البته نیازی به اون کار هم نیست تروفی هاش همون تروفی های نسخه تری هستش . یه ادیت کن پستتو .

ویرایش شد...
مجموع تروفی های نسخه 3 : 36 ریمستر 35

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
دوستان ببخشيد من دوباره اين سوال ميپرسم امروز از يكي از اين مغازه دارا در مورد نسخه ي فيزيكي پرسيدم گفت كه فعلا نمياد فقط نسخه ديجيتالي هستش، درست گفت يا همينجوري گفته؟

فروشنده جماعت زِر مفت زیاد میزنه)x
من بهت میگم داستان چیه تا یکی دو هفته دیگه پیگیر بشو اینارو میشنوی:
فیزیکی نداره کلا
فیزیکی داره نیومده
فیزیکیش کمیابه
دیروز یکی اومد گفت فیزیکی GOWIII رو 300 میخرم نیس خوب چیکار کنم میدونی تو مشتریمی ولی...
ببین یه رجین 2 دارم 250 و یه رجین یک پیدا کردم انگ خودت 300.
یعنی بی شرفتر بی پدر مادرتر ، از خودشون ، خودشون هستن.پولشونو تو خون مردم میزنن.تف تو اون مال که رو استخوان هم وطنته.
)x
این خط این نشون برو پیگیر بشو ببین همینا رو میشنوی یا نه.اگر یه بار یه باانصاف توشون ببینم حرفمو پس میگیرم ولی نبود گشتم نبود.

• Like
Reactions: Sony+

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
دوستان ببخشيد من دوباره اين سوال ميپرسم امروز از يكي از اين مغازه دارا در مورد نسخه ي فيزيكي پرسيدم گفت كه فعلا نمياد فقط نسخه ديجيتالي هستش، درست گفت يا همينجوري گفته؟

همین الان نسخه فیزیکی هم برای پیش فروش هست اگه خواستی ادرس سایت رو بهت میدم.

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
گیم پلی تریلر های اول بازی چند جا مثل گیم اسپات و ... گذاشتن. خواستم گیم پلی 18 دقیقه ای گیم اسپات بزارم 60 فریم ریت نبود.
5 دقیقه ـش هم ی خرده فروشی گذاشته 60 فریم . خواستم ببینم بزارم یا نه؟! اسپویل نشه این چند روز مونده.البته از نظر گرافیکی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
لیست تروفی که همونه! یحتمل شکلشونم همونه! :| خسته نباشن :d
فقط امیدوارم اون چلنج و Skinـهایی که برای پیش خرید و اینا بود دیگه حداقل توی بازی باشه... هست؟ :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
ی تروفی کم شده دقیقا همون نیست:d
همشون هست
تروفیه ترکوندن پرنسس ـه پوسایدون حذف شده :-" که اینم یحتمل این گروه مدافع حقوق زنان و این چرت و پرتا انقدر گیر 3پیچ بهشون دادن مجبور شدن حذفش کنند:-" سر GOW:A هم اسم یکی از تروفی ها رو به خاطر این گیرها عوض کردن:|
اسم یکی از تروفی ها (جمع کردن شاخ ها) هم تغییر کرده:-" توضیحات پلات هم تغییر کرده البته :p که خوب،اون آدرس به سایتی برای تیزر GOS میداد :-" (پیشبینی میکردم دوباره چنین حرکتی ولی این بار برای GOW IV برنا :-" )

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
نام
Amir iMani
اقا مگه قيمت اين ٢٠$ ارزون تر از بازي هاي جديد PS4 نيست؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا اگه بخواي پلمپ بخري جفتشون حدود ١٩٠ - ٢٠٠ تومنه؟ چراااااااا؟ كسي مي تونه دليلشو به من بگه؟ واقلا سوختن داره

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
پس چرا اگه بخواي پلمپ بخري جفتشون حدود ١٩٠ - ٢٠٠ تومنه؟ چراااااااا؟ كسي مي تونه دليلشو به من بگه؟ واقلا سوختن داره
خب خیلی سادس، دلیلش اینه که اینجا ایرانه و هیچ چیزی به قیمت واقعیش به فروش نمیرسه....

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517

طبق گفته دوستمون اینجا ایرانه اما بازی های جدید و بخصوص پر طرفدار بین 200 تا 250 هستن و اگه این 160 بیاد باید کلامون رو بندازیم هوا

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تروفیه ترکوندن پرنسس ـه پوسایدون حذف شده :-" که اینم یحتمل این گروه مدافع حقوق زنان و این چرت و پرتا انقدر گیر 3پیچ بهشون دادن مجبور شدن حذفش کنند:-" سر GOW:A هم اسم یکی از تروفی ها رو به خاطر این گیرها عوض کردن:|
اسم یکی از تروفی ها (جمع کردن شاخ ها) هم تغییر کرده:-" توضیحات پلات هم تغییر کرده البته :p که خوب،اون آدرس به سایتی برای تیزر GOS میداد :-" (پیشبینی میکردم دوباره چنین حرکتی ولی این بار برای GOW IV برنا :-" )
خوده قسمت مربوطه هم حذف شده ؟ :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر